Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA

advokátka pro podnikatele

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA
Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA - logo

Podnikáte a potřebujete právní pomoc? Proniknu do podstaty vašeho byznysu a pomůžu vám najít řešení vaší podnikatelské situace. Už od dob studií podnikám. Podnikání mě baví. Nejen to mé, ale i to vaše. Díky vlastní podnikatelské zkušenosti vím, co podnikatelé od svého právníka očekávají.

O právu mluvím srozumitelně a svým klientům ulehčuji život v těchto oblastech:

  • Právo pro podnikání – radím živnostníkům, malým a středním podnikatelům ve vztahu k úřadům, klientům, dodavatelům a zaměstnancům. Začínáte podnikat? Využijte zvýhodněný balíček 5 hodin právního poradenství.
  • Smlouvy – připravuji smlouvy jak v běžné „právničtině“, tak i zjednodušené smlouvy v lidské řeči, kterým snadno porozumíte i bez právníka. Máte už vlastní vzorovou smlouvu a chcete ji přepracovat do normálního jazyka? Objednejte si balíček Odlehčení smluv.
  • Řešení sporů – prověřím vaši situaci a vypracuji právní rozbor včetně kalkulace nákladů sporu. Společně si projdeme silné a slabé stránky případu. Dle dohody podám žalobu, anebo vás budu zastupovat, pokud vás žaluje někdo jiný. Nejprve se vždy pokouším o smírné řešení (mimosoudní vyjednávání).

Studovala jsem právo a ekonomiku v ČR i v zahraničí a jsem členkou České advokátní komory. Pravidelně píšu o právu na svém blogu a sociální síti LinkedIn. Také pořádám workshopy o právu pro podnikatele.

Své služby nabízím i v angličtině.

Ceník: Způsob účtování právních služeb nastavuji s každým klientem na míru pro každou věc zvlášť. První telefonickou konzultaci v délce do 20 minut poskytuji zdarma.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně nejčastěji Beroun a Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Bc. Ivana Lehkoživová, BA [ mapka ]
Vodičkova 730/9
Praha 1
110 00
Mobil:774 454 924
Email:ivana@lehkozivova.cz
Web:www.lehkozivova.cz
LinkedIn:LinkedIn lehkozivova
Datovka:Datová schránka 2u7u87i
:73888729

Doporučení z první ruky

Na Ivanu jsem se obrátila ve chvíli, kdy jsem potřebovala aktualizovat dohodu pro lektory a začlenit do ní i dodatek o know how. Líbil se mi její přístup. Byla hodně zvědavá a ptala se; jaká je moje představa, co od toho potřebuji, co vše tam chci mít a co je tím mým know how. Z těchto otázek vzešla nabídka s různými možnostmi. Tedy víc než jedna cesta a každá obsahovala i svoji cenu. Otevřený přístup, doporučení ze zkušeností, které během praxe načerpala. Za mě je to skloubení odbornosti, napasované na konkrétní situaci, lidskosti a fér play. Jsem víc než spokojená a s klidným svědomím a vědomím Ivanu doporučuji. Děkuji.
Marta Uhlířová
Správným kurzem

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS