Ing. František Zapletal

realitní poradce se specializací na urovnávání nemovitostních sporů

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně především Jihomoravský kraj

Pracuji v realitách téměř 30 let, asistoval jsem u více jak 9000 prodejů nemovitostí, a to i u takových, se kterými si ostatní neporadili, viz obchodní případy na mém webu.

Často byly velmi obtížné, například podíloví spoluvlastníci navzájem nespolupracovali, byla špatně stanovena tržní cena anebo byly špatně nabídnuty.

Mou nejsilnější stránkou je urovnávání nemovitostních sporů, kde je na jedné straně potřeba hluboké empatie a pochopení potřeb obou zúčastněných stran, na druhé straně perfektní know-how realitního trhu a souvisejících regulací.

Často při prodeji nemovitostí asistuji při vypořádání majetkových vztahů v rodinách, stanovení reálných cen a navržení širšího spektra alternativ, než dokáží samotní prodejci/kupci.

Řídím se heslem: Dobrý obchod je pouze ten, kdy jsou všechny smluvní strany spokojené.

Dále nabízím realitní poradenství se specializací na prodeje a pronájmy komerčních areálů se všemi inženýrskými sítěmi a rozprodeje větších celků na menší.

Tématy konzultací mohou být:

  • stanovení reálných tržních cen – umím stanovit tržní ceny pronájmu a prodeje s využitím kombinace reálné výnosové metody a porovnávací metody s maximálním počtem vstupních údajů
  • dispozice s nemovitostmi – prodeje, rekonstrukce, pronájmy, vypořádání se společníky či spoluvlastníky
  • ocenění majetku při rozvodu a návrh jeho rozdělení
  • návrh dílčích prodejů u větších areálů
  • investice do nemovitosti – zda je nebo není účelná

Spektrum mých klientů je velmi různorodé, od běžných lidí až po klienty s miliardovým majetkem nebo představitele samospráv obcí a měst.

První schůzka (osobně či online) se mnou je, pokud byste nebyli spokojeni, samozřejmě bezplatná.

Ing. František Zapletal

Kontakty

Ing. František Zapletal
Jungmannova 24/32
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Mobil:605 248 201
Email:zapletal.frant@gmail.com
Web:www.realitnirada.cz
LinkedIn:zapletalfrantisek
Účet:218512201/0300 (ČSOB)
IČ:15577074

Doporučení
z první ruky

S panem Františkem Zapletalem spolupracujeme téměř 30 let. Naše společnost je na trhu rovněž letos 31 rokem a s velkým díkem mohu říct, že pan Zapletal při rozvíjení naší firmy se výrazně zapojil do budování maloobchodní sítě v regionu celé Moravy. Naší firmě velice pomohl profesionální konzultací při investicích do nemovitostí. Jeho neocenitelné znalosti v realitním oboru v kombinaci s jeho obchodním talentem téměř vždy vedly ke správnému cíli a to k uzavření realitní transakce tak, aby všechny strany byly spokojeny. Pan Zapletal je velice empatický a pracovitý člověk, který má rozsáhlé zkušenosti v oboru realit, o čemž svědčí nejen naše dlouhodobá spolupráce, ale samozřejmě úspěšnost jeho společnosti Reality Gaia, spol. s.r.o., na kterou se právě klienti nejen z regionu jižní Moravy mohou spolehnout. Za celou naši společnost můžeme služby pana Zapletala vřele doporučit.

MAGNUM Office, s.r.o.

investiční a developerská společnost