Bc. Ivona Ester Kolínská

koučka vědomé tvorby života

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Přejete si poznat, po čem touží vaše srdce? Nebo už to víte, ale nedaří se vám jeho hlas následovat?

Jako certifikovaná koučka Professional Consciousness Coaching® vás budu podporovat v tom, abyste byli sami sebou a žili život, který vás naplňuje.

  • Koučování – Koučování vám pomůže osvobodit se od limitujících přesvědčení. A místo čekání na vhodné okolnosti si je sami vytvoříte. Nebudu vám radit, co máte dělat, ale povedu vás k vlastnímu uvědomění. Věřím, že vy sami víte nejlépe, co je pro vás dobré, co si potřebujete vyřešit a kam se chcete dál posunout.
  • Seberozvoj v přírodě – Společně se vydáme na cestu, a to jak fyzickou, tak mentální. Získáte novou perspektivu, dobijete si baterky, protáhnete si tělo, naučíte se technikám práce s myslí, abyste byli v životě spokojenější. Poznáte nové lidi, promyslíte si, čeho ve svém životě potřebujete víc a čeho naopak míň. Odnesete si plán vašeho dalšího směřování a pocit, že v tom nejste sami.
  • Cesta k sobě – Podpořím vás, abyste si posvítili na svůj život a sladili ho s tím, po čem hluboce toužíte. Ať už si řešíte zdraví, vztahy, práci nebo cokoliv jiného, pomůžu vám objevit, co je s vámi opravdu v souladu. Formu a prostředí našeho setkání přizpůsobím vašim niterným potřebám. Můžeme spolu vyrazit na pár dní do hor, jít na procházku nebo posedět v kavárně. Využívám různé techniky a zkušenosti, které jsem si oblíbila/osvojila na mé cestě k sobě, ať už z koučování, konstelací, seberozvojových kurzů, meditací, knih, z praxe zážitkové pedagogiky atd.
  • Rodinné konstelace – Konstelace vám pomůžou žít svobodnější život. Pochopíte, co jste dostali do vínku ze své rodové linie, osvobodíte se od vlastních traumat, i od traumat přejatých od rodičů a prarodičů. Konstelace se dají využít i v dalších oblastech života, jako jsou vztahy, práce, peníze, zdraví, úmrtí aj. Konstelace provádím ve skupině nebo jako individuální konzultace.

Koučování může probíhat také v angličtině a francouzštině.

Absolvovala jsem výcvik akreditovaný Mezinárodní federací koučů ICF a prošla si dvouletým výcvikem rodinných konstelací a pohybů duše u Bhagata J. Zeilhofera. S koučováním mám dlouholeté zkušenosti. Vedla jsem oddělení tréningu a kvality v mezinárodní společnosti a vymýšlela programy pro zvýšení motivace více než čtyř set zaměstnanců. Pokud hledáte tipy a triky pro osobní rozvoj, mrkněte na můj blog.

Můj přístup k životu: Život je cesta. Dříve jsem si myslela, že jde o cestu z bodu A do bodu B. Teď už ho chápu jako cestu k sobě. Všechno, co jsem kdy hledala venku, se učím nacházet uvnitř. Odpovědi, naplnění, lásku… Přijímám odpovědnost za své prožívání a všechno, co se mi děje. Jsem tvůrcem svého života, viz můj příběh »

O mně

Bc. Ivona Ester Kolínská
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Ivona Ester Kolínská
U letohrádku královny Anny 267/5
Praha 6
160 00
Mobil:604 900 375
Email:ivona.kolinska@gmail.com
Web:www.ivonakolinska.cz
Facebook:ivona.kolinska
LinkedIn:ivonakolinska
IČ:76382222 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Ivona byla mojí koučkou několik měsíců a upřímně, sezení s ní mi opravdu pomohla. Už během koučování jsem cítila pozitivní dopad. S odstupem času si čím dál tím více uvědomuji důležitost toho, čím mě Ivona provedla, a daří se mi v životě uplatňovat, co jsem se naučila. Pomáhá mi to si věci ujasnit a lépe porozumět sama sobě. Co můžu o spolupráci s Ivonou říct, je, že Ivona je skvělý průvodce na cestě sebepoznáním. Takže díky, milá Ivono!

Maria Felea

Freelance jewellery designer, Rumunsko