Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Dolejš > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Honza Dolejš — lektor osobní produktivity a time managementu pro firmy i jednotlivce

Zobrazuji č. 2130 z celkem 30 doporučení prezentace Honza Dolejš:
Do kurzu jsem šla s tím, že se naučím, jak lépe pracovat s Trellem – a má očekávání byla naplněna. Školitel předkládá komplexní systém time managementu s pomocí Trella a GTD a doplňuje i o další základní principy efektivity (soustředění, kouskování atd.), zkusím zavést do praxe :)

Eva Samešová

Velmi přínosný kurz. Mnoho rad a tipů, které lze ihned aplikovat. Doporučuji každému, kdo chce zlepšit své plánování a organizaci času.

Matěj Slezák

Mladý člověk s jasným postojem k životu, který ví, co chce, je cílevědomý a jde si důsledně za svými cíli. Jeho mluvený projev je velice kultivovaný, s bohatou slovní zásobou a vyjadřovacími schopnostmi. Ochotný poradit a povzbudit. Oceňuji zaslání slíbených odkazů a rad emailem po kurzu.

Irma Hejhalová

Kurz byl po celou dobu veden velmi poutavě, se zaměřením na praktické tipy v oblasti aplikace Trello a na správu řízení vlastního času. Velice obohacující kurz. Plánuji začít používat aplikaci Trello ve svém nejen pracovním životě a těším se na pozitivní změnu.

David Smrčina

Kurz byl dobře vedený. Je vidět, že si na něm dal autor opravdu záležet. Obsahem byly především osobní zkušenosti, které nenásilnou metodou posluchače nasměrovaly na vlastní dráhu produktivity. Služby a produkty, které byly prezentovány, se dobře spojovaly dohromady a ucelily tak celý koncept.

Jindřich Lanč

Jeden z nejlepších kurzů time managementu a osobní produktivity, které jsem absolvoval (už mám za posledních 20 let života cca 3 jiné za sebou) a přitom byl ze všech nejkratší. Moje očekávání splnil na více než 100 %. Úplným nováčkům bych doporučil si před kurzem něco málo přečíst o principech time managementu, aby na ně nových informací nebylo až moc :-)

Martin Pangrác

Protože jsme se v organizaci rozhodli zavést Trello, hledali jsme vhodného školitele. Mezi jinými jsme našli také pana Dolejše. Vynikající bylo jednak to, že reagoval neprodleně. Bez jakýchkoliv problémů se přizpůsobil našim možnostem. Samotná školení byla vedena systematicky a v přátelském ovzduší. Pan Dolejš byl vlídný, trpělivý a kompetentní. Po školení jsme dále v kontaktu pro případné otázky. Spolupráci s panem Dolejšem si velmi chválíme. A rád jej doporučuji dál!

Jaroslav Lorman

jaroslav.lorman@zivot90.cz
S Honzou jsem absolvoval intenzivní individuální školení Trello. Během hodiny jsem se dozvěděl vše, co jsem potřeboval.

Vítek Procházka

principál komediantské společnosti
chudadlo.cz ~ vitek@chudadlo.cz ~ 732 704 560
Vymyslel jsem si svůj požadavek na pravidelné opakování úkolu v aplikaci „Trello“. Po nezdarech jsem se obrátil na p. Honzu Dolejše. Musím přiznat na dnešní dobu nebývalá ochota a vstřícnost. Profesionální jednání i rady. Velice rád mohu tohoto profesionála doporučit.

Milan Pinčák

abozp.cz ~ milan.pincak@abozp.cz ~ 773 131 495
Narazil jsem na SW Trello v rámci hledání „něčeho“ na plánování montáží. Chtěl jsem něco, co by bylo sofistikovanější a při tom stejně jednoduché jako stávající stav, kdy výroba psala lihovou fixou na obrovskou plechovou tabuli 4×2 m. Otestoval jsem, řekl si, že je to dobré, koupil jsem vedoucímu montáží monitor jak pro leteckého dispečera a vzápětí při nasazování do ostrého provozu jsem narazil na problémy s nastavením práv (někdo může zapisovat, jiný může číst a další by to raději ani vidět neměl). Skoro to vypadalo, že se vrátíme k ceduli. Pak jsem na internetu narazil na pana Dolejše. Jeden telefonát, jeden mail, na který mi odpověděl do 10 minut a problém byl vyřešen a to navíc velmi úsporně! Jsem nadšen, nadšen, nadšen!!!

Libor Malý

ředitel GRAPO s.r.o.
www.grapo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS