Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Mynařík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Mynařík — webdesignér a grafik

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Jakub Mynařík:
S Jakubem jsem spolupracoval již na více než 5 projektech. Je kreativní, pracovitý a velice graficky zdatný. Do toho má zmáknuté moderní trendy a dokáže opravdu profesionálně reagovat na naše požadavky. Je to profík, který ví co dělá! Být Vámi, tak bych už dál nehledal.

Petr Holeček

www.vodovo.cz
Jakub mi vytvořil velmi originální design loga a výtvarných stránek s jedinečnými ikonami i perfektním barevným zpracováním. Skvělá spolupráce, rychlá tvorba stránek a okamžitá reakce na mé požadavky. Vše přizpůsobil mým představám a jsem nadmíru spokojená. Lepšího grafika jsem si pro mé stránky vybrat nemohla :-)

Mgr. Žaneta Křížová

www.vytvarna-vychova.cz
Jakub Mynařík je jeden z nejšikovnějších grafiků které jsem kdy viděl. Dokáže pixely poskládat nejen tak, že se na obrázek vejdou, ale ještě ke všemu to vypadá opravdu dobře. Skvělý program si zaslouží skvělý design a Jakub ho dokáže vytvořit jak pro malé weby, tak pro veliké portály.

Jakub Tesárek

PHP programátor milující čistý kód
721 812 945
Jakub je jeden z nejlepších kreativců, se kterými jsem za svoji mnohaletou kariéru webového vývojáře pracoval. Dokáže skloubit zákazníkovy požadavky s elegancí a rozumem, čímž vznikne téměř vždy úchvatné a přitom designově čisté dílo. Dle mého názoru jsou kreativci umělci. Zároveň na rozdíl od většiny ostatních lidí z jeho oboru dokáže bez problému komunikovat s programátory a kodéry, radit jim a trpělivě odpovídat na jejich dotazy, aniž by si o nich myslel, že jsou neestéti :) Po lidské stránce je Kuba veselý člověk, který vnese pozitivní nadhled do každého týmu. Díky jeho humoru si s ním každý jeho potenciální kolega vytvoří nejen pracovní, ale i přátelský vztah.

Petr Žák

DevOps architekt
Jakub je velmi talentovaný grafik a webdesignér. Dokáže skloubit osobitost designu s čistotou a výbornou uživatelskou přívětivostí. Jakub má obrovský cit pro detail, zároveň ale dokáže udělat neskutečné množství práce ve velmi krátké době. K tomu je velice příjemný a vstřícný. Bylo fajn s ním pracovat v jedné kanceláři.

Radim Kracík

konzultant
Effectix.com
Spolupráce s Jakubem Mynaříkem byla maximálně profesionální. Oceňuji kvalitu a rychlost navržení grafického designu naší mobilní aplikace.

Petra Petlachová

tisková mluvčí Finanční správy ČR, ředitelka Odboru komunikace
www.financnisprava.cz
Když jsem požádal provozovatele svého e-shopového řešení (firmu Shoptet) o grafický návrh e-shopu, doporučili mi Jakuba Mynaříka. Neznal jsem jeho práci, tak jsem musel věřit jen doporučení. Udělal jsem dobře. Design výborně vystihuje a zasahuje naši cílovou skupinu a projevil se mj. i na zvýšeném konverzním poměru. Jsem rád, že se Jakub zhostil zakázky a mohu ho nyní doporučit dalším zákazníkům.

Mgr. Michal Kubíček

www.svetcukraru.cz
Grafické služby Jakuba Mynaříka jsem využila pro vytvoření nového loga, vizitek, reklamních cedulí a infografiky. Spolupráce probíhala velmi profesionálně, neboť vždy dokázal svými návrhy reagovat na mé náročné požadavky a současně vnášet dostatek vlastní invence a nápadů. Reakce na novou grafiku byla ze strany mých zákazníků velmi pozitivní. Mohu tedy vřele doporučit!

Mgr. Dana Cejpková

kreativni-malovani.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS