Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Hana Růžičková

Bc. Hana Růžičková

portrétní a rodinná fotografka

Bc. Hana Růžičková

Vybavují se vám při prohlížení starších fotografií momenty, o kterých jste už ani netušili, že je máte v paměti? Dokázali jste si díky jednomu obrázku promítnout třeba celý den? Věty, které zazněly, svou náladu a pocity?

Jsem portrétní a rodinná fotografka a všechny důležité okamžiky vašeho života zachytím svým fotoaparátem. Protože vždycky je na co vzpomínat. Pořídím vám portrétní snímky, rodinné a těhotenské obrázky, zdokumentuji vaši svatbu, oslavu nebo jinou společenskou událost.

Nejraději pracuji venku, v přírodě, a to i v zimě. Znám mnoho hezkých míst a zákoutí, která k fotografování přímo vybízí, a často jezdím také přímo ke klientům. K focení vás připravím spolu s profesionální vizážistkou. Výsledky naší společné práce se objevily třeba na stránkách časopisu Food či módním online magazínu.

Během šestileté praxe se před mými objektivy vystřídaly stovky lidí. Mnoho z nich se opakovaně vrací, a mě nesmírně těší sledovat jejich osudy a proměny v čase. Potkám se i s vámi?

Fotogalerie:

Fotografování dětíFotografování dětíRodinné fotografováníRodinné focení | matka a dítěTěhotenské focení
Zobrazit všech 21 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Znojmo a okolí, Jižní Morava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Bc. Hana Růžičková
Wolkerova 1122/1
Znojmo (Jihomoravský kraj)
669 02
Mobil:739 068 038
Email:ruzickova-hanka@centrum.cz
Facebook:Facebook hankaruzickovafoto
Účet:670100 – 2211604153 / 6210 (mBank)
:02522659

Doporučení z první ruky

Mockrát děkuji za úžasné focení, byl to skvělý zážitek a moc jsme si to s přítelem užili. Mužů všem vřele doporučit. Skvělá domluva a úžasný přístup. Holky jsou šikovné, kreativní a talentované. Těším se na další spolupráci.
Hana Tomašovičová
spokojená klientka

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS