Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Bc. Hana Grofová

Ing. Bc. Hana Grofová

životní koučka praktikující intuitivní práci, průvodkyně změnami

Ing. Bc. Hana Grofová

Stávám se zrcadlem a umožňuji lidem blíže nahlédnout na sebe a na své téma. Navracím druhým jejich velikost a celistvost a provázím klienty změnami. Základem je rozhodnutí změnit svou situaci. Obraťte se na mne, pokud:

 • nevíte, jak dál,
 • vám nikdo nepomohl,
 • chcete lépe rozumět sami sobě,
 • potřebujete změnu životního přístupu a pohledu na sebe,
 • řešíte témata, která přináší život, ať už se jedná o jeden konkrétní problém nebo zásadní životní otázky a události.

Osobnímu rozvoji se věnuji 20 let, intenzivně 8 let a způsob práce, který používám, jsem původně vypracovala pro sebe – protože jsem se cítila zahlcena informacemi o ostatních, byla jsem nemocná a přetížená. Hledala jsem způsob komunikace a práce se sebou, který by mi skutečně fungoval. Bylo pro mne zásadní porozumět sama sobě, naučit se používat konstruktivně své intuitivní schopnosti a znát skutečné důvody mých životních událostí a skutků. A časem jsem zjistila, že můj způsob práce a komunikace se sebou je přínosný a trvalý pro každého.

Jak pracuji:

 • První seznamovací schůzka – když vcházím do dveří na první setkání s klientem, nevím, jak bude naše spolupráce probíhat. Neexistuje žádná šablona. Teprve klient a téma, které si s sebou přináší, určují, jak budeme postupovat. Přizpůsobuji se klientovi, jeho způsobu vnímání, přemýšlení a komunikaci. Už při prvním setkání klient často dochází k nějakému poznání. První setkání je zdarma.
 • Pátrání – odhalíme skutečnou podstatu a základ potíží.
 • Porozumění a přijetí – pochopíme programy a vlastní přístupy s tím spojené.
 • Nové uspořádání – vědomě a srozumitelně si klient nastaví nové uspořádání.
 • Podpora – probereme praktické zavedení změn do života.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, převážně Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Mé zásady

 • Absolutní mlčenlivost.
 • Ochrana osobních informací v souladu s GDPR.
 • Osobně si nenechávám žádné poznámky ze setkání, vždy je před koncem setkání skartuji. Klient si ale může cokoli zapsat a odnést.

Kontaktní informace

Ing. Bc. Hana Grofová
Pod hájem 1517/12
Praha 5
150 00
Mobil:602 313 513
Email:hgro@seznam.cz
Web:www.hanagrofova.cz
:62561618

Doporučení z první ruky

Mám za sebou dlouhou cestu k sobě. Když se teď z té téměř „cílové rovinky“ dívám zpátky, jsem hrdá a vděčná. Hrdá sama na sebe, že jsem tu cestu ušla, a vděčná, že jsem v tom nebyla sama. To, že jsem poznala Hanku, patří k tomu nejlepšímu v mém životě. V posledních čtyřech letech, kdy jsem si toho „naložila“ opravdu hodně a do toho mi umíral otec, jsem zažila úplné vyčerpání, úrazy a skončila v pracovní neschopnosti. Pak přišel nález na mozku a tuna léků, bolesti hlavy a náročné psychické stavy. Vyzkoušela jsem toho hodně. Nejprve jsem chodila k psycholožce, četla různou literaturu a dost jsem sportovala. Následně jsem se zajímala o astrologii, podstoupila jsem čištění čaker, zkoušela jsem meditaci, rodinné konstelace a kineziologii. Všechno mi něco dávalo, ale jako bych se vůbec nehýbala z místa. Stále jsem si připadala, že jsem se svými pocity a myšlenkami zavřená ve svém těle. Na začátku roku jsem se začala potkávat s Hankou. Musela jsem spoustu svých starých přesvědčení převrátit naruby, zahodit a prostě začít znovu. Teď po půlroční práci mám pocit, že si rozumím. Stále na sobě pracuji, ale je mi úplně jinak. Cítím se čistě jako ta malá šťastná holka a tak je vše lehčí. A taky jsem konečně bez léků.
Jana J.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS