Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ivona Kolínská

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života

Bc. Ivona Kolínská
Bc. Ivona Kolínská - logo

Přejete si poznat, po čem touží vaše srdce? Nebo už to víte, ale nedaří se vám jeho hlas následovat?

Jako certifikovaná koučka Professional Consciousness Coaching® vás budu podporovat v tom, abyste byli sami sebou a žili život, který vás naplňuje. Ráda vás také provedu cestou k sobě, rodinnou konstelací nebo vám pomohu s rozkvětem vašich zaměstnanců.

  • Koučování – Koučování vám pomůže osvobodit se od limitujících přesvědčení. A místo čekání na vhodné okolnosti si je sami vytvoříte. Nebudu vám radit, co máte dělat, ale povedu vás k vlastnímu uvědomění. Věřím, že vy sami víte nejlépe, co je pro vás dobré, co si potřebujete vyřešit a kam se chcete dál posunout.
  • Cesta k sobě – Podpořím vás, abyste si posvítili na svůj život a sladili ho s tím, po čem hluboce toužíte. Ať už si řešíte zdraví, vztahy, práci nebo cokoliv jiného, pomůžu vám objevit, co je s vámi opravdu v souladu. Formu a prostředí našeho setkání přizpůsobím vašim niterným potřebám. Můžeme spolu vyrazit na pár dní do hor, jít na procházku nebo posedět v kavárně. Využívám různé techniky a zkušenosti, které jsem si oblíbila/osvojila na mé cestě k sobě, ať už z koučování, konstelací, seberozvojových kurzů, meditací, knih, z praxe zážitkové pedagogiky atd.
  • Rodinné konstelace – Konstelace vám pomůžou žít svobodnější život. Pochopíte, co jste dostali do vínku ze své rodové linie, osvobodíte se od vlastních traumat, i od traumat přejatých od rodičů a prarodičů. Konstelace se dají využít i v dalších oblastech života, jako jsou vztahy, práce, peníze, zdraví, úmrtí aj. Konstelace provádím ve skupině nebo jako individuální konzultace.
  • Rozkvět zaměstnanců – Formou manažerských supervizí a konzultací vám pomůžu rozvíjet vaše dovednosti a přístupy k vašim podřízeným tak, abyste vytvářeli prostor, kde mohou vaši lidé sami rozkvést.

Koučování může probíhat také v angličtině a francouzštině.

Absolvovala jsem výcvik akreditovaný Mezinárodní federací koučů ICF a prošla si dvouletým výcvikem rodinných konstelací a pohybů duše u Bhagata J. Zeilhofera. S koučováním mám dlouholeté zkušenosti. Vedla jsem oddělení tréningu a kvality v mezinárodní společnosti a vymýšlela programy pro zvýšení motivace více než čtyř set zaměstnanců. Pokud hledáte tipy a triky pro osobní rozvoj, mrkněte na můj blog.

Můj přístup k životu: Život je cesta. Dříve jsem si myslela, že jde o cestu z bodu A do bodu B. Teď už ho chápu jako cestu k sobě. Všechno, co jsem kdy hledala venku, se učím nacházet uvnitř. Odpovědi, naplnění, lásku… Přijímám odpovědnost za své prožívání a všechno, co se mi děje. Jsem tvůrcem svého života, viz můj příběh »

Fotogalerie:

Koučování klientkyKoučovací sezeníKoučování může probíhat i na dálku přes SkypeKoučovací setkáníCertifikát Professional Consciousness Coaching
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

O mně

Kontaktní informace

Bc. Ivona Kolínská
U letohrádku královny Anny 267/5
Praha 6
160 00
Mobil:604 900 375
Email:ivona.kolinska@gmail.com
Web:www.ivonakolinska.cz
Facebook:Facebook ivona.kolinska
LinkedIn:LinkedIn ivonakolinska
:76382222 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Koučování s Ivonou je zážitek, na který se nezapomíná. Dostanete vše, co potřebujete, je vám skvěle, máte pocit, že se bavíte, ale při tom vám nesleví ani trochu. Jednou větou – profesionál, který umí naslouchat, s velkou dávkou empatie, s nesmírnou vnitřní disciplínou a pokorou, a to vás samotné motivuje. Tedy u mě to tak bylo… A vřele doporučuji i „starším“ ročníkům – bude vám lépe po těle i po duchu, omládnete :-) a ještě se dozvíte něco nového, nehledě na to, že si neustále budete udržovat obzory v oblasti, kde se chcete rozvíjet.
Helena Horálková
HR lektorka, konzultantka, Praha

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS