Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ivona Kolínská

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života

Bc. Ivona Kolínská
Bc. Ivona Kolínská - logo

Jako certifikovaná koučka vás budu podporovat v tom, abyste byli sami sebou a žili život, který vás naplňuje. Používám metodu Consciousness Coaching® (vědomé koučování) – během koučování se mnou si osvojíte principy, které vám pomůžou osvobodit se od limitujících přesvědčení, a místo čekání na vhodné okolnosti si je sami vytvoříte.

Nebudu vám radit, co máte dělat, ale povedu vás k vlastnímu uvědomění. Věřím, že vy sami víte nejlépe, co je pro vás dobré, co si potřebujete vyřešit a kam se chcete dál posunout.

Také nabízím koučování pro firmy, které podpoří vaše zaměstnance v tom, aby byli aktivními hráči, ne pouze pasivními příjemci. Koučovací cyklus je možné zahájit 360° zpětnou vazbou, díky které koučovaný získá všestranný vhled na své silné a slabší stránky očima spolupracovníků, nadřízených i podřízených kolegů. Dále lze koučování doplnit osobnostním testováním a tréningy měkkých dovedností.

Koučování může probíhat také v angličtině a francouzštině.

Absolvovala jsem výcvik akreditovaný Mezinárodní federací koučů ICF a získala certifikaci Consciousness Coach®. S koučováním mám dlouholeté zkušenosti. Také jsem vedla oddělení tréningu a kvality v mezinárodní společnosti a vymýšlela programy pro zvýšení motivace více než čtyř set zaměstnanců. Pokud hledáte tipy a triky pro osobní rozvoj, mrkněte na můj blog.

Motto: Mou vášní je práce s lidmi, mou odměnou je vidět váš růst.

Fotogalerie:

Koučování klientkyKoučovací sezeníKoučování může probíhat i na dálku přes SkypeKoučovací setkáníCertifikát Professional Consciousness Coaching

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Pro koho je koučování vhodné?

Koučování je vhodné pro kohokoliv bez rozdílu věku a postavení. Pokud se v jakékoliv oblasti svého života necítíte zcela spokojení, chtěli byste něco změnit, případně máte jasný cíl, ale nedaří se vám ho naplnit, tak koučování může být přesně to, co potřebujete.

Jak koučování probíhá?

Rozhodnete-li se pro koučování, pak se spolu domluvíme na tzv. koučovacím cyklu. Nejdříve si projdeme oblasti vašeho života, kde byste chtěli něco změnit, něčeho dosáhnout, a určíme specifické cíle. Dle vašich cílů pak stanovíme délku koučovacího cyklu – přibližně 6 až 12 individuálních sezení, která probíhají jednou za týden nebo čtrnáct dnů. Potkáváme se buď osobně, nebo přes Skype (Whatsapp, Facebook), protože se potřebujeme hlavně slyšet a nikoli vidět, web kamera není nutná. Koučování může probíhat na jakoukoliv vzdálenost, odkudkoliv na světě.

O mně

Kontaktní informace

Bc. Ivona Kolínská
U letohrádku královny Anny 267/5
Praha 6
160 00
Mobil:604 900 375
Email:ivona.kolinska@gmail.com
Web:www.ivonakolinska.cz
Facebook:Facebook ivonakolinskacoach
LinkedIn:LinkedIn ivonakolinska
:76382222 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Koučování s Ivonou je zážitek, na který se nezapomíná. Dostanete vše, co potřebujete, je vám skvěle, máte pocit, že se bavíte, ale při tom vám nesleví ani trochu. Jednou větou – profesionál, který umí naslouchat, s velkou dávkou empatie s nesmírnou vnitřní disciplínou a pokorou, a to vás samotné motivuje. Tedy u mě to tak bylo… A vřele doporučuji i „starším“ ročníkům – bude vám lépe po těle i po duchu, omládnete :-) a ještě se dozvíte něco nového, nehledě na to, že si neustále budete udržovat obzory v oblasti, kde se chcete rozvíjet.
Helena Horálková
HR lektorka, konzultantka, Praha

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS