Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Gabriela Ryšková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Gabriela Ryšková alias Gabriska — grafička a ilustrátorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Gabriela Ryšková:
Gábina je skvělá grafička a ilustrátorka. Dělala stránky již několika mým projektům a vždycky se mi s ní pracovalo skvěle. Má velmi osobitý rukopis pro ilustrace, který je v Česku velmi vzácný, ne-li jedinečný. Každému doporučuji s Gábinou spolupracovat!

Petr Svoboda

provozovatel produkční agentury
www.toasterpictures.com
S Gábinou Ryškovou spolupracuji úspěšně již několik let. Pro naši firmu za tu dobu udělala opravdu hodně grafické práce – kromě spolupráce na našem webu to bylo nespočet ilustrací, bannerů, plakátů, brožur, pozvánek, voucherů a podobně. Mám ráda její ženský styl, kreativitu, ale zároveň i chuť vždy najít společnou řeč. Vřele doporučuji!

Denisa Svobodová

manažer Greenwave, Marex-net s.r.o.
www.greenwave.cz
Gabrielu mohu vřele doporučit. Pracovala jsem s ní na projektu www.mesicvnas.cz a na několika dalších produkcích koncertů world-music, seberozvojových akcích a konferencích. Je velmi kreativní, pracuje ženským intuitivním způsobem a umí dobře vycítit, co je potřeba! Vždy vyšla vstříc i co se týká termínů a různým úpravám a post-produkcím.

Barbora Nádvorníková

facilitátorka osobně-rozvojových kurzů, event management
www.mesicvnas.cz
Moje zkušenosti s webdesignéry byly dlouhodobě tristní, jako bychom se o věcech podrobně nebavili; a nebylo jich málo – o co více vpředu trčel grafický „nápad“, o to více trpěla použitelnost. Gabriela mne oslovila citlivými linkami a autenticitou výrazu. Při konzultacích to doplnila schopnost a vůle naslouchat přáním až do pocitu „konečně!“. Příjemná a užitečná spolupráce!

Jan Komrska

vydavatel
www.rime.cz ~ info@rime.cz
S Gabrielou Ryškovou jsem spolupracovala na designu dvou webů: milujemfotbal.cz a truhlarstvifencl.cz. Gabriela je skvělá profesionálka, která přesně splní zadání a dodrží nastavený časový harmonogram. Pokud bylo potřeba některé věci poupravit nebo přepracovat, nikdy to nebyl problém – jako zadavatelka jsem Gabrielu nemusela urgovat ani uhánět. Spolupráci s touto grafičkou vřele doporučuji.

Andrea Tomšů

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS