Bc. Hana Konečná alias Žirafka

konzultantka pro drobné a rukodělné výrobce, expertka a lektorka handmade podnikání

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Naučím vás dělat handmade byznys — podnikat v rukodělné tvorbě.

Když se řemeslo vezme za správný konec, nemusí být jen zdrojem radosti, ale i peněz. Přes 10 let poskytuji poradenskou i morální podporu začínajícím výrobcům, zručným maminkám a drobným řemeslníkům, kteří chtějí úspěšně prodávat své výrobky.

  • Konzultace – Během poradenství uděláme analýzu vašeho podnikání a nastavíme plán, jak krůček po krůčku dosahovat vašich cílů. Může se jednat o jednorázovou konzultaci nebo pravidelný mentoring.
  • Živé kurzy – Na kurzech načerpáte nejvíce informací za nejméně peněz a zároveň se potkáte s inspirativními tvůrci. Pořádám 3 kurzy: Handmade byznys, Cenotvorba, Marketing pro handmade.
  • Online kurzy – Pořádám tematické kurzy Prodej na EtsyCenotvorba. Každou látkou vás podrobně provedu pomocí videí a dalších materiálů. V přidružené facebookové skupině pak můžete diskutovat s dalšími účastníky, vzájemně sdílet zkušenosti a radit si. Přístup ke kurzu vám zůstane navždy + garantuji jeho aktualizaci alespoň po dobu 2 let.

Pro portál Na volné noze jsem napsala úspěšný článek Handmade byznys. Další inspiraci ze světa handmade podnikání najdete na mém blogu. Nebo se přihlaste k odběru mých novinek.

Ráda pracuji na smysluplných věcech a také pomáhám lidem, kteří jsou znevýhodnění. Pro chráněné dílny a další neziskové organizace poskytuji slevu 50 % – moje kapacita pro dobročinné projekty je omezena.

Přednáška Nákladová cenotvorba pro think-tank Na volné noze

Rozhovor pro Na volné noze

Bc. Hana Konečná
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Hana Konečná
Havlíčkova 79
Brno
602 00
Mobil:728 868 815
(v případě nedostupnosti zavolám zpět)
Email:hanka@handmadebyznys.cz
Web:www.handmadebyznys.cz
Instagram:handmadebyznys
IČ:74372637 (neplátce DPH)