Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > RNDr. Helena Kurzweilová, CSc. > Doporučení

Doporučení z první ruky

RNDr. Helena Kurzweilová, CSc. — kouč osobního a profesního rozvoje

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace RNDr. Helena Kurzweilová, CSc.:
Paní Helena Kurzweilová mi díky svým vědomostem, motivujícímu přístupu při koučování a vstřícnému jednání pomohla znovu nabrat vítr do plachet. Díky akceptujícímu přístupu jsem se mohla znova podívat na určité věci z mé minulosti i současnosti a vnímat je i z jiného pohledu, který je pro mne přínosnější. Pomohla mi odhalit zákoutí mé duše, kam jsem neviděla a díky tomuto mohu lépe pracovat se svými pocity i informacemi. Velmi děkuji za profesionální přístup i lidskost.

Jana Váňová

javanova@centrum.cz ~ 737 561 231
Po dvanácti koučovacích sezeních s Helenou Kurzweilovou jsem si ujasnila několik důležitých věcí, především to, kdo skutečně jsem, v čem spočívá můj talent, co chci od života a kam směřuji. Obdivuji Helenin pozitivní a zodpovědný přístup k lidem, její empatii a podporu při hledání nových cest. Celý proces mě významně posunul dopředu. Helenu vřele doporučuji každému, kdo hledá odpovědi na zásadní otázky svého života.

Marcela Chmátalová

m.chmatalova@seznam.cz ~ 724 370 317
Koučovací sezení s Helenou mi pomohlo udělat obtížné rozhodnutí, které jsem neměl odvahu udělat několik let a to změnilo můj život.

Petr Klimeš

koonstantin@gmail.com ~ 731 624 403
Koučování s Helčou pro mě bylo velmi inspirující a přínosné. Velice si cením pozitivní energie, kterou Helča do procesu koučování vnáší, jejího lidského přístupu a laskavosti. I když jsem se ocitla v určitých fázích procesu ve slepé uličce, Helča mi vždy dokázala pomoci najít jinou cestu, jiný úhel pohledu a sezení jsem potom končila s inspirací pro další období, nabitá pozitivní energií.

Olga Lošťáková

Koučování, pomoc paní Heleny upřímně doporučuji. Při řešení zásadního životního problému jsem se ocitla v začarovaném kruhu neřešitelných řešení, nevěděla jsem vůbec kudy kam. Citlivý a empatický přístup paní Heleny mi umožnil snadno se zbavit zábran a najít nové pohledy a možnosti, jak problém řešit a jakou cestou se vydat, také jak lépe pracovat se svými pocity a v neposlední řadě metodu, jak překonat mou „chronickou" nesoustředěnost, která mi znemožňovala posun vpřed. Ostych a pochybnosti, zda budu schopna své potíže řešit s někým, koho vůbec neznám, hned při prvním kontaktu pominuly, protože paní Helena je opravdu moc milý kouč :-)

Lucie Maličkay

luciemalickay@seznam.cz
Navštívila jsem kurz Nenásilná komunikace Heleny Kurzweilové. Přicházela jsem s lehkými obavami, které ještě zvýšil pokyn vypnout analytické myšlení. Ale odcházela jsem velmi pozitivně naladěná a se spoustou užitečných informací. Vřele doporučuji každému, kdo má problémy s komunikací. A těším se na pokračování.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS