Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. František Rajtmajer

Ing. František Rajtmajer

webový analytik

Ing. František Rajtmajer
Ing. František Rajtmajer - logo

Jsem webový analytik se zálibou v automatizaci a procesech. Nastavím vám měření webu a následně pomůžu s vyhodnocením jeho výkonu. Na základě dat budeme společně zlepšovat web a řídit investice do online marketingu tak, aby vám vydělal maximum peněz. A to prostřednictvím těchto služeb:

  • Webová analytika – co neměříme, nedá se zlepšovat. A tak navrhuji strategii měření webů, implementuji ji v Google Tag Manageru a Analytics a následně nasbíraná data vyhodnocuji. Díky tomu získáte přehled, co se na vašem webu a v celém online marketingu děje. Získáváte ode mě doporučení, co změnit pro zvýšení tržeb.
  • Kontrola webu – máte pocit, že váš web či eshop stagnuje? Klesají vám objednávky a nevíte, co je příčinou? Pomohu vám ji najít. Problém může být na mnoha místech od špatně nastaveného hostingu, přes nevhodný design stránek, až po neefektivní PPC reklamu. Prozkoumám vaši situaci a navrhnu konkrétní kroky k jejímu vyřešení.
  • Audit PPC kampaní – vydělávají vám kampaně v Google Ads a Skliku peníze? A nemohly by vydělávat více? Nabízím audit těchto dvou systémů, během kterého zkontroluji pokročilá nastavení a dodám vám doporučení, jak z PPC vytěžit více.

Zkušenosti v online marketingu jsem sbíral už při studiu na Západočeské univerzitě v Plzni a dále pokračuji v rámci odborných kurzů a školení. Absolvoval jsem mj. stáž na oddělení marketingu v IBM Česká republika nebo na Manipal Institute of Management v Indii. Jsem držitelem certifikací společnosti Google a Google Partner. Mám radost z každého úspěchu svých klientů.

O webové analytice píši blog nazakladedat.cz. Věřím v dlouhodobou spolupráci a postupné zlepšování.

Certifikace:

Školení Google Tag Manageru, MedioCertifikát Google AnalyticsJsem Google partnerŠkolení PPC reklamy pro pokročilé od Dobrého webuCertifikát školení Analytics pro fajnšmekry
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně Praha a Plzeň

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. František Rajtmajer
Pallova 2813/20
Plzeň
301 00
Mobil:732 757 452
Email:frantisek@rajtmajer.cz
Web:www.rajtmajer.cz
LinkedIn:LinkedIn frantisekrajtmajer
:03993787 (plátce DPH)
DIČ:CZ9204292064

Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný
Rád spolupracuji s profíky. A tím František určitě je. Náš nový agenturní web nedosahoval očekávaných výsledků. Františkova analýza nejen přesně v několika bodech ukázala, kde nás tlačí bota, ale i v ní doporučil jasné a konkrétní kroky vedoucí k nápravě. Čas a peníze investované do této spolupráce mi dávají velký smysl. Díky za to a přeji hodně dalších spokojených klientů.
společenský a sportovní moderátor, facilitátor

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS