Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. František Zapletal

Ing. František Zapletal

realitní poradce se specializací na urovnávání nemovitostních sporů

Ing. František Zapletal

Pracuji v realitách téměř 30 let, asistoval jsem u více jak 9000 prodejů nemovitostí, a to i u takových, se kterými si ostatní neporadili, viz obchodní případy na mém webu.

Často byly velmi obtížné, například podíloví spoluvlastníci navzájem nespolupracovali, byla špatně stanovena tržní cena anebo byly špatně nabídnuty.

Mou nejsilnější stránkou je urovnávání nemovitostních sporů, kde je na jedné straně potřeba hluboké empatie a pochopení potřeb obou zúčastněných stran, na druhé straně perfektní know-how realitního trhu a souvisejících regulací.

Často při prodeji nemovitostí asistuji při vypořádání majetkových vztahů v rodinách, stanovení reálných cen a navržení širšího spektra alternativ, než dokáží samotní prodejci/kupci.

Řídím se heslem: Dobrý obchod je pouze ten, kdy jsou všechny smluvní strany spokojené.

Dále nabízím realitní poradenství se specializací na prodeje a pronájmy komerčních areálů se všemi inženýrskými sítěmi a rozprodeje větších celků na menší.

Tématy konzultací mohou být:

  • stanovení reálných tržních cen – umím stanovit tržní ceny pronájmu a prodeje s využitím kombinace reálné výnosové metody a porovnávací metody s maximálním počtem vstupních údajů
  • dispozice s nemovitostmi – prodeje, rekonstrukce, pronájmy, vypořádání se společníky či spoluvlastníky
  • ocenění majetku při rozvodu a návrh jeho rozdělení
  • návrh dílčích prodejů u větších areálů
  • investice do nemovitosti – zda je nebo není účelná

Spektrum mých klientů je velmi různorodé, od běžných lidí až po klienty s miliardovým majetkem nebo představitele samospráv obcí a měst.

První schůzka (osobně či online) se mnou je, pokud byste nebyli spokojeni, samozřejmě bezplatná.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. František Zapletal
Jungmannova 24/32
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Mobil:605 248 201
Email:zapletal.frant@gmail.com
Web:www.realitnirada.cz
LinkedIn:LinkedIn zapletalfrantisek
Účet:218512201 / 0300 (ČSOB)
:15577074

Doporučení z první ruky

Pana Ing. Františka Zapletala znám dlouhých 14 let. V roce 2008 jsem založila společnost Hökl reality, s.r.o. Jednalo se o realitní společnost, která působila v okresech Brno-město, Brno-venkov a pobočka byla i v Kyjově a ve Znojmě. Při této činnosti jsem se dostala do styku se zmiňovaným Ing. Františkem Zapletalem. Jeho realitní kancelář Reality Gaia, spol. s.r.o. má dlouholetou existenci a dobré jméno po celé jižní Moravě. I když se už této činnosti nevěnuji, po celou dobu až do dnešního dne jsem s panem Ing. Zapletalem v kontaktu. Je to pracovitý, cílevědomý, společenský člověk, který má blízko ke kořenům jižní Moravy a místu, kde žije. Má znalosti a přehled ve svém oboru, umí jednat s lidmi, umí se orientovat a snaží se najít řešení v krizových situacích. Kdo potřebuje poradit nebo pomoc, je ochoten naslouchat. Je moc dobře, že takový člověk nepověsil „práci na hřebík“ a chce být nadále užitečný, neboť toho může ještě hodně dokázat. Za sebe mohu Ing. Františka Zapletala vřele doporučit.
Jarka Höklová

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS