Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. František Rajtmajer

Ing. František Rajtmajer

online marketér

Ing. František Rajtmajer
Ing. František Rajtmajer - logo

Jsem specialista na online marketing a připravím pro vás efektivní marketingové strategie nebo zanalyzuji současné webové stránky a reklamní kampaně – vy se tak můžete zaměřit plně na svůj byznys, zatímco já vám pomohu přivést nové zákazníky a zvýšit tržby:

  • Kompletní správa online marketingu – připravím vám podrobný návrh marketingové strategie včetně optimalizace nebo vytvoření inzertních účtů. Pravidelná kontrola reklam a vyhodnocení dosažených výsledků.
  • Analýza webové stránky – prozkoumám váš web zkušeným marketingovým okem. A protože mám oči dvě, tak rovnou ze dvou pohledů. Z hlediska uživatele i z technického pohledu, aby se stránky líbily vyhledávačům.
  • PPC reklamy – postarám se o vaši PPC reklamu na Googlu, Seznamu i Facebooku.
  • Poradenství – trápí vás pokles počtu objednávek, objevila se nová konkurence či chcete jen zjistit, co vše se v online marketingu dá dělat? Nebo rozjíždíte nový web a potřebujete k němu marketingovou strategii? Pojďme se setkat a společně to prokonzultovat.

Zkušenosti v online marketingu jsem sbíral už při studiu na Západočeské univerzitě v Plzni a dále pokračuji v rámci odborných kurzů a školení. Absolvoval jsem mj. stáž na oddělení marketingu v IBM Česká republika nebo na Manipal Institute of Management v Indii, kde jsem se věnoval tématu využití sociálních médií ve firmách. A jsem také držitelem certifikací společnosti Google. Mám radost z každého úspěchu svých klientů, jen za poslední rok jsem jim dopomohl k tržbám ve výši 1,894 milionů Kč.

Certifikace:

Certifikát Digitální garážCertifikát Google AdWordsCertifikát školení Analytics pro fajnšmekryŠkolení marketingové strategieCertifikát Google Analytics
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Plzeň

Kategorie katalogu:

Benefity naší spolupráce

  • Pro každého klienta zakládám samostatný účet, ke kterému získáte přístup. Nad reklamami tak máte dokonalý přehled.
  • Po měsíci vám vždy zašlu vyhodnocení jak se dařilo a kolik vám reklamy vydělaly peněz.
  • Pravidelně analyzuji návštěvnost webu a sleduji, jak se uživatelé přivedení online reklamou na webu chovají. Na základě toho reklamy optimalizuji.
  • Marketingu na internetu rozumím, což dokazují nejen tyto certifikáty.

Kontaktní informace

Ing. František Rajtmajer
Kovářská 17
Praha
190 00
Mobil:732 757 452
Email:frantisek@rajtmajer.cz
Web:www.rajtmajer.cz
LinkedIn:LinkedIn frantisekrajtmajer
:03993787 (plátce DPH)
DIČ:CZ9204292064

Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný
Rád spolupracuji s profíky. A tím František určitě je. Náš nový agenturní web nedosahoval očekávaných výsledků. Františkova analýza nejen přesně v několika bodech ukázala, kde nás tlačí bota, ale i v ní doporučil jasné a konkrétní kroky vedoucí k nápravě. Čas a peníze investované do této spolupráce mi dávají velký smysl. Díky za to a přeji hodně dalších spokojených klientů.
společenský a sportovní moderátor, facilitátor

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS