Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Mierva > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Mierva — grafický designér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jakub Mierva:
Jakub pro nás navrhoval grafiku pro Dobrý bazar. Byli jsme s jeho prací velmi spokojeni, protože rychle porozuměl zadání a hned druhý návrh byl za nás finálně schválen. Naši zákazníci nám grafiku hojně chválili a beze sporu přispěla k úspěchu celé dobročinné akce. Spolupráci s ním mohu za náš tým jen vřele doporučit!

Brita Bendová

produkční eventových akcí
britabendova@gmail.com
Jakub připravoval pro naši firmu několik grafik, vizualizací, úprav textů a fotografií. S jeho prací jsme byli vždy velice spokojení. Přináší zajímavé originální nápady, navíc je rychlý a práce byla dodána vždy v termínu, na kterém jsme se dohodli. Díky za super práci!

Petra Peyer

Apotéka Havlík
S Jakubem Miervou spolupracuje naše firma Bamboodesign s.r.o. již několik let a jsme s jeho prací maximálně spokojeni. Je flexibilní a vždy nám vyjde vstříc. Společně věci konzultujeme a i díky jeho nápadům najdeme dobré řešení. Jakuba mohu jako výborného grafika jedině doporučit.

Pavel K.

jednatel
www.bamboodesign.cz
S prací Jakuba Minervy jsem maximálně spokojen, dělal mi již několik designů na vinylové desky, obaly CD a jeho logo cca 10 let staré používám dodnes, nic ho totiž za tu dobu ještě nepřekonalo! Prostě parádní nadčasový design. Jakub je navíc vstřícný, flexibilní a spolehlivý. Je sním prostě radost spolupracovat. Dávám deset bodů z deseti!

Michal Stehlík

hudební producent, DJ
www.mikkim.net
Liška Mazaná využívá Jakubovy grafické služby pravidelně a nejednou nám vytrhl trn z paty svou rychlou prací. V našem pracovním nasazení oceňujeme Jakubův flexibilní a pozitivní přístup i přesto, že mu práci zasíláme mnohdy na poslední chvíli. Ohledně grafické práce musím vyzdvihnout, že se dokáže naladit na naše potřeby a jeho výsledná práce je vždy perfektní. Jako bonus je Jakub sympaťák s originálními nápady a má spousty zajímavých historek z cest kolem světa :)

Tereza Máčelová

Liška Mazaná – kurzy přírodní domácí kosmetiky, bezobalový obchod
www.liskamazana.cz ~ liskajednamazana@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS