Jakub Herrmann

specialista na PPC reklamu

Jdu si za svým snem a to co dělám, dělám na 100 %. Proto dělám jen to, co mě opravdu baví.

PPC reklamě se věnuji od roku 2012. Zaměřuji se na výkonnostní kampaně v Google Ads, Skliku a na Facebooku. Osobně se můžeme potkat také na konferencích, kterých se aktivně účastním, přednáším třeba na Barcampu.

Nejvíce žádané služby v PPC:

  • Audity – hloubkový průzkum stávajících PPC kampaní včetně doporučení pro případná zlepšení
  • Tvorba kampaní – nastavení PPC kampaní a zacílení na zákazníky, kteří mají o vaše služby či produkty skutečný zájem
  • Správa a optimalizace PPC reklamy – optimalizace PPC reklamy pro zvýšení zisku, udržení vysoké pozice ve vyhledávačích, snížení nákladů za proklik, návrhy nových klíčových slov, atp.
  • Školení PPC reklamy – pro jednotlivce i firmy
  • Konzultace – odborné poradenství a sdílení know-how v neustále se vyvíjejícím oboru

Chci se postarat o online marketing klientů, aby se mohli plně soustředit na své podnikání a zákazníky. Společně s kolegou PPC specialistou Lukášem Králem jsme se po několika letech rozhodli opustit život freelancerů a místo toho jsme spojili naše síly a know-how pod značku PLACEMENT.cz. V naší agentuře klientům poskytujeme ještě větší odbornost, lepší výsledky i nápady.

Nechceme být jen optimalizátoři čísel a mistři teorie. Proto jsme založili e-shop Kralovstvizdravi.cz, abychom si vyzkoušeli celé pozadí. Zjistili jak e-shopy fungují, co vše musí majitelé a manažeři řešit a jak jim ještě více umět prakticky pomáhat.

Získal jsem odbornou certifikaci Google Adwords, píšu vlastní profesní blog, lektoruji na odborných srazech a konferencích po celé ČR. Mám dobré reference: Hornbach.cz, Cistedrevo.cz, Manutea.cz, Kvados.cz, Svetcukraru.cz a další.

Jakub Herrmann

Kontakty

Jakub Herrmann
Sadová 20
Bolatice (Moravskoslezský kraj)
747 23
Mobil:607 192 618
Email:info@jakubherrmann.cz
Web:www.jakubherrmann.cz
LinkedIn:jakubherrmann
Twitter:jakubherrmann
Účet:1109925028/3030
IČ:6160956
DIČ:CZ06160956

Doporučení
z první ruky

Na Kubu se můžeme vždy s klidným svědomím spolehnout. Jeho kampaně mají hlavu a patu, ale hlavně, jedná se o výkonové kampaně, které svůj výkon jasně vykazují. Spolehlivost, přemýšlení v kontextu businessu klienta, rychlá komunikace, profesionalita s příjemným osobním přístupem – to je Kuba Herrmann.

Michalis Katapodis

majitel společnosti 3IT úspěšný eshop s.r.o.