Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Špaček

Jakub Špaček

grafický designér a DTP specialista

Jakub Špaček
Jakub Špaček - logo

Jsem grafik a perfekcionista – zakázky vždy řeším v širším kontextu, aby výsledek splnil přání zákazníka, případně vhodně doplnil celkovou vizuální identitu. Užívám si kreativní projekty, kde mám ve tvorbě volnou ruku a mohu o to lépe zapojit nové a inovativní nápady.

  • DTP práce – sazba a zlom, tiskoviny, časopisy, potisky triček, etikety pro vinaře, předlohy pro výšivky, aj.
  • Grafika a ilustrace – portréty nebo vizuály nakreslené dle předlohy (fotografie), úpravy a retuše fotografií
  • Vizuální identita – loga, vizitky, firemní tiskoviny a další potřebné materiály (u rozsáhlých zadání ve spolupráci se zkušenými kolegy z oboru)

Grafice se aktivně věnuji posledních několik let. Prošel jsem řadou kurzů a učím se od dalších profesionálů. Vedle mnoha DTP a grafických projektů mám za sebou mj. taky 18 let praxe v audiovizi (natáčení multikamerových přenosů i reklamních spotů např. pro Českou televizi, HC Kometa Brno nebo Moravskoslezský kraj).

Portfolio:

Donut cafe - obal na kávuDonut cafe - jídelní setEtikety pro vinařství HutákEtiketa pro vinařství WernerAlmanach – DTP práce
Zobrazit všech 15 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jakub Špaček
Na řádku 6
Klobouky u Brna (Jihomoravský kraj)
691 72
Mobil:776 084 566
Email:spacek@arty-design.cz
Web:www.arty-design.cz
Účet:670100 – 2203928799 / 6210 (mBank)
:76606546

Doporučení z první ruky

Jakuba rozhodně doporučuji. Jeho přístup byl pokaždé profesionální, precizní s ohledem na přání zákazníka. V jednání je spolehlivý a vždy umí poradit a navrhnout zajímavé vizuální řešení. Dlouhodobé zakázky vede pečlivě a s výsledky práce jsem byla vždycky spokojená. Líbí se mi jeho originální styl ilustrací a práce s typografií – ty umí hodně oživit vizuál firmy.
Katka Špačková
designérka permakulturních zahrad
www.permakulturnioaza.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS