Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Ehrenberger

Jakub Ehrenberger

webdesignér

Jakub Ehrenberger

Navrhnu vám webdesign na míru — atraktivní, přehledné a funkční webové stránky či e-shopy, které se snadno používají a vedou návštěvníka k cíli. Vy mi dodáte návrh struktury webu (wireframe), případně jej zpracuji sám, a pak web obléknu do moderní grafiky. Výstupem mé práce je klikatelný prototyp webu v aplikaci InVision a přehledně strukturované PSD soubory pro další práci programátora, který web přivede v život. Schopného programátora vám doporučím.

Mám několikaleté zkušenosti s tvorbou grafiky a návrhy webů. Rád navážu i dlouhodobou spolupráci s webovými studii a agenturami. Jsem členem Creative Cloud společnosti Adobe a pracuji s profesionálními programy Adobe PhotoshopIllustrator.

Ukázky práce:

Jednoduchý a přehledný web pro wellness centrum pro psy WegetWebdesign pro kuponový portál DealingaFitness e-shop: návrh moderního a zároveň dokonale přehledného e-shopu pro nákup fitness doplňkůPřehledné minimalistické webové stránky katalogu nábytku firmy DebytJednoduchý a moderní webdesign pro e-shop s hodinkami značky Bisset
Zobrazit všech 9 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jakub Ehrenberger
Mírová 1016
Bohumín (Moravskoslezský kraj)
735 81
Mobil:731 989 901
Email:jakubeh@seznam.cz
Web:www.ehren.cz
LinkedIn:LinkedIn ehrenberger
Účet:2000743815 / 2010 (Fio)
:03800385

Doporučení z první ruky

S Jakubem jsme zatím spolupracovali na dvou projektech (design webových stránek), přičemž oba byly trochu netradiční. Nicméně Jakub se s oběma projekty vypořádal velice statečně, veškeré podklady dodal v domluveném termínu a ve vysoké kvalitě. Naši web developeři neměli s designem od Jakuba nejmenší problém a mně osobně spolupráce s Jakubem více než vyhovovala. Těším se na další společné projekty.
Veronika Pešková
Account Manager

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS