Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriela Ryšková

Gabriela Ryšková alias Gabriska

grafička a ilustrátorka

Gabriela Ryšková
Gabriela Ryšková - logo

Přes 10 let nabízím profesionální grafiku a ilustrace; preferuji hlavně projekty zacílené na ženy a děti, kterým dobře rozumím a vím, co na ně působí.

Připravím vám všechny firemní i osobní tiskoviny (vizitky, brožury, plakáty, letáky, katalogy…), weby, loga a logotypy, kompletní corporate identity, svatební oznámení, pozvánky apod. Také nakreslím hravé ilustrace pro děti a ženy, např. do knížek, časopisů, omalovánek, komiksů apod.

Grafika je má vášeň, ilustruji a kreslím už od dětství. Vždy kladu důraz na jasné vizuální sdělení – kdo je klient a jakou službu či produkt nabízí. Dělala jsem návrhy a realizace pro prestižní klienty jako Coca-Cola, Škoda auto, časopis Elle, hudební klub Radost FX a další.

Galerie:

IlustraceNávrh grafiky webu Toaster PicturesTvorba firemního loga Caribbean SunLiška obecná, ilustraceIlustrace pro web Vlčí zóna
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a celý svět

Kategorie katalogu:

Průběh spolupráce

Je pro mě důležité se do projektu nejprve vcítit, skutečně poznat klientův záměr, a teprve poté jej převést do vizuální podoby. Pro snazší komunikaci pracuji nejprve s kreativním zadáním, ve kterém společně s klientem ujasníme a určíme parametry finálního zpracování.

Kontaktní informace

Gabriela Ryšková
U Akademie 11
Praha 7
170 00
Mobil:603 247 574
Email:gabriska@gabriska.com
Web:www.gabriska.com
Skype:Skype gabriska_liska_ryska
Účet:670100 – 2207644267 / 6210 (mBank)
:63732360

Doporučení z první ruky

Moje zkušenosti s webdesignéry byly dlouhodobě tristní, jako bychom se o věcech podrobně nebavili; a nebylo jich málo – o co více vpředu trčel grafický „nápad“, o to více trpěla použitelnost. Gabriela mne oslovila citlivými linkami a autenticitou výrazu. Při konzultacích to doplnila schopnost a vůle naslouchat přáním až do pocitu „konečně!“. Příjemná a užitečná spolupráce!
Jan Komrska
vydavatel

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS