Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Helena Kolesárová, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Helena Kolesárová, DiS. — zahradní architekt a údržbář zahrad, stromů a zeleně

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Helena Kolesárová, DiS.:
S paní Helenou mám zkušenost už druhou sezónu a mohu ji určitě doporučit!

Ing. Ludmila Čunková

Helenu jsem požádala o úpravu skalky a o doporučení jak ji dále upravit. Dále jsem se na ní obrátila s dotazem o sdělení názvů keřů, stromů a rostlin v zahradě a jak o ně pečovat. Skalku Helena upravovala s dalším zahradníkem, úpravu skalky (odstranění stromů, zmlazení keřů, zkrácení keřů atd.) provedli rychle a odborně. Na naše dotazy nám ochotně a rychle odpovídala, velice pěkně zpracovala návrh dalších možných rostlin a keřů do zahrady. Velice oceňuji starost při obstarání keřů na živý plot. Keře jsou krásné. V příštím roce mám v plánu určitě s Helenou spolupracovat při úpravě vstupního prostoru do domu. Na spolupráci se moc těším. Helenu určitě doporučuji.

Míla Dixová

Oslovila jsem Helenu s přáním, aby vtiskla mé nové zahradě život. S výsledkem a celkovým přístupem jsem absolutně spokojená. Přístup Heleny mohu jednoduše popsat touto větou: Tajemství úspěchu je dělat obyčejné věci neobyčejně dobře. V průběhu celé spolupráce Helena překonávala má očekávání – připravila více návrhů, představila mi více inspirace, realizaci spolehlivě řešila s několika dodavateli, pomohla mi ušetřit náklady s realizací. Nejvíce jsem ocenila, že Helena navrhla tři různé 3D návrhy, každý z nich měl úplně jiný charakter a jiné kouzlo. Mohla jsem se podívat na různé podoby zahrady v různých ročních obdobích a vybrat tak řešení, které mi bude nejvíce vyhovovat. Při realizaci nás v náročnějších podmínkách bez plánků potkalo několik nečekaných situací, na které Helena našla vždy rychle řešení tak, aby byl výsledek maximální. Příjemným bonusem pro mě je přátelská komunikace, s Helenou je radost pracovat :-)

Lenka Hořáková

Helena pro nás připravovala projekt a následně realizaci naší zahrádky a prostoru před domem. Člověk až byl překvapen, co vše se vejde na 70 m2 :) Zadání plně splnilo naše nemalé požadavky na malou zahrádku – a to jak po estetické stránce, tak i funkční. Přístup Heleny byl naprosto profesionální, místy jsem ji obdivoval, jak reagovala na naše „odborné návrhy“ a dotazy. Helenu mohu pouze doporučit, a to nejen z důvodu, že dostanete řešení na klíč, ale také kvůli profesionálnímu, milému a (lidskému) přístupu. Samotné řešení zahrady bylo plně přizpůsobeno našim podmínkám a požadavkům. Nezbývá než litovat, že zahrádka je již téměř hotová a spolupráce na tomto „poli“ pomalu končí.

Petr Bizub

Paní Kolesarová plánuje naši malou zahradu už od té doby, co jsme se přestěhovali. Zpracovala profesionální výkresy, pomohla odbornými názory a všechny své plány přizpůsobila našim konkrétním potřebám a přáním – zvláště pokud jde o naši kočku, psa, soukromí a luxus. Paní Kolesárová má můj obdiv. Je opravdu profesionální a flexibilní, rád ji proto doporučuji. (Překlad z angličtiny.)

Jesper Fornitz

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS