Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hedviga Nosáľová

Hedviga Nosáľová

webdesignérka

Hedviga Nosáľová
Hedviga Nosáľová - logo

Nabízím profesionální tvorbu a údržbu webových stránek na míru s redakčním systémem WordPress. Tvořím moderní, optimalizované weby s UX standardy, také microsites pro marketingové kampaně, lead-gen affiliate weby a podobně.

Weby, které tvořím mají vždy jasný cíl, který si s klientem stanovíme – ať je to získávání nových zákazníků, udržení věrnosti stálých zákazníků, nebo například zvýšení důvěryhodnosti firmy. Díky jasně stanovenému cíli dokáži vytvořit běžnou webovou prezentaci, která je funkční a konverzní. Proto s klienty hodně konzultuji jak celou strategii, tak samotný design a strukturu stránek. Díky skvělým kontaktům na další profesionály v oboru dokáži pracovat i na složitých projektech s rozšířenými funkcemi (i) na míru. Na mém webu najdete vybrané reference.

Dále mám více než 5 let zkušeností s prací pro menší hotely. Vím, jak fungují, nastavovala jsem strategie, marketing a upravovala jejich weby na vyšší konverze z přímých rezervací.

Jsem velmi aktivní i v komunitách ohledně tvorby webu, WordPressu. Jsem správcem Facebook skupiny Divi CZ/SK, kde se sdružují jak profesionálové, tak začátečníci s touto šablonou. Na svém blogu zveřejňuji návody a layouty zdarma.

Absolvovala jsem měsíční kurz online marketingu Manažer pro internetové projekty od PrimaKurzy.cz a online kurz od Googlu Digitální garáž. Znalosti a vzdělávání se i v dalších navazujících oborech absolvuji proto, abych mohla tvorbu webu vidět v širších souvislostech a tím přinést klientům co nejvyšší kvalitu. Na mnoha projektech spolupracuji i s marketéry, společně s tvorbou webu dokáži tedy zajistit i marketingové aktivity. Weby tvořím od roku 2007, od roku 2014 píšu články pro online magazíny, například pro Homepix nebo Kryptoportál.

Ukázky práce:

Apollo Real Estate a.s. - realitní development a servis, investiceAk-autopotahy - konfigurátor autopotahůRedesign webu firmy Dratton - energetikaWebové stránky Strategista - business developmentWeb Bachovy esence s Hankou
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jaké weby tvořím?

 • Firemní prezentace – prezentace firmy nebo živnostníka a nabízených služeb. S cílem získání nových kontaktů.
 • Webová vizitka – vhodné pro zavedené firmy a živnostníky, kteří potřebují jen webovou vizitku, která vypadá profesionálně. Tyto malé weby tvořím bezúdržbově jako statické a bez administrace díky Bootstrap.
 • Složité projekty – různé projekty s pokročilými funkcemi: prodej produktů, členská sekce, konfigurátory a další podle přání klienta.

Co vám přinese web ode mně?

 • Optimalizace na první místě – rychlost načítání, pořádné zabezpečení, přehledná administrace a žádný balast přidaného kódu či pluginů.
 • Spolupráce s odborníky – dělám jak menší, tak větší projekty. Při těch větších mám k dispozici skvělý tým profesionálů.
 • Uživatelská přívětivost – vytvářím weby, kde uživatelé najdou vše co potřebují, struktura stránek je přehledná, design neokoukaný a prožitek z procházení webu přívětivý.
 • Zaostřeno na mobily – netvořím weby, které se na mobilu pouze zmenší, ale maximálně je přizpůsobím a upravím.
 • Měsíční monitoring zdarma – sleduji stav webu, aktualizuji a opravuji technické problémy, jakmile je web v provozu.
 • Pravidelná údržba webu – po měsíčním monitoringu zdarma přichází pravidelná placená měsíční údržba.
 • Máte u mě přednost – kdykoliv budete chtít něco na webu upravit, doplnit, mí stálý klienti (ale i ti, kterým nedělám pravidelnou údržbu) mají přednost a budu se vám věnovat co nejdříve.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Poptávka – na této stránce najdete poptávkový dotazník, který je nezbytný pro to, abych dokázala určit kolik času a peněz zakázka bude stát, jestli bude potřeba povolat další kolegy a mnoho dalšího.
 2. Konzultace – ujasníme si cíle projektu a veškeré detaily.
 3. Podklady – získám od vás podklady (fotografie, texty, logo, přístupy, a podobně).
 4. Analýza a příprava – struktura v Excelu, náčrtky rozložení, výběr barevné palety, zřízení hostingu, domény, aktivace SSL certifikátu, nainstalování WordPressu, zabezpečení a podobně.
 5. Design – část, kdy z toho máte vizuální užitek i vy – začínám tvořit design.
 6. Konzultace – navrhnu první stranu a budeme konzultovat design. Pokud je odsouhlaseno, tvořím zbytek webu.
 7. Ostrá verze – jak bude web hotový, překlopím jej na ostrou verzi (doménu) a testuji, upravuji a opravuji.
 8. Předám přístupy – předám vám přístup do administrace, abyste si mohli psát články do blogu/magazínu a další.
 9. Monitoring – 30denní monitoring, kdy dále testuji a opravuji technické potíže, které se sem tam u nového webu objeví. To je má garance pro vás, že nový web bude fungovat na sto procent.
 10. Údržba – dále (pokud se nejedná o malý projekt) následuje pravidelná měsíční údržba webu, kdy zaručuji jeho hladký běh. Starám se o optimalizaci rychlosti, o bezpečnost a o aktualizace. Správa a další ad-hoc činnosti jsou vždy na domluvě.

Kontaktní informace

Hedviga Nosáľová
Dobré pole 13 (Jihomoravský kraj)
691 81
Mobil:704 109 490
Email:hedviga@nosalova.cz
Web:hedviga-nosalova.cz
Facebook:Facebook hnweby
LinkedIn:LinkedIn hedvigan
Účet:3012654013 / 0800 (Česká spořitelna)
:07011202

Doporučení z první ruky

Hedviga je velmi zkušená a precizní při tvorbě webu. Přišla s komplexním řešením – zvládla grafiku i copywriting. Komunikace probíhala velmi rychle. Po úpravách stránka běží perfektně! Doporučuji tedy Hedvigu každému, kdo má zájem o smysluplnou a naprosto kvalitní práci!
Ondřej Tofel
lektor asertivity

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS