Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Krásný

Honza Krásný

byznys konzultant pro optimalizaci podnikání a expanzi na evropské trhy

Honza Krásný
Honza Krásný - logo

Podívejme se na váš byznys v souvislostech. Mám 17 let zkušeností s řízením podnikatelských projektů a poskytuji mezioborové poradenství korporacím i menším firmám. Předvedu vám, jak dělat věci optimálně, uspět a ještě ušetřit. Ať už se zabýváte službami, potravinami, elektronikou nebo zdravotnickými prostředky.

Jsem praktik zocelený roky v byznysu. V repertoáru mám desítky úspěšných projektů, které jsem realizoval od A do Z v tuzemsku, Hong Kongu, Číně, Velké Británii a Norsku. Soustředím se na optimalizaci podnikání v kontextu všech firemních procesů a hledám řešení na míru místo všespásných klišé, která „fungují všude“. Přinesu do vaší firmy praktická opatření, která bude možné realizovat.

Řešme výzvy v podnikání společně. Provedu analýzy, navrhnu optimalizaci a najdu cestu k expanzi. Vnímám souvislosti, vidím věci komplexně, cítím potenciální hrozby. A upřímný názor vám řeknu, i kdyby se neměl líbit. Jde o vaše výsledky a peníze, ne o sympatie ke mně.

  • Expanze na EU trhy – rozběhnutí prodeje do ostatních evropských zemí včetně prodeje na Amazon, Ebay apod.
  • Audit strategického plánu – vyhodnocení reálné dosažitelnosti strategického plánu, a to v jakékoli jeho fázi, návrh úprav.
  • Ochrana značky – nalezení opatření, jak značku chránit v rámci různých disciplín.
  • YouTube & PayPal – opatření pro minimalizaci rizik zablokování účtů z důvodu porušení zásad, hackerského útoku, případně akce nespokojeného zákazníka.
  • E-shopy – výběr správného e-commerce řešení s ohledem na budoucí expanzi a požadavky.
  • Marketingový audit – detailní analýza stávajících marketingových kampaní s důrazem na ekonomický výsledek.
  • A další byznysové oříšky – například tvorba značky (branding), import/export zboží pro Čínu či USA, či výběr a nastavení IT pro malé a střední firmy.

Motto: Úspěch nepřijde sám od sebe. Je výsledkem ponaučení z předchozích neúspěchů, dobré přípravy, tvrdé práce a náhody. S náhodou vám pomoct nemůžu, ale se zbytkem ano.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR i zahraničí

Kategorie katalogu:

Proč spolupracovat právě se mnou:

  • Zkušenosti k nezaplacení… Se mnou si najmete především moje zkušenosti. Dopřeju vašemu projektu svých 17 let byznys zkušeností. Zažil jsem vysoce úspěšné, ale i neúspěšné projekty. Uspěl jsem tam, kde spousta jiných selhala.
  • Vidím souvislosti… Nabídnu vám jen smysluplná a proveditelná řešení. Můžete očekávat řešení na tělo přímo pro váš byznys. Žádné jednoduché kopírování kampaní či procesů z jiných projektů – to si můžete objednat levněji u konkurence.
  • Neotřelé nápady… Zázraky neumím, ale mám v kapse továrnu nápadů. Soustředím se na zisk. Největší výkon měla vždy reklama, která byla krok před hlavním proudem. Proto realizuji nápady, které jen tak nenajdete.

Kontaktní informace

Honza Krásný
třída Kpt. Jaroše 10
Brno
602 00
Mobil:722 400 400
Email:web@krasny.online
Web:krasny.online
:72337290

Doporučení z první ruky

Honza má hluboké znalosti v několika doménách a umí je dobře propojit. Pracuje efektivně, má tah na branku. Umí jasně popsat problém a rozdělit práci na něm na jednotlivé dílčí úkoly. Díky svým zkušenostem občas zjistí, že problém, se kterým přicházíte, je jen důsledkem něčeho. A zapracovat je tedy potřeba na příčině.
Adam Kloboučník
software vývojář

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS