Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Iva Měsíčková

Ing. Iva Měsíčková

terapeutka Tradiční čínské medicíny

Ing. Iva Měsíčková
Ing. Iva Měsíčková - logo

Vyhodnotním váš momentální zdravotní stav pomocí prověřeného systému Tradiční čínské medicíny. Provedu diagnostiku, vysvětlím vám souvislosti vašich potíží a navrhnu osvědčené možnosti terapie. Výhodou postupů tradiční čínské medicíny je také efektivní prevence.

  • Tradiční čínská medicína – Podrobná diagnostika zdravotního stavu, srozumitelné vysvětlení souvislostí, návrh účinné léčby různými metodami ze systému čínské medicíny (akupresura, akupunktura, ušní akupunktura, fytoterapie, dietetika, léčebné cvičení QI GONG…).
  • Techniky japonské akupunktury – Použití jemnějších propracovaných postupů pro ošetření důležitých bodů.
  • Terapie jizev – Kombinace akupunktury a bylinných přípravků. Vhodné pro ošetření nových i starších jizev po operaci nebo úrazu.
  • Přednášky o systému čínské medicíny – Přednáším pro instituce nebo přímé zájemce: školy, firmy, muzea, fyzioterapeuti apod.

Nejčastěji řešené obtíže: alergie, bolesti hlavy, bolesti zad, gynekologické obtíže, infekce močových cest, menopauza, neplodnost, nespavost, snížená imunita, trávicí potíže, únava, zimomřivost… Díky vlastní dlouholeté zkušenosti z manažerského prostředí dokážu dobře pochopit potíže některých klientů s vysokým pracovním nasazením a nabídnout jim rychlé a efektivní řešení.

Tradiční čínskou medicínou se aktivně zabývám přes 10 let. V roce 2006 jsem vystudovala čtyřletý obor na 1. škole tradiční čínské medicínyČesko-slovenské sinobiologické společnosti ve spolupráci s čínskou univerzitou GUANGMING. Nadále s těmito institucemi úzce spolupracuji, jsem člen lektorského sboru a působím i na partnerské klinice čínské medicíny Pivoňka v Praze 7. Aktivně sleduji novinky v oboru, průběžně se postgraduálně vzdělávám na akcích v ČR i zahraničí, mám zájem o nové zajímavé postupy a vybírám z více oborů to, co funguje.

Působiště: Praha 1, Palác Purkyňova, Purkyňova 2; Praha 7, Klinika Pivoňka, Dělnická 54

Fotogalerie:

Ordinace Tradiční čínské medicíny v PrazePraktická mapa ušních bodů a oblastíCertifikát z kurzu Bowen Procedures, 2002Certifikát z kurzu Reconnective Healing I a II, 2007Certifikát z kurzu Feng Shui vnějšího a vnitřního prostoru, 2004 CSBS
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie:

Společnost ~ Zdraví

5 důvodů, proč si vybrat Tradiční čínskou medicínu (TČM):

  1. Léčebné postupy čínské medicíny jsou prověřené několikatisíciletou historií a fungují.
  2. Čínská medicína je založena na precizní podrobné individuální diagnostice: zdravotní stav posuzuje celostně jako výsledek činnosti všech vnitřních orgánů a emoční zátěže. Vedle nemoci bere v úvahu celkovou konstituci pacienta a jeho zdravotní historii.
  3. Dokáže obnovit stav vnitřní rovnováhy v člověku – může tak nejen vrátit pocit zdraví, ale pomáhá ho také dlouhodobě udržet.
  4. Používá šetrné postupy – přírodní byliny nebo energetickou léčbu místo chemických léků.
  5. Terapeut vám věnuje tolik času, kolik je potřeba. Součástí konzultace je podrobné vysvětlení vašeho aktuálního stavu a také konkrétní doporučení v oblasti stravování a léčebného cvičení.

Kontaktní informace

Ing. Iva Měsíčková
Palác Purkyňova
Purkyňova 2
Praha 1
110 00
Mobil:605 200 247
Email:iva.mesickova@gmail.com
Web:www.mesickova.cz
Účet:273015240 / 0300 (ČSOB)
:04080068 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Tehdy jsem cítila, že potřebuji opravdu pomoct a intuitivně jsem si vybrala paní Měsíčkovou. Byl to pro mě krásný čas, kdy jsem vnímala, jak se s každým léčením můj stav zlepšuje. Neocenitelné na paní Měsíčkové je, že klientovi dokáže skutečně naslouchat a integrovat do léčení i jeho podněty. Dává prostor tomu, aby vznikl kooperující tým se skvělými výsledky. Každé léčení pro mě byla radostná událost, ze které jsem odcházela nadmíru spokojena. Miluji schopnost kombinace pragmatismu a intuitivního vhledu, což jsem u paní Měsíčkové našla, o profesionalitě a odbornosti nemluvě.
Klára F.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS