Jakub Brada, DiS.

firemní konzultant, expert na digitalizaci firemních procesů a bezpečnost v kyberprostoru

Mám za sebou 12 let praxe ve firmách, jako jsou Siemens Elektromotory či Promet Group. 5 let vedu svou vlastní firmu a zároveň 7 let působím jako nezávislý konzultant pro firemní podnikatele.

Řešíte digitalizaci vaší firmy, nebo potřebujete srovnat krok s konkurencí? Pomohu vám naškálovat růstové podnikání, zeštíhlit firmu v období krize a šetřit náklady pomocí digitalizace a automatizace práce, abyste udrželi krok s novými trendy:

  • Analýza firemních procesů – Firmy si mě najímají na zhodnocení stávajících procesů. Pomůžu vám procesy popsat, nastavit, najít úzká místa a připravit pro přechod do digitálního prostředí.
  • Implementace digitálního řešení – Navrhnu vám konkrétní implementační postup pro řešení vašeho problému/úspor/růstu a to s ohledem na minimální nákladové zatížení firmy.
  • Automatizace procesů – Vše maximálně zautomatizujeme do uceleného ekosystému. Pomůžu vám vybrat a implementovat vhodný ERP systém pro plánování podnikových zdrojů.
  • Bezpečnost v kyberprostoru – Nastavíme základní pravidla pro zabezpečení firmy proti vnějším útokům. Jednoduchými postupy a za cenu minimálních nákladů.
  • Dotace na digitalizaci – Pomůžu vám najít financování digitalizace vaší firmy.

Nezastupuji žádnou společnost ani vývojáře software či aplikací. Jsem nezávislý konzultant hledající ideální řešení na individuální potřeby každého klienta. Společně odbouráme velké množství administrativy a dáme vašim zaměstnancům prostor pro kreativní či strategickou činnost. Firmě tak vznikne prostor a prostředí pro podnikatelský růst.

Veškeré služby nabízím také v angličtině. Jsem členem Hospodářské komory České republiky a aktivním digitálním auditorem Moravskoslezského inovačního centra.

Média

Jakub Brada, DiS.

Kontakty

Jakub Brada, DiS.
Fryčovice 720 (Moravskoslezský kraj)
739 45
Mobil:775 684 704
Email:jakub@jakubbrada.cz
Web:www.jakubbrada.cz
LinkedIn:jakubbrada
Účet:2401041427/2010 (Fio)
IČ:01680099 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S Jakubem jsem spolupracoval několikrát na různých projektech, kde jsem byl jako konzultant. Je to poctivý, svědomitý a zkušený profesionál, kterého jen tak něco nerozhází a má výdrž, skvělý parťák při běhu na dlouhou trať. Pokud hledáte dlouhodobou externí podporu do týmu, tohle je člověk, jakého hledáte.

Robert Vlach
Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze