Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Hedviga Nosáľová

Hedviga Nosáľová

webdesignérka

Hedviga Nosáľová
Hedviga Nosáľová - logo

Web vnímám jako můstek mezi vámi a vašimi zákazníky. Vytvořím vám web na míru na redakčním systému WordPress s maximálním důrazem na mobilní zařízení. Weby tvořím pro větší živnostníky, malé a střední firmy, kteří chtějí dosahovat kvalitním webem skvělých výsledků. Své zákazníky mám na Slovensku, ale i v USA, takže stát, ani kontinent není pro mě překážkou.

Díky skvělému týmu dalších profesionálů (programátorů, copywriterů, marketérů) dokáži zajistit tvorbu od prvotní analýzy přes branding až po propagaci.

Můžete si být jistí, že výsledný web bude:

  • Více než responzivní – tvořím mobilní zobrazení na míru.
  • Moderní – web jde s dobou a myslí do budoucna.
  • Optimalizovaný – přes obrázky až po kód.
  • Přívětivý – mám profesní pozadí z UX designu, tudíž weby nejenom pěkně vypadají, ale jsou stoprocentně funkční i z hlediska použitelnosti.
  • Vydělávající – tržby hotelu jsem zvýšila o 39 % meziročně, redesignem webu s konfigurátorem jsem zajistila vyšší konverzní poměr o +1,2 % a snížila jsem míru okamžitého odchodu o 28 %. I vy můžete mít takové výsledky.

Zašlete mi svou poptávku ještě dnes – pojďme spolu tvořit velké věci.

Ukázky práce:

Apollo Real Estate a.s. - realitní development a servis, investiceAk-autopotahy - konfigurátor autopotahůRedesign webu firmy Dratton - energetikaWebové stránky Strategista - business developmentWeb Bachovy esence s Hankou
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Hedviga Nosáľová
Dobré Pole 13 (Jihomoravský kraj)
691 81
Mobil:704 109 490
Email:hedviga@nosalova.cz
Web:hedviga-nosalova.cz
Facebook:Facebook hnweby
LinkedIn:LinkedIn hedvigan
Účet:3012654013 / 0800 (Česká spořitelna)
:07011202

Doporučení z první ruky

U Hedvigy jsem poptala audit webu. Výsledek pro mne byl naprosto ohromující. Dokázala projít naprosto vše, neopomněla nic, dokonce ani nastavení, o jejichž existenci jsem sama netušila. Výsledkem auditu bylo množství užitečných informací, doporučení a rad. Vše zpracováno velmi precizně a poctivě, s nezaujatým pohledem, který stránky potřebovaly. Moc si vážím její schopnosti říkat „věci na rovinu“. Nakonec jsme navázaly spolupráci na dlouhodobé úrovni.
V. Bočková
nezisková organizace Život s RS

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS