Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Eliáš > Doporučení

Doporučení z první ruky

František Eliáš — grafický designér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace František Eliáš:
Při spolupráci s Františkem jsem nejvíce ocenil jeho zájem. František prostě chce vědět co, proč a pro koho děláte. Intenzivně s vámi diskutuje nad tím, jak se vaše povolání respektive poslání může promítnout do podoby webu, vizitky nebo publikace. Tato jeho potřeba porozumět zadání vás donutí vyjasnit si, co skutečně děláte a co chcete sdělit svým klientům. Rozhodně vám nenabídne první řešení, které ho napadne. Vždy vidí varianty, vždy vás něčím překvapí.

Mgr. Martin Nawrath

facilitátor a terapeut
www.martin-nawrath.cz
Spolupráci s Františkem můžu rozhodně doporučit. Velmi přínosný byl úvodní workshop, ze kterého vyplynulo mnoho důležitých informací pro tvorbu nového webu. Následně vznikal přesně takový web, jaký jsme si představovali. Díky intenzivní spolupráci s Františkem jsme dokázali velmi dobře definovat, co by měl web obsahovat, jak by měl na uživatele působit, jak by se v něm měl orientovat apod. Na základě této pozitivní zkušenosti jsme využívali i dalších grafických služeb, kdy vznikaly výstupy, které podpořily jednotnou vizuální identitu organizace a zároveň splnily naše očekávání a nároky na praktickou využitelnost.

Ing. Michaela Šumpíková

manažerka MAS Broumovsko+
mas.broumovsko.cz
S Frantou spolupracujeme několik let na sazbě katalogu Cyklisté vítáni, připravoval také design několika našich webových portálů, např. www.prostranstvi.cz. Oba výstupy jsou specifické v množství informací, které mají pro uživatele zprostředkovat. U katalogu nás František posunul k čistotě a přehlednosti grafické podoby. Stejnou přehlednost a pro uživatele příjemný design vtiskl portálu www.prostranstvi.cz.

Petr Kazda

obchodní ředitel Nadace Partnerství
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS