Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Brada, DiS.

Jakub Brada, DiS.

firemní konzultant, projektový a interim manažer

Jakub Brada, DiS.

Mám za sebou 12 let praxe na pozici vedoucího oddělení pro firmy, jako jsou Siemens Elektromotory či Promet Group. 5 let vedu svou vlastní firmu a zároveň působím jako nezávislý konzultant pro firemní podnikatele.

Řešíte přerod na větší firmu, nebo naopak potřebujete ukočírovat firmu v krizi? Pomohu vám naškálovat růstové podnikání, zeštíhlit firmu v období krize, šetřit náklady či zdigitalizovat práci, abyste udrželi krok s novými trendy:

  • Interim management – Firmy si mě najímají jako dočasného manažera pro vyřešení různých úkolů: řídím inovace a změny ve firmě, pomáhám definovat cíle firmy, rozkrývám, kde se plýtvá, a navrhuji nápravná opatření.
  • Řízení projektů – Zdokonalím ve vaší firmě projektové řízení, aby vaše projekty pěkně odsýpaly. Doporučím vám vhodné nástroje projektového řízení, zaškolím váš tým a společně rozdělíme odpovědnosti. Mám zkušenosti i s řízením startupů.
  • Digitalizace a automatizace procesů – Společně zmapujeme firemní procesy, navrhneme jejich digitální řešení a nakonec vše maximálně zautomatizujeme do uceleného ekosystému. Pomůžu vám vybrat a implementovat vhodný ERP systém pro plánování podnikových zdrojů.
  • Nastartování marketingu – Doporučím vám vhodné partnery pro nastartování marketingu a pomůžu s vyhodnocením jejich práce.
  • Nalezení investora – Pomůžu vám sestavit investorskou prezentaci a najít vhodného investora.

Veškeré služby nabízím také v angličtině. Mezi mé největší úspěchy patří spuštění sériové výroby elektromotorů v Číně. Jsem členem Hospodářské komory České republiky.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Média

Kontaktní informace

Jakub Brada, DiS.
Fryčovice 720 (Moravskoslezský kraj)
739 45
Mobil:775 684 704
Email:jakub@jakubbrada.cz
Web:www.jakubbrada.cz
LinkedIn:LinkedIn jakubbrada
Účet:2401041427 / 2010 (Fio)
:01680099 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Robert Vlach
S Jakubem jsem spolupracoval několikrát na různých projektech, kde jsem byl jako konzultant. Je to poctivý, svědomitý a zkušený profesionál, kterého jen tak něco nerozhází a má výdrž, skvělý parťák při běhu na dlouhou trať. Pokud hledáte dlouhodobou externí podporu do týmu, tohle je člověk, jakého hledáte.
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS