Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Hladký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Hladký — online marketingový specialista pro weby a e-shopy

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Jakub Hladký:
Kontakt na Jakuba Hladkého jsem dostal od známého, který dobře zná Jakubovu práci. V tu dobu jsem se rozhodl, že spustím vlastní eshop. Známý o Jakubovi říkal: „Je to profík, který zná business eshopů a pohybuje se v něm. Určitě ti poradí jak začít, na co si dát pozor. Co dělat a co naopak nedělat. Za telefonát nic nedáš.“ Původně jsem si říkal, že všechno zvládnu sám. Vždyť počítačům rozumím. Jak hluboce jsem se mýlil jsem pochopil ihned na první schůzce s Jakubem, který mi velmi trpělivě a srozumitelně vysvětlil základy e-commerce. Tehdy jsem pochopil, že pokud chci, aby eshop šlapal tak jak si představuji (aby mne dokázal uživit, tzn. fungoval lépe než 85 % všech eshopů v ČR), je nutné si přiznat, že si všechno nedokážu udělat sám. Jakub mi pomohl s rozjezdem eshopu praktickými radami, které fungují. Ukázal jak důležitá je analýza klíčových slov, jak důležité je mít správně napsaný web, vysvětlil mi SEO a spoustu dalšího. Od té doby spolupracuji s Jakubem intenzivně zejména na marketingu mých eshopů. Čím více jsem ponořen v problematice e-commerce, a čím lépe mi eshop funguje, tím více si uvědomuji, jak moc důležité je mít po boku profíka, který kdykoli poradí. Přestože na začátku jsem váhal vynakládat peníze za konzultanta, věřte mi, že nyní mohu s klidem říci, že náklady na něj jsou několikrát zaplaceny a zejména díky jeho radám jsem dostal eshop do černých čísel během několika měsíců. Co na Jakubovi oceňuji: časová flexibilita (kdykoli cokoli), žádné zdlouhavé teorie, ale konkrétní praktické a rychle aplikovatelné rady. Nyní s Jakubem pracujeme na otevření nového eshopu na Slovensku. Velmi rád poskytnu referenci na Jakuba a dávám za něj pomyslnou ruku do ohně.

Radek Průša

majitel dvou eshopů pro ČR a SK
www.kigu.cz ~ radek.prusa@gmail.com ~ 605 222 908
Lukáš Pítra
S Jakubem jsem se poznal během práce v agentuře Acomware, kde se Jakub staral mimo jiné o různé marketingové analýzy a dohled nad širším týmem obsahových specialistů. Jakub mi byl od začátku velkou oporou - je 100% spolehlivý, dodržuje slíbené termíny, je komunikativní, a hlavně je to kovaný profík s obrovským odborným rozhledem a zkušenostmi. Skvěle se orientuje v řadě marketingových nástrojů od SEO, přes uživatelské testování, až po content marketing. Vyzná se v synergiích mezi e-shopy a jejich kamennými protějšky, dokáže přemýšlet na strategické úrovni. Jakuba můžu s klidem doporučit všem, kdo se nespokojí jen se záplatováním dílčích marketingových činností, ale potřebují se podívat na svůj byznys z ptačí perspektivy a posunout své podnikání jako celek na další úroveň.

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Martin Matějka
S Jakubem spolupracuji několik let a vážím si ho jako zkušeného profesionála i jako člověka. Jakub je velmi schopný, umí se vcítit do situace svého klienta a navrhnout mu vhodné řešení jeho problému. Pracovali jsme spolu už na všem možném, od tvorby obsahu pro weby, přes marketingové analýzy a strategie až k budování značky či re-brandingu několika firem. Cením si jeho preciznosti a důrazu na dodržení termínu – nebývá zcela standardní, že domluvený termín stoprocentně platí, ne však u Jakuba. Práci dodal vždy včas a v perfektní kvalitě. Pakliže chcete skutečně své podnikání posunout dál, doporučuji Jakuba.

Martin Matějka

SEO konzultant a lektor
Vysoké nasazení, studna nápadů a komplexní pohled – to jsou hlavní důvody mé spolupráce s Jakubem. Na trhu je spousta lidí věnujících se SEO, PPC, analýzám apod. Pro mne osobně je však důležité celkové pochopení projektu, na která místa si sáhnout pro klienta, jak s klienty pracovat na e-shopu i mimo něj. Toto právě Jakub dokáže rozpoznat a důmyslně s tím nakládat. Není to o nesmyslném utrácení peněz za náhodné kampaně, ale o jasné vizi a nových zdrojích, kde klienty najít. Takže chcete-li někdo ve svém online podnikání růst, možná i dále než nyní dohlédnete, investujte do Jakuba.

Petr Hruboš

www.taskahned.cz
S Jakubem Hladkým úspěšně spolupracuji několik měsíců, během kterých dopomohl k růstu mého netradičního internetového projektu a především novému pohledu na chování cílových zákazníků. Zpracoval pro mě detailní analýzu použitelnosti a přišel s mnoha nápady a inovacemi, abychom mohli společně postavit optimální marketingovou strategii. Vzhledem k výsledkům jeho práce a ochotě konzultovat v netradičních pozdních hodinách ho mohu s radostí doporučit.

Radek Zunt

provozovatel projektu Herní-kupony.cz
www.herni-kupony.cz
Pan Hladký pro nás zajišťoval cílenou online propagaci našich služeb, pomáhal nám s rozvojem webu i prací s cílovými skupinami a webovou analytikou. Díky jeho pomoci jsme nyní schopni mnohem efektivněji využívat obchodního potenciálu online prostředí. Také nyní mnohem lépe a přesněji vyhodnocujeme měřené statistiky firemní webové prezentace. Spolupráce se nám vyplatila a rádi pana Hladkého doporučujeme i dalším firmám, které chtějí pomoci s rozvojem a propagací svého webu.

Ondřej Pospíšil

www.benefity.cz ~ ondrej.pospisil@benefity.cz ~ 602 668 310
Michael Muselík
Jakub je člověk s obrovským přehledem v on-line marketingu. Snaží se přemýšlet a hledat tak nejefektivnější řešení. Pracovali jsme spolu na několika projektech. Začínal jako copywriter a později svou vlastní pílí řešil komplexní marketingové strategie pro významné klienty. Je pečlivý a spolehlivý. Je prostě radost s ním pracovat. Má přesah do mnoha oblastí, včetně SEO, PPC či třeba uživatelské testování. Hledáte-li zkušeného a spolehlivé marketéra, potom doporučuji Jakuba.

Michael Muselík

specialista na internetový marketing, SEO a použitelnost webu
S Jakubem jsem spolupracovali na několika článcích. Musím říct, že se v našem oboru opravdu vyzná a jeho texty byly vždy velmi kvalitní a nebylo potřeba je již dále upravovat, což je v tomto oboru výjimka. Jakuba rozhodně doporučuji.

Petr Křivánek

www.happysport.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS