Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iva Tošovská

Iva Tošovská

parťák na kariérní cestě, osobní koučka a HR konzultant

Iva Tošovská
Iva Tošovská - logo

Jsem parťák pro jednotlivce i firmy. Komplexně zaměřená HR profesionálka a koučka se selským rozumem a naslouchajícíma ušima. S touhou měnit nápady v realitu a na cestě k cíli si nezapomínat hrát.

 • Kariérní koučink – pomůžu vám najít směr, když jste ztraceni na své profesní cestě.
  • Vyjasnění cesty – podíváme se společně, kudy vede dál cesta, kterou sami chcete jít. Pomůžu vám uvědomit si své přednosti, kdo jste a v čem opravdu vynikáte.
  • Originální životopis – zapomeňte na ohrané šablony. Váš pracovní příběh společně sepíšeme tak, abyste v něm našli sami sebe. Jasně, stručně a s ohledem na vizi o budoucí práci.
  • Připravit se je půlka úspěchu – ukážu vám, že není důvod se bát pohovorů a výběrových řízení. Vše si společně můžeme vyzkoušet hezky nanečisto.
 • Osobní koučink – motáte se v kruhu a mžouráte po světle na konci tunelu? Nechávat si bolístky uvnitř sebe a doufat, že vymizí, může být cesta. Já znám jinou – vypovídat se z toho a najít si vlastní cestu. Jdete to zkusit se mnou?
  • Dvě uši vyslyší – dopřejte si hodinu času, kdy budu jen s vámi a jen pro vás. Bavit se se mnou můžete o čemkoliv sami chcete.
  • Jiný úhel pohledu – i těžké a složité se může změnit v zábavnou hru. Jak? Je to jako vysvětlovat, jak se plave. Dokud neskočíte a nevyzkoušíte, budete si to jen představovat.
  • Nastavení zrcadla – nastavím vám zrcadlo a otázkami na tělo ukážu druhou stranu mince. Jsem tichá vrba a zároveň ten, kdo postrčí do akce, namotivuje k činům.

Od roku 2007 se pohybuji v HR oboru. Moje práce je s lidmi a především o lidech. Pohltila mě docela nečekaně natolik, že jsem se ponořila i do vod koučinku. Našla jsem v nich cestu, jak uklidnit sama sebe, naplno vnímat druhé a pomoct jim věci pojmenovat a odpovědět si na otázky, které v sobě nosí. Největší odměnou jsou pro mě spokojení klienti, kteří se se mnou loučí se širokým úsměvem na tváři. Slyšet, že si během společného času mnohé uvědomili a následně dostávat zprávy, co všechno je napadlo udělat nebo pro co získali odvahu, je prostě nejvíc.

Motto: Vidět svět nejen černo-bíle znamená nacházet množství cest.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Proč se na mne obrátit?

Při práci naprosto respektuji cesty, kterými se každý z nás chce vydat. Nevnucuji svá řešení a zkušenosti. Vyslechnu a ukážu, kolik složitostí si v životě vytváříme sami. Jediné, co musíte vy sami, je opravdu chtít dát věci do pohybu a udělat si čas sami na sebe.

 • Jsem tam, kde mě chtějí. Jsem tam, kde se rodí skvělé nápady, protože mají obě strany zájem táhnout za jeden provaz.
 • Vždycky držím slovo, respektuju dohodu a dávám do akce to nejlepší ze sebe.
 • Díky své intuici, naslouchajícím uším a chuti věci zjednodušit se umím dostat k jádru věci.
 • Hledám originální řešení, protože vždy existuje a protože každý jsme originál.
 • První schůzka je zdarma.

Kontaktní informace

Iva Tošovská
Nárožní 2787/7a
Praha 5
158 00
Mobil:602 293 181
Email:jsem@naslouchajiciusi.cz
Web:naslouchajiciusi.cz
Facebook:Facebook dvenaslouchajiciusi
LinkedIn:LinkedIn ivatosovska
Messenger:Facebook Messenger dvenaslouchajiciusi
WhatsApp:WhatsApp 420602293181

Doporučení z první ruky

Ivu a její přístup k práci znám velmi dobře, strávili jsme několik let jako kolegové v našem nedávném působišti. Zaujal mě její přístup k recruitmentu, schopnost dekódování informací z životopisů uchazečů, forma, jakou vede pohovor… Zkrátka její práce s člověkem. Zcela samostatnou kapitolou je přístup Ivy k sestavování CV. Chvíli jsme si spolu povídali, a když mně následně poslala upravený draft mého CV, nevěřil jsem vlastním očím. Jednoduše a srozumitelně dokázala popsat mé kompetence, mé role. Její zpracování CV se vymyká unifikovaným prefabrikátům CV mainstreamu, jež se jen hemží „vědeckými“ slovíčky a její verze tudíž pozitivně vybočuje z řady. Až budu opět řešit update svého CV, má volba je jasná.
Martin Höfler
CFO

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS