Ing. Hana Bukovská

frontend kodérka a vývojářka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Potřebujete vytvořit webové stránky na klíč? Připravím vám web, který si budete moci upravovat pomocí WordPressu. Pro usnadnění začátků vám stránky naplním obsahem, zajistím vám webhosting i doménu a nastavím vám službu Google Analytics. Web bude responzivní, takže se bude správně zobrazovat i na tabletech a mobilech.

Máte grafický návrh a potřebujete ho převést do HTML/CSS? Ráda vám ho nakóduji. Dostanete ode mne přehledný a optimalizovaný kód, který před odevzdáním řádně otestuji. Grafické návrhy kóduji pro jednotlivce i pro firmy.

Mám přes 10 let praxe. Za tuto dobu jsem nasbírala dostatek znalostí a zkušeností, díky nimž vám umím udělat špičkový web, se kterým budete spokojeni.

Proč právě já?

Na to je jednoduchá odpověď. Mám všech 5 P pohromadě, jsem totiž:

  • Precizní – dodávám precizně vypracovaný a odladěný kód. Na preciznosti si zakládám, a proto také dohlédnu na kvalitu dodaného grafického návrhu.
  • Pracovitá – práce se nebojím, takže pokud je potřeba, umím se do toho pořádně opřít. Proto také dodržuji termíny a dohody.
  • Poctivá – pokud vznikne nějaký problém, postavím se k němu čelem a vyřeším jej k vaší spokojenosti. Na nic si nehraji. Pokud něčemu nerozumím, řeknu to na rovinu a to, co neumím sama, poptám u odborníků. Spolupracuji pouze s profesionály.
  • Praktická – tvorba webu se mnou jde krok za krokem, vše vám dopředu vysvětlím a díky tomu vždy víte, co se děje a proč. Dohlídnu na to, aby se vaše investice do webu vyplatila.
  • Profesionálka – mám nadstandardní vzdělání v oboru a aktivně navštěvuji specializované odborné kurzy. Na druhé straně na vás nebudu chrlit nesrozumitelné počítačové termíny, kódy a zkratky, budu s vámi mluvit tak, abyste vždy věděli, o čem je řeč.
Ing. Hana Bukovská
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Hana Bukovská
Athénská 1528/3
Praha 10
102 00
Mobil:777 663 331
Email:mail@hanabukovska.cz
Web:www.hanabukovska.cz
Účet:2801025100/2010 (Fio)
IČ:44723806 (plátce DPH)
DIČ:CZ7052140018

Doporučení
z první ruky

S paní Hanou Bukovskou jsme spolupracovali na projektu, kde nám svou šikovností, nadšením a nadaností značně pomohla ke včasnému dokončení. Paní Bukovská je nesmírně nadaná a je na ni spolehnutí. Velmi děkujeme za spolupráci.

Alena P.