Hana Dohnálková

grafická designérka a DTP specialistka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; Tišnov a okolí (osobně)

Se svou více než 25letou praxí vám nabízím profesionální grafický design, sazbu a DTP se specializací na propagační materiály a knižní grafiku:

  • Tiskoviny – od vizitky po rozsáhlé publikace; grafické návrhy inzerce, letáků, katalogů, firemních prezentací, časopisů, brožur, výročních zpráv a knih včetně předtiskové přípravy
  • Vektorová grafika – vektorizace ilustrací, příprava podkladů pro řezání, výseky a gravírování
  • Online grafika – newslettery, interaktivní PDF, formuláře, statické bannery…
  • Firemní propagace – corporate identity, grafický manuál
  • Kresby, ilustrace a vlastní autorská tvorba

Mými zákazníky jsou jak jednotlivci, tak menší firmy, neziskové organizace a spolky, např. nakladatelství HOST, Albatros, Akácie, Jeden svět, CfME, Skandinávský dům, Dům pro Julii, Muzeum města Tišnova, Trampský magazín aj. Další reference najdete na mých webových stránkách.

Mohu zajistit i přípravu textů, jazykové korektury a překlady. Nebo digitální či ofsetový tisk, ale také speciální tiskové technologie stejně tak konečné knihařské zpracování speciálními technologiemi.

Portfolio grafických prací

Casina and the Time Portals / Ann Trusler Zatracená láska / Tess M. Puffrová — nakladatelství Pointa Roll-up pro dětský hospic — Dům pro Julii Plakát na nedělní promítání — FF Jeden svět Logotyp FreeBow — prodejna lukostřeleckých potřeb
Zobrazit všech 62 náhledů
Hana Dohnálková

Kontakty

Hana Dohnálková
Halasova 993
Tišnov (Jihomoravský kraj)
666 03

Doporučení
z první ruky

Hana Dohnálková zajišťovala grafickou úpravu mé knihy „Austrálií s úsměvem“ a myslím, že i její zásluhou měla kniha u čtenářů úspěch. Nejen díky Hančině grafické dovednosti, ale i díky jejím nápadům, které knihu velmi obohatily. Vždycky mě potěší, když spolupracovníci neberou práci jen jako rutinu, ale vloží do ní i svoji iniciativu a nadšení. A to se nezmiňuji o šibeničním termínu, který na nás tlačil a ona ho zvládla.

Ing. Marta Pelikánová

cestovatelka