Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Helena Macková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Helena Macková — personální konzultantka pro firemní změny, koučka profesního a osobního rozvoje

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. Helena Macková:
Využili jsme Heleniných služeb ve chvíli, kdy nám ze zdravotních důvodů vypadla personální manažerka. Pomohla nám včas nastartovat důležitá výběrová řízení, udržela nám personální oddělení v chodu a ještě nám poradila co zlepšit. Díky jejímu pozitivnímu přístupu a zkušenostem jsme celé období zvládli na výbornou a po návratu z nemocenské si mohla naše kolegyně zase převzít hladce běžící oddělení.

Jan Prášil

Plant Manager, IG Watteeuw ČR
U paní Mackové jsme si zadali personální audit. S jejím přístupem ke svěřenému projektu a celkovým výstupem z tohoto auditu jsem byl velmi spokojen. Zejména s rozsahem a zacílením na realitu opřenou o data a fakta. Výsledky, které jsme obdrželi, nám velmi pomohly při rozhodování o změnách pracovních týmů a otevřely nová témata k řešení. Pozitivně byl tento krok vítán zejména managementem společnosti a také samotnými pracovními týmy. Se spoluprací jsem spokojen, navázali jsme dalším projektem a i nadále počítáme s využitím služeb paní Mackové.

Jaroslav Mrnka

CFO a majitel Project Controls
Spolupráce s Helenou vám pomůže, pokud plánujete změnu a nejste stále odhodláni ji provést. Helena vás nakazí svou energií, pragmatickým přístupem a vírou ve změnu.

Simona Haládiková

Talent Manager, ABB
Helena mě dostala hned prvním „stand-up“ meetingem, kdy nás zahrnula spoustou pozitivních myšlenek a celkově forma předání informací a motivace týmu byla naprosto výjimečná.

Silvie Nečasová

HR Data Analyst, PPG Industries
Děkuji Heleně za všechny zkušenosti a myšlenky, které jsi mi (i celému týmu) předala. Vnesla jsi nám nový pohled na naši práci a čerstvý vítr.

Hana Helekalová

HR Team Leader, PPG Industries
S Helenou pracuji moc ráda. Byla mojí manažerkou na dvou různých pozicích a vždy bylo na jejím přístupu vidět, že jí záleží jak na výsledku, tak na lidech. Vždy se zajímá o věci do hloubky, problémy řeší, nepříjemnosti neobchází, pokud je třeba něco změnit, tak to změní. Je srozumitelná a férová. Vážím si u ní toho, že to, co říká a dělá je v souladu s tím, co si myslí. A navíc to nejsou jen prázdné fráze, se kterými se člověk v korporátech tak často potkává.

Jana Thomsen

HR Operation Manager, ABB
S Helenou jsem pracovala několik let. Cením si zejména její analytické schopnosti. Pátrá po příčině problému a neřeší jen následky. Nazývá věci pravými jmény a hledá efektivní způsoby řešení.

Karolína Kudělková

HR Operation Manager, ABB
Pracovala jsem s Helenou mnohokrát a naše poslední interakce byla během její poslední práce v ABB jako HR Center Manager. Helena je velmi odhodlaná a cílevědomá profesionálka, která hledá zlepšení. Je velmi společenská a dokáže snadno navázat vztah se svými kolegy. Umí provázet tým změnami a odpovídajícím způsobem jej podporovat. Má velmi dobré znalosti pracovního práva a personálních procesů souvisejících s obchodem.

Jana Vašíčková

Country HR Manager, ABB
Oceňovala jsem Helenu během její průběžné práce s PPG. Rychle pochopila potřeby týmu a svou roli. Byl jsem velmi spokojen, že přinesla dobré nápady z její předchozí práce na naší organizaci a spolupracovala s námi na zlepšení. Děkuji jí za flexibilitu a ochotu prodloužit trvání smlouvy, když to bylo potřeba.

Jaclyn Thorold

HR Technology, HRSS & BPI, PPG Industries
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS