Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. František Zapletal

Ing. František Zapletal

realitní poradce se specializací na urovnávání nemovitostních sporů

Ing. František Zapletal

Pracuji v realitách téměř 30 let, asistoval jsem u více jak 9000 prodejů nemovitostí, a to i u takových, se kterými si ostatní neporadili, viz obchodní případy na mém webu.

Často byly velmi obtížné, například podíloví spoluvlastníci navzájem nespolupracovali, byla špatně stanovena tržní cena anebo byly špatně nabídnuty.

Mou nejsilnější stránkou je urovnávání nemovitostních sporů, kde je na jedné straně potřeba hluboké empatie a pochopení potřeb obou zúčastněných stran, na druhé straně perfektní know-how realitního trhu a souvisejících regulací.

Často při prodeji nemovitostí asistuji při vypořádání majetkových vztahů v rodinách, stanovení reálných cen a navržení širšího spektra alternativ, než dokáží samotní prodejci/kupci.

Řídím se heslem: Dobrý obchod je pouze ten, kdy jsou všechny smluvní strany spokojené.

Dále nabízím realitní poradenství se specializací na prodeje a pronájmy komerčních areálů se všemi inženýrskými sítěmi a rozprodeje větších celků na menší.

Tématy konzultací mohou být:

  • stanovení reálných tržních cen – umím stanovit tržní ceny pronájmu a prodeje s využitím kombinace reálné výnosové metody a porovnávací metody s maximálním počtem vstupních údajů
  • dispozice s nemovitostmi – prodeje, rekonstrukce, pronájmy, vypořádání se společníky či spoluvlastníky
  • ocenění majetku při rozvodu a návrh jeho rozdělení
  • návrh dílčích prodejů u větších areálů
  • investice do nemovitosti – zda je nebo není účelná

Spektrum mých klientů je velmi různorodé, od běžných lidí až po klienty s miliardovým majetkem nebo představitele samospráv obcí a měst.

První schůzka (osobně či online) se mnou je, pokud byste nebyli spokojeni, samozřejmě bezplatná.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Jihomoravský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. František Zapletal
Jungmannova 24/32
Kyjov (Jihomoravský kraj)
697 01
Mobil:605 248 201
Email:zapletal.frant@gmail.com
Web:www.realitnirada.cz
LinkedIn:LinkedIn zapletalfrantisek
Účet:218512201 / 0300 (ČSOB)
:15577074

Doporučení z první ruky

Pana Františka znám už 30 let a můžu s čistým svědomím potvrdit, že neznám v oboru realit a financí nikoho, kdo by se mu vyrovnal. Je to nejen špičkový odborník, ale hlavně člověk, který si už nemusí nic dokazovat ani ostatním, protože už toho dokázal strašně moc. Jeho největším současným snem je nezištně pomáhat lidem kolem sebe a já za něj dám ruku do ohně. František vždy drží slovo a je to stoprocentní chlap.
Josef Kouřil
jednatel firmy Wiky

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS