Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hana Kubáčková

Mgr. Hana Kubáčková

realitní makléřka

Mgr. Hana Kubáčková

Jsem takový realitní srdcař. Mám ráda nemovitosti, ráda je prodávám, líbí se mi design, architektura, zahrady a samozřejmě dbám i na co nejlepší marketing prodávaných zakázek a pro své klienty dělám maximum. Vyznávám zásadu, že v dobré atmosféře se obchodu daří lépe. A také dbám na vytváření dobrých vztahů.

Od roku 2015 spojuji lidi a místa. Profesionálně, srdcem, kreativně.

  • Odhad tržní ceny nemovitosti – To je důležitý začátek. Nacenění nemovitosti probíhá na základě mých letitých zkušeností z realitního trhu. Při stanovení ceny zkoumám také to, v jaké cenové hladině se prodávaly nemovitosti v okolí za posledních několik měsíců. S nemovitostí se dá navíc pracovat před prodejem tak, abychom prodejní cenu dostali na možné maximum.
  • Vizuální prezentace – Home staging, profi fotka, prodejní video, virtuální prohlídka. Spolupracuji s řadou osvědčených profesionálů. Vaše nemovitost bude vypadat tak, že prostě zaujme.
  • Textová prezentace – Domov není místo, je to pocit. Aneb prodávají emoce a pocity. Umím vidět a vnímat hlavní klady vaší nemovitosti a dostat je do textu.
  • Propagace a marketing – Všechny důležité inzertní servery, sociální sítě a přesné cílení, PPC reklama a offline marketing. K zájemci vede spousta cest a je důležité žádnou nepodcenit.
  • Aukce – Při souběhu více vážných zájemců vyhrává nejvyšší nabídka.
  • Právní zajištění – Kvalitní smlouvy a spolupráce s dobrým právníkem. Jde mi o to, abyste se cítili v bezpečí.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Hana Kubáčková
Řehenice – Babice 78 (Středočeský kraj)
251 67
Mobil:602 590 699
Email:hana.kubackova@qara.cz
Web:www.hanakubackova.cz
Facebook:Facebook hanakubackova.cz
Instagram:Instagram hanaameya
:71634614

Doporučení z první ruky

Chtěli bychom poděkovat paní makléřce Hance Kubáčkové za velmi profesionální, empatický a lidský přístup při prodeji našeho velkého stavebního pozemku. Díky paní Kubáčkové, její vstřícnosti, obětavosti a trpělivosti, se podařilo naši nemovitost úspěšně prodat. Všechny právní záležitosti prodeje byly dotaženy k dokonalosti a do všech detailů. Je vidět, že když někdo dělá svojí práci s láskou a radostí, je výsledek ke spokojenosti všech stran. Její služby vřele doporučujeme a přejeme mnoho dalších spokojených klientů.
Jan Kolín

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS