Iveta Kamenická

marketingová expertka a projektová manažerka

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR i zahraničí, osobně Praha

Jste startup, který se chce posunout dál?

Nabízím vám své dlouholeté zkušenosti s online marketingem pro menší firmy s potenciálem růstu. Můžu vám pomoci s marketingovou strategií, placenou reklamou, ale i řízením projektů a nastavováním cílů. Společně se svými klienty pracuji na změnách, které mají dlouhodobý dopad. Zaměřuji se i na marketing pro mobilní aplikace, které vyžadují odlišný přístup.

Pokud podnikáte v následujících oborech, které jsou mým koníčkem, budeme si rozumět ještě více 🙂 Jsem sportovně zaměřená – domácí cvičení, cyklistika, jóga nebo cvičení ve fitku jsou moje každodenní rutina. Věnuji se i seberozovoji, sebevzdělání a souvisejícím oborům, které klientům pomáhají ke spokojenosti v jejich životech.

  • Konzultace – Ráda s vámi proberu vaši současnou situaci ve firmě a navrhnu na co by bylo nejlepší se zaměřit v následujících týdnech i měsících.
  • Růstový marketing – Jakých cílů chcete dosáhnout? Jsou to ty nejvhodnější? Jak dál? Otázky, na které se společně podíváme.
  • Projektové řízení – Nestíháte řídit veškeré firemní projekty pro nedostatek času? Projekt si vezmu na starosti a vy se v klidu můžete věnovat ostatním věcem.
  • Mobilní aplikace – Marketing mobilních aplikací je specifický obor, ale právě proto mě tak baví! I zde se dá najít spousta možností jak růst.

Domluvit se můžeme na krátkodobé i dlouhodobé spolupráci dle vašich potřeb. Ve své práci se opírám se o dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu a o své ekonomické vzdělání. Pracovala jsem pro velké korporáty i startupy, mohu proto nabídnout různé úhly pohledu.

Certifikáty

Certifikát Google Analytics – analýza webu a reklamních kampaní Certifikát LinkedIn – webová analytika, digitální marketing Certifikát Mergado – správa feedu pro eshopy

Profesní milníky:

  • Freelancer, marketingová specialistka na volné noze (2021–dodnes)
  • SmartGoal, Senior Digital Marketing Specialist (2020)
  • Havas Media Group, PPC specialistka (2019)
  • TTEC, Google Ads Account Manager pro český a slovenský trh (projekt pro Google) v Krakově v Polsku (2019)
  • Kudosbay, Business konzultantka pro zahraniční startupy, Šanghaj, Čína (2018)

Vybrané reference:

Kvantuj.cz – konzultace ohledně nabídky služeb a produktů, nastavení marketingu

Iveta Kamenická

Kontakty

Iveta Kamenická
Palackého 236
Holice (Pardubický kraj)
534 01
Mobil:728 181 214
Email:kamenickaiv@gmail.com
LinkedIn:iveta-kamenicka
IČ:10947833

Doporučení
z první ruky

Spolupráci s Ivetou můžeme jen doporučit. V oblasti mentoringu nám velmi pomohla. Kolegové o ní napsali: „Iveta vede mentoring s individuálním a s lidským přístupem. Veškeré dotazy dokáže velmi dobře vysvětlit. Při vysvětlování se nezaměřuje pouze na reklamní systém Google Ads nebo Sklik, také poukazuje na individuální a komplexní potřeby jednotlivých klientů. Bere v potaz klientovo zaměření, cíle, webové stránky i výsledky v GA. V případě potřeby je ochotná reagovat i mimo vyhrazený čas. Těšíme se na další lekce.“ Kromě mentoringu a optimalizace nám zpracovávala nezávislé audity některých účtů Google Ads a Sklik. Skvělá komunikace, spolehlivost, přesnost a lidskost.

Lucie Letochová