Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Irena Marešová

Ing. Irena Marešová

správkyně sociálních sítí s přesahem do fotografování a tvorby grafiky

Ing. Irena Marešová
Ing. Irena Marešová - logo

Napíšu poutavé příspěvky na vaše sociální sítě, doplním je vlastními fotkami a grafikou, aby vás lidé nadšeně sdíleli.

Pracovala jsem v eventovém marketingu firmy JTI, kde jsem se mimo jiné zabývala promováním festivalů jako jsou Colours of Ostrava, Rock for Churchill aj. V rodinné firmě Máslové Trubičky jsem navrhla marketingovou strategii a komunikaci.

  • Copywriting – Svůj styl psaní jsem si vytříbila přispíváním do školního časopisu, následně jsem se stala redaktorkou magazínu Diary of the winners, kde jsem se setkávala s podnikateli. V marketingu je potřeba s každou cílovou skupinou komunikovat jinak, proto styl vaší komunikace nastavím na míru.
  • Fotografie – Vyfotím vaše produkty tak, aby se lépe prodávaly a přitáhly zákazníky, tyto fotografie následně profesionálně upravím. Fotografování patří mezi moje hobby, mrkněte na můj Instagram.
  • Grafika – S potěšením pro vás zhotovím jednoduchou grafiku či animaci, aby vaše příspěvky byly ještě poutavější. Ráda vám také vytvořím a sladím firemní materiály – mám zkušenosti s grafickým manuálem a redesignem loga.

Chcete vědět, jak by naše spolupráce vypadala a rovnou získat pár tipů, jak zlepšit svoji komunikaci na sociálních sítích? Domluvme si úvodní konzultaci, kde probereme vzájemné představy a očekávání. Pojďme se proto sejít, ať už osobně v Praze nebo přes internet.

Ukázky práce:

Příspěvek pro můj fotografický profilMáslové Trubičky - příspěvek pro sociální sítěNávrh propagační grafiky pro závod Břežanská desítkaPříspěvek na Facebook pro kapelu EndingPříspěvek pro kapelu Ending
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně hlavně Praha, Brno a Znojmo

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

  • Máslové Trubičky – správa Facebook stránky s 27 tisíci fanoušky. Stojím za veškerými texty, fotkami a grafikou.
  • Ending – PR, management, správa FacebookuInstagramu pražské indie funkové kapely.
  • Břežanská desítka – založení Instagram profilu a zpracování grafiky v rámci rebrandingu běžeckého závodu. Bohužel po ukončení spolupráce sociální sítě přestaly kvést.
  • Wohnout – režie videoklipu, který ale zatím nebyl vydán.
  • Probuďme Nusle – pro spolek pořádám letní kino, kde mám mimo jiné na starost i promo na sociálních sítích a grafiku akce.

Kontaktní informace

Ing. Irena Marešová
Mečislavova 1356/18
Praha 4
140 00
Mobil:730 895 845
Email:irena.maresova@socialmed.cz
Instagram:Instagram mare.siris
LinkedIn:LinkedIn irenamaresova
Účet:3211870405 / 6800 (Sberbank)
:09073809

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS