Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Iveta Kamenická

Iveta Kamenická

konzultantka, mentorka a lektorka online marketingu

Iveta Kamenická

Zaměřuji se na konzultace pro začínající i dlouholeté podnikatele, jednotlivce i firemní zaměstnance. Pomůžu vám s nastavením vašeho marketingu, jeho uchopením a směřováním do budoucna. Navrhnu vám konkrétní změny a postupy, které můžete okamžitě použít.

Zabývám se také mentoringem a vzděláváním klientů, kteří v online marketingu teprve začínají. Obsahem lekcí je představení možností online placené a neplacené propagace, nastavení marketingových strategií a práce s jednotlivými systémy – Google Ads, Sklik, Google Analytics a Business Manager pro Facebook a Instagram. Dokážu se přizpůsobit vašim specifickým potřebám a připravit workshopy nebo vzdělávací lekce na míru.

  • Konzultace – Společně se podíváme na vaši současnou formu propagace a v průběhu konzultace probereme, jak by se dala vylepšit a změnit. Pokud teprve začínáte, zaměříme se na možnosti propagace nejvhodnější pro váš obor.
  • Mentoring a vzdělávání – Nabízím online workshopy a lekce vhodné pro nováčky v online marketingu nebo pokud chcete změnit svoji kariéru. Pro jednotlivce, firemní zaměstnance i menší skupinky.
  • Marketingová a obsahová strategie – Společně probereme vaše cíle a najdeme tu nejvhodnější strategii k jejich dosažení.

Domluvit se můžeme na krátkodobé i dlouhodobé spolupráci dle vašich potřeb. Ve své práci se opírám o dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu a o své ekonomické vzdělání. Pracovala jsem pro velké korporáty i startupy, mohu proto nabídnout různé úhly pohledu.

Certifikace:

Certifikát Google Analytics – analýza webu a reklamních kampaníCertifikát LinkedIn – webová analytika, digitální marketingCertifikát Mergado – správa feedu pro eshopy

Status:

k vašim službám

Působnost:

online celá ČR i zahraničí, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Profesní milníky:

  • Freelancer, marketingová konzultantka na volné noze (2021)
  • SmartGoal, Senior Digital Marketing Specialist (2020)
  • Havas Media Group, PPC specialistka (2019)
  • TTEC, Google Ads Account Manager pro český a slovenský trh (projekt pro Google) v Krakově v Polsku (2019)
  • Kudosbay, Business konzultantka pro zahraniční startupy, Šanghaj, Čína (2018)

Vybrané reference:

Kvantuj.cz – konzultace ohledně nabídky služeb a produktů, nastavení marketingu, správa sociálních

Kontaktní informace

Iveta Kamenická
Palackého 236
Holice (Pardubický kraj)
534 01
Mobil:728 181 214
Email:kamenickaiv@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn iveta-kamenicka
:10947833

Doporučení z první ruky

Spolupráci s Ivetou můžeme jen doporučit. V oblasti mentoringu nám velmi pomohla. Kolegové o ní napsali: „Iveta vede mentoring s individuálním a s lidským přístupem. Veškeré dotazy dokáže velmi dobře vysvětlit. Při vysvětlování se nezaměřuje pouze na reklamní systém Google Ads nebo Sklik, také poukazuje na individuální a komplexní potřeby jednotlivých klientů. Bere v potaz klientovo zaměření, cíle, webové stránky i výsledky v GA. V případě potřeby je ochotná reagovat i mimo vyhrazený čas. Těšíme se na další lekce.“ Kromě mentoringu a optimalizace nám zpracovávala nezávislé audity některých účtů Google Ads a Sklik. Skvělá komunikace, spolehlivost, přesnost a lidskost.
Lucie Letochová

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS