Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Bukovská

Ing. Hana Bukovská

frontend kodérka a vývojářka

Ing. Hana Bukovská

Potřebujete vytvořit webové stránky na klíč? Připravím vám web, který si budete moci upravovat pomocí WordPressu. Pro usnadnění začátků vám stránky naplním obsahem, zajistím vám webhosting i doménu a nastavím vám službu Google Analytics. Web bude responzivní, takže se bude správně zobrazovat i na tabletech a mobilech.

Máte grafický návrh a potřebujete ho převést do HTML/CSS? Ráda vám ho nakóduji. Dostanete ode mne přehledný a optimalizovaný kód, který před odevzdáním řádně otestuji. Grafické návrhy kóduji pro jednotlivce i pro firmy.

Mám přes 10 let praxe. Za tuto dobu jsem nasbírala dostatek znalostí a zkušeností, díky nimž vám umím udělat špičkový web, se kterým budete spokojeni.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč právě já?

Na to je jednoduchá odpověď. Mám všech 5 P pohromadě, jsem totiž:

  • Precizní – dodávám precizně vypracovaný a odladěný kód. Na preciznosti si zakládám, a proto také dohlédnu na kvalitu dodaného grafického návrhu.
  • Pracovitá – práce se nebojím, takže pokud je potřeba, umím se do toho pořádně opřít. Proto také dodržuji termíny a dohody.
  • Poctivá – pokud vznikne nějaký problém, postavím se k němu čelem a vyřeším jej k vaší spokojenosti. Na nic si nehraji. Pokud něčemu nerozumím, řeknu to na rovinu a to, co neumím sama, poptám u odborníků. Spolupracuji pouze s profesionály.
  • Praktická – tvorba webu se mnou jde krok za krokem, vše vám dopředu vysvětlím a díky tomu vždy víte, co se děje a proč. Dohlídnu na to, aby se vaše investice do webu vyplatila.
  • Profesionálka – mám nadstandardní vzdělání v oboru a aktivně navštěvuji specializované odborné kurzy. Na druhé straně na vás nebudu chrlit nesrozumitelné počítačové termíny, kódy a zkratky, budu s vámi mluvit tak, abyste vždy věděli, o čem je řeč.

Kontaktní informace

Ing. Hana Bukovská
Athénská 1528/3
Praha 10
102 00
Mobil:777 663 331
Email:mail@hanabukovska.cz
Web:www.hanabukovska.cz
Účet:2801025100 / 2010 (Fio)
:44723806 (plátce DPH)
DIČ:CZ7052140018

Doporučení z první ruky

Mgr. Vítězslav Válka
S Hanou Bukovskou jsem spolupracoval na designu webu a spolupráce byla skvělá. Vše probíhalo efektivně a debata nad změnami byla konstruktivní. Kéž by všichni klienti byli tak čitelní jako ona. Spolupráci s Hanou doporučuji!
webdesignér a odborník na použitelnost

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS