Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Iva Měsíčková

Ing. Iva Měsíčková

terapeutka Tradiční čínské medicíny

Ing. Iva Měsíčková
Ing. Iva Měsíčková - logo

Vyhodnotním váš momentální zdravotní stav pomocí prověřeného systému Tradiční čínské medicíny. Provedu diagnostiku, vysvětlím vám souvislosti vašich potíží a navrhnu osvědčené možnosti terapie. Výhodou postupů tradiční čínské medicíny je také efektivní prevence.

  • Tradiční čínská medicína – Podrobná diagnostika zdravotního stavu, srozumitelné vysvětlení souvislostí, návrh účinné léčby různými metodami ze systému čínské medicíny (akupresura, akupunktura, ušní akupunktura, fytoterapie, dietetika, léčebné cvičení QI GONG…).
  • Techniky japonské akupunktury – Použití jemnějších propracovaných postupů pro ošetření důležitých bodů.
  • Terapie jizev – Kombinace akupunktury a bylinných přípravků. Vhodné pro ošetření nových i starších jizev po operaci nebo úrazu.
  • Přednášky o systému čínské medicíny – Přednáším pro instituce nebo přímé zájemce: školy, firmy, muzea, fyzioterapeuti apod.

Nejčastěji řešené obtíže: alergie, bolesti hlavy, bolesti zad, gynekologické obtíže, infekce močových cest, menopauza, neplodnost, nespavost, snížená imunita, trávicí potíže, únava, zimomřivost… Díky vlastní dlouholeté zkušenosti z manažerského prostředí dokážu dobře pochopit potíže některých klientů s vysokým pracovním nasazením a nabídnout jim rychlé a efektivní řešení.

Tradiční čínskou medicínou se aktivně zabývám přes 10 let. V roce 2006 jsem vystudovala čtyřletý obor na 1. škole tradiční čínské medicínyČesko-slovenské sinobiologické společnosti ve spolupráci s čínskou univerzitou GUANGMING. Nadále s těmito institucemi úzce spolupracuji, jsem člen lektorského sboru a působím i na partnerské klinice čínské medicíny Pivoňka v Praze 7. Aktivně sleduji novinky v oboru, průběžně se postgraduálně vzdělávám na akcích v ČR i zahraničí, mám zájem o nové zajímavé postupy a vybírám z více oborů to, co funguje.

Působiště: Praha 1, Palác Purkyňova, Purkyňova 2; Praha 7, Klinika Pivoňka, Dělnická 54

Fotogalerie:

Ordinace Tradiční čínské medicíny v PrazePraktická mapa ušních bodů a oblastíCertifikát z kurzu Bowen Procedures, 2002Certifikát z kurzu Reconnective Healing I a II, 2007Certifikát z kurzu Feng Shui vnějšího a vnitřního prostoru, 2004 CSBS
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie:

Společnost ~ Zdraví

5 důvodů, proč si vybrat Tradiční čínskou medicínu (TČM):

  1. Léčebné postupy čínské medicíny jsou prověřené několikatisíciletou historií a fungují.
  2. Čínská medicína je založena na precizní podrobné individuální diagnostice: zdravotní stav posuzuje celostně jako výsledek činnosti všech vnitřních orgánů a emoční zátěže. Vedle nemoci bere v úvahu celkovou konstituci pacienta a jeho zdravotní historii.
  3. Dokáže obnovit stav vnitřní rovnováhy v člověku – může tak nejen vrátit pocit zdraví, ale pomáhá ho také dlouhodobě udržet.
  4. Používá šetrné postupy – přírodní byliny nebo energetickou léčbu místo chemických léků.
  5. Terapeut vám věnuje tolik času, kolik je potřeba. Součástí konzultace je podrobné vysvětlení vašeho aktuálního stavu a také konkrétní doporučení v oblasti stravování a léčebného cvičení.

Kontaktní informace

Ing. Iva Měsíčková
Palác Purkyňova
Purkyňova 2
Praha 1
110 00
Mobil:605 200 247
Email:iva.mesickova@gmail.com
Web:www.mesickova.cz
Účet:273015240 / 0300 (ČSOB)
:04080068 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

S paní Ivou Měsíčkovou jsem se poprvé setkala cca před 2 roky. V tu dobu jsem již měla zkušenost s akupunkturou, a tak jsem se ráda na doporučení mé kamarádky obrátila na paní Ivu se svými problémy po delší nemoci. Během tohoto období mi čínská medicína pomohla vyladit chod mého těla tak, aby dobře fungovalo. Potřebovala jsem předcházet nachlazení, rýmě a virovým onemocněním, což se pomocí paní Ivy podařilo. Úspěšně jsme také řešily problémy pohybu ramene a bolesti zad. Překvapilo mě také to, že pomocí čínské medicíny se dají zmírnit bolesti způsobené křečovými žilami. Účinek byl téměř okamžitý. V létě tohoto roku jsem podstoupila gynekologický zákrok. Pooperační průběh byl úplně bezproblémový. V nemocnici mi stále nabízeli léky proti bolesti a velmi se divili, že je nepotřebuji. Neměla jsem totiž vůbec žádné bolesti (ani bezprostředně po zákroku po odeznění částečné narkózy). Vím, že tento bezbolestný a dobrý stav způsobila čínská medicína, která mi pomohla sladit organismus, který se díky tomu snadněji vyrovnává se zátěží. Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ivě Měsíčkové za její odborný a laskavý přístup a popřát jí mnoho sil při této náročné práci.
Eva S.
Praha

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS