Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Irina Simonenko

Irina Simonenko

překladatelka a korektorka ruštiny

Irina Simonenko

Nabízím jednosměrné překlady angličtiny a češtiny do ruského jazyka. Jako rodilá mluvčí ruštiny znám všechna zákoutí jazyka, a díky tomu odhalím i drobné nuance, které by ostatním překladatelům mohly uniknout.

  • Překlady – překládám zejména témata věnující se marketingu, kosmetice, sportu, cestování, turismu, ekologii, životnímu prostředí, esoterice, seberozvoji apod.
  • Korektury – vyladím s pečlivostí vaše texty v ruštině, aby v nich nezůstala žádná pravopisná, gramatická nebo stylistická chyba.

Vystudovala jsem obor Právo na Ruské státní sociální univerzitě v Soči a obor Translatologie na Univerzitě Karlově v Praze, od roku 2014 se aktivně věnuji překládání. Jsem zvyklá pracovat s programy Memsource, Wordfast, SmartCat nebo XTM.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Irina Simonenko
Brněnská 86
Holasice (Jihomoravský kraj)
664 61
Email:simirina@yahoo.com
Web:https://www.proz.com/profile/2705369
LinkedIn:LinkedIn irinasmnk
:04516559

Doporučení z první ruky

Se slečnou Irinou Simonenko spolupracuji již několik let. Překládá pro moji společnost a naše české a japonské partnery reklamní i odborné texty týkající se kosmetiky Rice Force z češtiny a angličtiny do ruštiny a naopak. S textem pracuje aktivně, sama vyhledává potřebné informace i odborného rázu a konzultuje je s námi. Je vždy milá, ochotná, pozitivní a taky rychlá. Spolupráci s ní si vážím a vřele ji taky doporučuji!
Daniela Hatleova
jednatelka, Komea s.ro.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS