Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Nenutil > Doporučení

Doporučení z první ruky

František Nenutil — nezávislý grafický designér

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace František Nenutil:
Pan Nenutil s námi spolupracuje při výrobě pozvánek na firemní akce, novoročních přáníček a při designu potisku reklamních předmětů. Práce je vždy profesionálně odvedena ve včasném termínu a s originálním designem. Mohu jen doporučit.

Linda Kovárnová

asistentka ředitele
www.profess.cz ~ logistika@profess.cz
Pan Nenutil nám navrhoval logo, design webu a vytvořil celkovou image pro značku mobilních služeb CALLPRO.cz. Práce byla odvedena vždy ve stanovených termínech. Kromě řemeslné preciznosti grafických prací musím vyzdvihnout především nápaditost a umělecké vlohy autora (nejen při tvorbě grafiky, ale i při návrhu sloganů, hesel a textů pro bannery, web, tištěné reklamy a další materiály). Vzhledem k tomu, že se na pana Nenutila sami opakovaně obracíme, si jej dovoluji doporučit.

Pavel Růt

jednatel společnosti IBG-NET s.r.o.
www.callpro.cz ~ 474 770 601
Příjemné jednání a kreativní nápady. Vždy stačilo pouze nastínit představu a pak jsme již obdrželi návrh, na kterém v podstatě nebylo co měnit – zkrátka výborná spolupráce! Františka můžeme vřele doporučit.

Tereza Štruncová

zakladatelka tanečního studia Pole Story
tereza.struncova@gmail.com
Oceňuji především vkusný, originální a zároveň citlivý přístup pana Nenutila ke všem zakázkám, které jsem mu zadala k vypracování, ať se jedná o návrh loga firmy či zpracování webových stránek. Velkoplošnou reklamu zpracoval na základě sdělení přibližné představy a výsledek byl naprosto přesný a bez jakýchkoliv připomínek z mé strany. Pokud potřebujete někoho, kdo bude nejen zpracovávat zakázku, ale sám do ní vloží vlastní energii, pak je pan Nenutil ten pravý grafik.

Bc. Benčová

účetní a daňové služby
www.plzen-ucetnictvi.cz ~ info@plzen-ucetnictvi.cz
Velmi doporučuji spolupráci s Františkem. Oceňuji především přístup k zakázce, profesionalitu a rychlost. Na základě briefu dodal tak skvělé návrhy loga, že byl pro mě problém vybrat to nejlepší. Případné korekce loga řešil obratem a celá spolupráce byla zpracována v zadaném termínu. Pokud do budoucna budu řešit podobný projekt, velmi rád se na něj opět obrátím.

Patrik Kuncl

S panem Nenutilem jsem spolupracoval v rámci výběrového řízení na redesign obalů. Jeho velmi kvalitní návrhy se dostaly až do nejužšího finále. Kromě nesporně vysoké grafické úrovně na mě práce pana Nenutila zapůsobila především stoprocentní profesionalitou. V oblasti marketingu a reklamy se pohybuji 20 let, takže umím ocenit přesné dodržování termínů, důsledné dodržování zadání, bezproblémovou a neformální komunikaci nebo proaktivní přístup. Ve všech těchto směrech byla spolupráce s p. Nenutilem na špičkové úrovni, nemluvě o jeho schopnosti přesného pochopení potřeb a požadavků klienta.

Pavel Stach

marketingový manažer v KDS Sedlčany
František Nenutil pro naši firmu navrhl nové firemní logo, použití loga, navrhl design vizitek a hlavičkových papírů. Dále připravil návrh designu webových stránek vč. nafocení veškerých fotografií, návrh sloganů apod. V letošním roce jsme Františkovi zadali vytvoření krátkého promo videa a aktualizaci webu o nový stroj. Veškeré práce jsou velice profesionální, navíc provedené vždy precizně s citem pro detail zachytit důležité detaily naší práce a za velmi krátký čas. Nemohu nic jiného než doporučit.

Ing. Petr Růt

jednatel splečnosti RAN s.r.o.
www.ran-kryry.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS