Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hanna Marciniak > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Hanna Marciniak — překladatelka a tlumočnice polštiny, češtiny, angličtiny, soudní tlumočnice a překladatelka polštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 33 doporučení prezentace Mgr. Hanna Marciniak:
Mgr. Libor Nenutil
S Hankou spolupracuji již delší dobu a rozhodně patří mezi kolegy, jejichž jméno se nemusím bát doporučit dále. Její tlumočení je radost poslouchat, což mohu posoudit i jako posluchač, i jako tlumočník, který z jejího projevu tlumočil do dalšího jazyka. Kromě toho si velmi vážím její osvětové publikační činnosti, kterou přispívá ke kultivaci překladatelsko-tlumočnického trhu.

Mgr. Libor Nenutil

tlumočník a překladatel angličtiny a francouzštiny se specializací na právo a marketing
Hanna Marciniaková dlouhodobě poskytovala své služby společnosti Tamero Invest s.r.o. – členovi Synthos a.s. jako tlumočnice a překladatelka. Měla na starosti konsekutivní tlumočení obchodních jednání a porad, a také překlad technické a právní dokumentace k provozu, rekonstrukcím a investicím v energetickém průmyslu. Tyto úkony vyžadovaly velmi dobré znalosti češtiny a polštiny, včetně bohaté odborné slovní zásoby. Vysoká kvalita poskytovaných služeb, pracovní nasazení a profesionalismus nám dovolují doporučovat služby slečny Hanny Marciniakové jiným zájemcům o tlumočení a překlad z češtiny a polštiny.

B. Brandys

Tamero Invest s.r.o.
315 711 111
Slečna Marciniak, resp. Truffle Studio, je naším předním dodavatelem služeb pro klienty působící na polském trhu anebo ty, kteří se na vstup na tento trh teprve připravují. Truffle Studio zajišťuje kompletní lokalizaci kampaně, vždy s odbornou konzultací a doporučeními, které marketingovým oddělením pomáhají pochopit sociálně-kulturní kontexty polského trhu. Klientům zajišťuje kompletní servis při jednáních s polskými partnery (tlumočení na schůzkách, překlady korespondence, videokonference) včetně překladů nutné dokumentace. Služby dodávané Truffle Studiem jsou vždy na velmi vysoké úrovni zejména díky dobrému, lidskému a vždy individuálnímu přístupu. Překlady jsou dodávány včas a v dobré kvalitě. Slečnu Marciniak proto ochotně doporučujeme.

František Brož

public relations a marketingová agentura FYI, s.r.o.
www.fyi.cz
Hanna Marciniak pro naši společnost Big Bang Media dlouhodobě zajišťuje překlady do polštiny a komunikaci s polskými klienty. Pracuje rychle, svědomitě a o své práci přemýšlí; líbí se mi, že nechce práci jen udělat, ale aktivně se snaží ji dovést k co nejlepšímu výsledku a v případě nejasností se nebojí na cokoliv zeptat. S klidným svědomím mohu Hannu doporučit, naše zkušenosti s ní jsou jen pozitivní.

Jaroslav Sauer

Executive Director
www.bigbangmedia.cz
Hanna Marciniak mi byla doporučena jako výborná lektorka polštiny. To mohu jen potvrdit. Na každou lekci byla svědomitě připravená a dokázala do výuky vložit neskutečné množství energie. Její vyučovací metody byly pestré a zábavné. Po roční spolupráci mluvím, čtu, rozumím a nebojím se konverzovat při každé příležitosti. Vřele doporučuji!

Kateřina Skalická

CEZ a.s.
Služby paní Marciniak mohu doporučit. Potřebovali jsme velmi rychle překlad poměrně složitého textu (obchodní podmínky) z Čj do Aj. Dodávka proběhla v termínu a kvalitě přesně dle dojednaných podmínek. Pro další podobné zakázky nemáme důvod hledat jiného dodavatele.

Petr Šantrůček

exTerra Services s.r.o.
petr.santrucek@exterra-services.cz ~ 602 119906
Hanna nabízí kvalitní a profesionální služby, mohu ji doporučit všem.

Ing. Rostislav Anděl

Grátis, s.r.o.
Služby paní Mgr. Marciniak osobně doporučuji jakékoliv straně. O její služby se průběžně stále opíráme vždy jsme byli spokojeni nejen s dodávkou služeb, ale i s objektivním načasováním dodání objednávky. Za další výhodu považuji i velmi příjemný a laskavý osobní přístup.

Jan Mikisek

jednatel společnosti SPA Studio s.r.o.
www.spa-studio.cz
S paní Marciniak jsem byl velice spokojený. Oceňuji rychlý překlad a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Lukáš Homola

ředitel společnosti Personal fabric – agentura práce, a.s.
www.personalfabric.cz ~ lukas.homola@personalfabric.cz ~ 724 547 332
S Hannou jsem absolvovala roční výuku polštiny a byla jsem velmi spokojená. Nejvíce oceňuji, že Hanna skvěle zvládla přizpůsobit hodiny mým částečným znalostem jazyka, tempu učení a přitom postupovat systematicky. Za rok jsem se díky ní posunula o několik úrovní výš, proto její hodiny vřele doporučuji.

Alexandra Průšová

ČEZ, a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS