Ing. František Rajtmajer

webový analytik a PPC specialista

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně Praha a Plzeň

Jsem online marketér se specializací v analytice a PPC. Nastavím vám měření webu prostřednictvím Google Analytics a Google Tag Manageru, implementuji další měřící kódy jako Facebook pixel či měření konverzí Google Ads a následně pomůžu s analýzou dat.

Krom toho již sedmým rokem spravuji PPC reklamy na Googlu i Seznamu a nově též na Facebooku.

Ve volném čase rád vařím pivo a v tom pracovním se věnuji především těmto činnostem:

  • Webová analytika – Co neměříme, nedá se zlepšovat. A tak navrhuji strategii měření webů, implementuji ji v Google Tag Manageru a Analytics a následně nasbíraná data vyhodnocuji. Díky tomu získáte přehled, co se na vašem webu a v celém online marketingu děje. Získáváte ode mě doporučení, co změnit pro zvýšení tržeb.
  • Analýza dat – Rozhodujte se na základě dat. Vyhodnotím nasbíraná data a připravím interaktivní přehledy v Google Data Studiu. Vytěžte ze svých dat maximum.
  • Audit a správa PPC kampaní – Podívám se na vaše kampaně v Google Ads, Skliku a Facebooku. A to buď jednorázově ve formě auditu, nebo průběžně díky jejich správě. S přesahem do webové analytiky umím výsledky kampaní jednak změřit, ale hlavně odprezentovat ve srozumitelné formě. Už žádné tabulky s prokliky a zobrazeními. Místo toho grafy a slovní komentář, co reklama přináší a zda se vyplatí.

Zkušenosti v online marketingu jsem sbíral už při studiu na Západočeské univerzitě v Plzni a dále pokračuji v rámci odborných kurzů a školení. Absolvoval jsem mj. stáž na oddělení marketingu v IBM Česká republika nebo na Manipal Institute of Management v Indii. Jsem držitelem certifikací společnosti Google a Google Partner. Mám radost z každého úspěchu svých klientů.

O webové analytice píši blog nazakladedat.cz. Věřím v dlouhodobou spolupráci a postupné zlepšování.

Ing. František Rajtmajer
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. František Rajtmajer
Pallova 2813/20
Plzeň
301 00
Mobil:732 757 452
Email:frantisek@rajtmajer.cz
Web:www.rajtmajer.cz
LinkedIn:frantisekrajtmajer
IČ:03993787 (plátce DPH)
DIČ:CZ9204292064

Doporučení
z první ruky

Rád spolupracuji s profíky. A tím František určitě je. Náš nový agenturní web nedosahoval očekávaných výsledků. Františkova analýza nejen přesně v několika bodech ukázala, kde nás tlačí bota, ale i v ní doporučil jasné a konkrétní kroky vedoucí k nápravě. Čas a peníze investované do této spolupráce mi dávají velký smysl. Díky za to a přeji hodně dalších spokojených klientů.

Jiří George Konečný
Jiří George Konečný

společenský a sportovní moderátor, facilitátor