Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Irma Bohoňková, PCC > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Irma Bohoňková, PCC — kouč, supervizor, lektor a konzultant

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Ing. Irma Bohoňková, PCC:
S paní Bohoňkovou jsme v roce 2013 realizovali sérii seminářů pro vedoucí zaměstnance na téma Psychologie na pracovišti. Odezva účastníků byla bezprostřední, zajímali se o využívání poznatků psychologie v denním kontaktu s podřízenými, zvlášť je nadchly možnosti koučovacího přístupu, které měli možnost v malém tréninku vyzkoušet. Paní Bohoňková působí velmi přirozeně, neformálně pracuje s informacemi, vede účastníky k poznání sama sebe a k práci na sobě. Za její dlouholeté zkušenosti si jí velice vážíme a oceňujeme její osobitý přístup. Paní Bohoňkovou jsme zařadili mezi naše lektory v projektu www.skoleniprolidi.cz, který od roku 2014 provozujeme.

Dana Bílá

manažer vzdělávání
www.preventcom.cz ~ dana.bila@preventcom.cz ~ 777 700 815
Koučovacím procesem jsem procházela poprvé. Netušila jsem jaký to má průběh. Postupnými sezeními s Irmou jsem se stále více těšila na naše schůzky. Za Irmou jsem přišla především s mým osobním životem. Myslím, že setkání splnila má očekávání – hodně věcí jsem začala měnit, a hlavně se mi to daří! Paní Irmy Bohoňkové si velice vážím a jsem ráda, že jsem ji poznala a děkuji za respekt ke mně i mým cílům, její empatii a podporu. Osobně si vážím jejího přístupu, optimismu a jasného směřování. Jsem velice spokojená, moc doporučuji všem!

Markéta Dolénková

marketa.dolenkova@seznam.cz ~ 731 837 513
S paní Bohoňkovou spolupracuji již několik let. Jednak jsem u ní absolvovala profesní koučink a dále jsem se zúčastnila několika jejích přednášek a workshopů. V současné době jednáme o dlouhodobějším programu pro další kolegy v rámci vzdělávání zaměstnanců. Mám zkušenost a srovnání s jinými třemi kouči – musím říct, že paní Bohoňková je skutečně velmi odborně i lidsky na výši a pro mě je vždy přínosem s ní spolupracovat. Mohu jen vřele doporučit.

Mgr. Janina Jarešová, MBA

ředitelka obchodu RIVETEC s.r.o
www.rivetec.cz ~ janinajaresova@rivetec.cz ~ 606 738 297
Na Irmu Bohoňkovou jsem dostala doporučení, protože jsem hledala koučku pro naše klientky v projektu Vítr do plachet, který realizuje českobudějovická Attavena, o.p.s. Klientky jsou maminky, které se snaží vrátit po dlouhé době strávené na rodičovské dovolené do práce a potýkají se tak s různými překážkami. S paní Bohoňkovou řeší svůj osobní nebo profesní život a podle zpětných vazeb, které od klientek mám, jsem moc ráda, že jsem dostala doporučení právě na Irmu. Naše klientky si cení hlavně jejího chápavého přístupu a vřelého jednání a díky její profesionalitě se posouvají dál. Jsem Irmě velice vděčná, že si na naše maminky našla čas.

Kristýna Vosátková

koordinátorka projektu Vítr do plachet
www.attavena.cz ~ kristyna.vosatkova@attavena.cz ~ 774 223 428
S velkým potěšením připojuji své doporučení k profilu paní Bohoňkové. Setkala jsem se s ní v několika rolích – jako s kolegyní, koučkou a lektorkou. Vždy vystupovala profesionálně a ctila vysoké morální hodnoty. Její klidný projev, upřímný zájem, kvalitní odborné vzdělání a mnohaleté zkušenosti zaručují precizně odvedenou práci, za kterou je cítit lidský přístup a pochopení. Oslovte ji a poznáte sami. Gratuluji vám k vašemu rozhodnutí, přinese vám užitek.

Milena Židlická

agentura@juventa.cz
S Irmou jsem v období 2010–2013 spolupracoval v rámci realizace několika firemních vzdělávacích projektů. V navazujících tematických modulech jsme pracovali s týmiž účastníky, proto bylo třeba vzájemně koordinovat své kroky a postupy. Vždy jsem uvítal, že se mohu koordinovat právě s Irmou. Oceňuji hlavně její schopnost vhledu, schopnost se takřka okamžitě zorientovat, v situaci rozlišit to podstatné a zcela věcně, konkrétně se na podstatu věci zaměřit. Domnívám se, že tuto svou schopnost Irma získala díky své stálé práci na sobě v průběhu její dlouholeté praxe v personálním řízení a rozvojových projektech, a to ať už v roli personalisty, HR specialisty (dříve), nebo lektora, trenéra a kouče (v současnosti). U Irmy si opravdu vážím věcnosti, jasnosti, struktury a inspirativnosti jejího myšlení. Irma je ve své práci zaměřena na cíle klientů a na podporu jejich dosahování. Oceňuji šíři prostředků, kterými v tomto směru disponuje, a také že ve své práci postupuje s respektem ke klientům a zcela transparentně. S Irmou je pro mne vždy radost spolupracovat.

Pavel Štursa

lektor programů rozvoje soft skills
www.pavelstursa.cz
Paní Bohoňková si ke mně rychle našla cestu. Dokázala mne vyslechnout, pochopit, poradit a navést zpět na cestu. A dodala mi odvahu! Koučovala mne přes Skype, čehož se někteří mohou bát, ale její empatický přístup překonal i tuto „bariéru“. Vřele vám ji doporučuji.

Anna Durnová

politoložka a analytička, Univerzita Vídeň
www.negotiating-truth.com
Paní Bohoňková spolupracuje s firmou Bosch již několik let, především na tématech osobního rozvoje manažerů. Vážíme si její spolehlivosti a vysoké odborné úrovně.

Barbora Schelová

HR Director, Robert Bosch spol. s r.o.
Šla jsem na koučink s tím, že moc netuším, co od toho mám čekat a trochu s obavami, že o sobě budu mluvit s úplně cizím člověkem. Ale Irma Bohoňková během prvního setkání svým přístupem všechny obavy zahnala. Je empatická, milá, profesionální a velmi lidská. Neřekne vám, co a jak máte v životě dělat, jakým směrem se dát, co děláte špatně a co dobře. Ale svými otázkami vás navede, abyste na to přišli sami. Naučí vás se ptát a najít řešení, přemýšlet o věcech jinak než doposud. Vřele doporučuji.

Eva Štifterová

stifterova.eva@seznam.cz
S Irmou Bohoňkovou jsem spolupracoval mnoho let jako s kolegyní v nadnárodní korporaci a dále jsem sledoval její odborný vývoj od doby, kdy se zaměřila na vlastní profesní dráhu lektora, kouče a konzultanta. Zcela jistě patří mezi několik výjimečných lidí, které jsem v životě poznal. Díky velmi vysoké emoční inteligenci se u ní snoubí hluboké vcítění, opravdový lidský zájem a výborná profesionalita. Když jsem se i já po letech práce v korporacích vydal na dráhu kouče a konzultanta, byly pro mě rozhovory s Irmou vždy velkou inspirací.

Ing. Vladimír Strejček

kouč, konzultant, lektor v oblasti HR
vladimirstrejcek@seznam.cz ~ 603 141494
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS