Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Neckařová

Ivana Neckařová

online marketérka se zaměřením na zdravotnictví

Ivana Neckařová
Ivana Neckařová - logo

Nabízím komplexní online marketing pro lékaře, ordinace, kliniky, nemocnice a projekty z oblasti zdravotnictví.

Pomůžu vám zviditelnit vaši ordinaci, vybudovat komunitu a oslovovat nové i stávající pacienty. Využijeme internet jako příležitost, jak vybudovat reputaci napříč odvětvím mimo vaši ordinaci. Společně projdeme vaše současné marketingové aktivity a cíle, na základě kterých pro vás navrhnu možná vylepšení.

S online marketingem ve zdravotnictví mám více než 4 roky zkušeností, které jsou naprosto zásadní pro úspěch v tomto oboru. Spolupracovala jsem např. s farmaceutickou společností Pfizer, s lékaři různých specializací a vytvářela kampaně pro předpisové léky, vakcíny, aplikace a projekty určené pro lékaře pro český i zahraniční trh.

Spolupráce se mnou vám přinese:

 • Projekt s jasně danou strukturou a cíli – Vypracuji strategii pro online marketing ve zdravotnictví, bez které se neobejdete. Slouží jako stavební kámen, od kterého se plánují všechny další aktivity, jež jsou v souladu se stanovenými cíli, stylem komunikace a vaší cílovou skupinou.
 • Vědomí, že jste na správné cestě – Zkonzultujeme váš projekt, pokud nevíte co dál nebo nemáte požadované výsledky. Jestli potřebujete hlubší analýzu, připravím pro vás audit a zpětnou vazbu na všechny vaše aktivity na internetu.
 • Newslettery, které budou zákazníci milovat – Vytvořím pro vás e-maily dle požadavků s vhodnou grafikou a textací. Postarám se také o databázi kontaktů, segmentaci, personalizaci a A/B testování.
 • Příspěvky na sociálních sítích s přidanou hodnotou – Postarám se o sociální sítě (zejména Facebook) a plánování příspěvků včetně grafiky a textace. Pokud jste na sítích již aktivní, provedu jejich audit; dále nastavím strategii, obsahový kalendář, Business manager, placené kampaně aj.
 • Nové zákazníky – Nastavím placené PPC kampaně na platformě Google Ads v různých formátech, cílení pomocí klíčových slov a optimalizace kampaní s prezentací výsledků.
 • Viditelnost na internetu – Založím pro vás profil na Moje firma na Googlu a vše nastavím tak, aby vás zákazníci našli. Profil budu průběžně aktualizovat.
 • Aktuální web plně optimalizovaný pro vyhledávače – Zaměříme se na vaši pozici a vyhledatelnost webové stránky na Googlu a optimalizujeme ji pro vyhledávače (rychlost stránky, klíčová slova, obsah, budování autority aj.). Pokud používáte web na platformách, jako WordPress, Elementor, Mioweb, Wix, postarám se o nutné úpravy, aktualizace obsahu, vkládání článků a další. Nastavím Google Analytics, Search Console a Tag Manager.

Ukázky práce:

Důvěřuj své intuici – FamilyFlow: propagační příspěvek na FacebookOnline marketing ve zdravotnictví – vlastní propagační stránka na sociální síti FacebookSpráva instagramového profilu Youngdentist.czSpráva facebookového profilu Youngdentist.czUkázka e-mailu pro Fidopoli

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celý svět; osobně Praha a Brno

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Pfizer – Tvorba a realizace digitálních marketingových strategií pro předpisové léky a vakcíny, jak pro odborníky ve zdravotnictví, tak širokou veřejnost. E-mail marketing zaměřený na A/B testování, správu databáze, zlepšování statistik. Optimalizace a reportování výsledků z digitálních kampaní (web, e-mailing, sociální sítě, reklamy). Správa webových stránek včetně tvorby obsahu, optimalizace pro internetové vyhledávače (SEO). Implementace nových marketingových nástrojů, personalizace, segmentace a zlepšování digitálního povědomí.
 • Young Dentist – Online marketingové aktivity pro projekt primárně určený pro mladé zubaře: nastavení marketingové strategie, obsahový kalendář, tvorba obsahu pro sociální sítě, reklamy na Facebooku, e-mailové kampaně, budování komunity a další.
 • Fidopoli – Audit a konzultace online marketingových aktivit s cílem navýšit počet aktivních uživatelů jejich aplikace pro chovatele psů.
 • ELAI – Audit a návrh online marketingové strategie, správa sociálních sítí (Facebook, LinkedIn), tvorba a optimalizace Facebook reklam, reportování dat, obsahový kalendář a e-mail marketing.
 • Family Flow – Rebranding a online marketingové aktivity pro novou značku a uvedení nového projektu na trh.

Kontaktní informace

Ivana Neckařová
Nyklíčkova 973/1
Praha 5
158 00
Mobil:731 532 696
Email:marketing@ivananeckarova.com
Web:ivananeckarova.com
Facebook:Facebook onlinemarketingzdravotnictvi
LinkedIn:LinkedIn ivananeckarova
Twitter:Twitter marketinglekar
:11663189 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Young dentist tvoří největší komunitu zubních lékařů a dentálních hygienistek v ČR. Projekt funguje už více než 5 let a vzhledem k tomu, že se komunita stále více rozrůstá, potřebovali jsme profesionálnější přístup k marketingu a nastavit marketingovou strategii na míru. Ivana má zkušenosti s marketingem lékařů a projektů ve zdravotnictví, a proto jsme si ji vybrali. Je pro nás důležité spolupracovat se specialistou, který má zkušenosti s naší cílovou skupinou, tedy lékaři. Spolupráce s Ivanou probíhá na pravidelné bázi na základě domluvených aktivit a KPI's. Ivana je spolehlivá, vždy splní vše, na čem se domluvíme a je velmi flexibilní z časového hlediska. Společně se nám už podařilo uspořádat velkou konferenci po lockdownu v Praze – pro 100 zubních lékařů. Ivana měla na starosti veškerou propagaci konference a podařilo se jí konferenci 2 týdny před termínem vyprodat. Postupně se nám daří navyšovat počet nových registrovaných členů, zvýšila se nám návštěvnost webu spolu s počty sledujících na Facebooku a Instagramu. Příspěvky mají také větší dosahy. Ivanu doporučuji ke spolupráci, je velmi pracovitá a nebojí se nových výzev. Lékaři jsou prostě její cílovka, kterou zná nejlépe.
MDDr. et Bc. Tomáš Machač
zubní lékař

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS