Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ida E. Novotná > Galerie > Vítej kulíšku

Vítej kulíšku

Sedm duhových pohádek a Průvodce na cestě domů. Terapeutická kniha pro rodiče, když je to na počátku s miminkem jinak. Vydáno ke světovému dni předčasně narozených dětí 17.listopadu 2014. Nedoklubko.

Odkaz: http://www.rostemesknihou.cz/vitej-kulisku-ag2265/
Zobrazuji položku č. 106 z celkem 111 položek v této galerii:

Vítej kulíšku
« Předcházející Duhové pohádky / Terapeutické pohádky pro pražské nemocnice / Tmavě modrá  (zobrazit v plné velikosti)Duhové pohádky / Terapeutické pohádky pro pražské nemocnice / Fialovo zlatá  (zobrazit v plné velikosti)Vítej kulíšku  (náhled aktuálně zobrazené položky)Obálka knihy Karmalogie 7 Hannah J. Nesvadba  (zobrazit v plné velikosti)Kulíškovánky omalovánky  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ida E. Novotná

Ida E. Novotná

software Adobe
ilustrátorka a kreslířka — Magické ilustrace a obrázky se skrytými symboly a příběhy pro potěchu dětí i dospělých: ojedinělé portréty duše, knižní ilustrace, kresby na přání, návrhy log a maskotů, prodej reprodukcí a autorských tisků. Také workshopy kreativního kreslení pro děti.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 606 309 812 ~ Email: ida.novotna@hotmail.com ~ Web: www.idanovotna.cz
Místo: Chomutov (Ústecký kraj) ~ Působnost: celý svět

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ida E. Novotná Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS