Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivo Stráník

Ivo Stráník

marketingový stratég a zakladatel marketingové agentury Strivo

Ivo Stráník
Ivo Stráník - logo

Už více než 5 let pomáhám firmám a podnikatelům být vidět a zvyšovat prodeje. Jako marketingový stratég a kapitán marketingové agentury Strivo naplánuji cestu za vašimi cíli. Osobně se postarám o marketingovou strategii, sociální sítě, webové stránky a budování značky. Další činnosti svěřím do péče specialistům ve svém týmu, na který dohlížím a který řídím.

  • Marketingová strategie – Najdeme způsob, jak vás odlišit od konkurence. Společně stanovíme vaše cíle a vymyslíme strategii, jak jich dosáhnout.
  • Sociální sítě – Vybudujeme vám komunitu zákazníků na sociálních sítích s pozitivním vztahem k vaší značce. Komplexně se postaráme o vaše sociální sítě od tvorby obsahu přes komunikaci s publikem až po nastavení a správu reklamních kampaní.
  • Tvorba/správa webu a e-shopu – Vytvoříme originální, prodejní web nebo e-shop, který vás bude reprezentovat a bude vaším nejvýkonnějším obchodníkem. Většinu projektů realizujeme na WordPressu. Také vám zajistíme následnou správu a rozvoj webových stránek.
  • Výkonnostní marketing & data – Získáme vám více zákazníků díky promyšlenému SEO a dobře odladěným PPC kampaním. V týmu máme odpovídající certifikáty: Google Analytics, Google Garáž, Google Ads…
  • Branding – Pomůžeme vám zaujmout, odlišit se a být tak fialovou krávou mezi černými. Nebudete další tuctovou značkou, ale budete unikátní, budete to opravdu vy.
  • Obsahový marketing – Připravíme originální, hodnotný a poutavý obsah pro vaše publikum: videa, fotografie, infografiky, firemní časopisy (B2B, B2C, B2E), podcasty, reklamní texty (copywriting) a další.

Neustále se vzdělávám v oblasti marketingu, obchodu a podnikání. Sleduji nejnovější trendy a zkouším, co v praxi funguje a co ne. Mám široký záběr znalostí, které mi při plánování strategií umožňují chápat souvislosti a řídit další členy týmu.

Mým cílem je pracovat na těch nejzajímavějších projektech v oboru, s lidmi, kteří se chtějí neustále učit, růst, hledat nové způsoby řešení a měnit trh podnikání k lepšímu.

Vybrané reference: AXIS, Vitana (Orkla), Sluen, Anolit, Naděje, Hubaso, PhotoIvush…

Napište mi nebo zavolejte a vydáme se na společnou cestu »

Ukázky práce:

Webové stránky pro ekologický prostředek Anolit RapidWebové stránky pro firmu HubasoWebové stránky pro fotografku Ivu Krakovou

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR; osobně zejména Mělník, Litoměřice, Roudnice nad Labem a Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ivo Stráník
Okružní 739
Štětí (Ústecký kraj)
411 08
Mobil:720 501 042
Email:stranik@strivo.cz
Web:strivo.cz
Facebook:Facebook strivo.cz
Instagram:Instagram strivo.cz
LinkedIn:LinkedIn ivostranik
YouTube:YouTube ivostranikcz
:09486909

Doporučení z první ruky

Milý Ivo, děkuji Ti za spolupráci v kampani „Mytím chráníš sebe, darem chráníš všechny“. Vím, že pro Tebe je neziskový sektor méně probádaný, ale přesto jsi nám velice pomohl, a to jak s koncepčním nastavením kampaně, tak i se sdílením Tvých zkušeností na Facebooku. Velice si vážím Tvého přehledného výstupu a bodového doporučení pro další kampaně. Těším se na další spolupráci a přeji Ti mnoho dalších spokojených zákazníků.
Věra Andrtová
nezisková organizace Naděje a Dobrovolně

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS