Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jakub Zahradníček

Bc. Jakub Zahradníček

tvůrce videí, producent, režisér, kameraman a fotograf

Bc. Jakub Zahradníček
Bc. Jakub Zahradníček - logo

Založil jsem značku Gecko Production, pod kterou se už přes 10 let klientům starám o audiovizuální tvorbu. Natáčím reklamní spoty pro online i TV, firemní videa, krátké filmy, záznamy z přednášek a eventů, fotím… Umím postavit štáb na míru, udělat casting, zajistit lokace, vizážistu, stylistu a vše další, co k filmu, videu a fotografii patří.

Mám zkušenosti s prací pro nadnárodní společnosti (Heineken East Africa, Deloitte, Kempinski Hotels), reklamní agentury (Lion Communications, VCCP, Omnicom Media Group), často a s radostí tvořím i pro menší firmy a jednotlivce. Mezi klienty nedělám rozdíl a ke každé zakázce přistupuji se stejnou mírou nadšení a nasazení.

Podívejte se na moje kompletní video portfolio »

 • Reklamní spoty – natočím reklamní spot s příběhem pro TV a online média.
 • Image videa a firemní prezentace – vytvořím videa pro podporu vaší značky.
 • Krátké filmy – můj krátký film Bulb (2014) získal cenu Best Cinematography v rámci 48 Hours Film Project. Mé další krátkometrážní filmy You Are It, GatheredYesterday is another day to do nothing byly promítány v Guggenheimově muzeu v Bilbau v rámci výstavy Making Africa.
 • Fotografie – umím produktové, portrétní a reportážní fotky.
 • Konzultace – poradím s čímkoliv z oblasti videoprezentace a výroby video obsahu.

Jsem flexibilní a dokáži se přizpůsobit konkrétním podmínkám. Spolupracuji se spolehlivými profesionály z oboru. Vystudoval jsem TV žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze. Domluvím se anglicky a mám zkušenosti s výchovou 3 dětí :)

Fotogalerie:

Z video natáčení pro LeerdammerVideo spot pro České radiokomunikaceNatáčení televizního videa EatoutKenya, safari – fotografie krajiny | AfrikaPortrét
Zobrazit všech 35 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; zejména Praha

Kategorie katalogu:

Profesní úspěchy a milníky:

 • 2016–dodnes – vrátil jsem se z Keni zpět do ČR a nadále nabízím své služby pod značkou Gecko Production.
 • 2014 – společně s Davidem Čálkem jsem se podílel na námětu, scénáři a režii celovečerního dokumentárního filmu Pirating Pirates / Pirátské sítě, který byl promítán na festivalu Jeden svět a nominován na cenu Pavla Kouteckého.
 • 2011–2015 – byl jsem výhradní dodavatel video obsahu pro nadnárodní společnost Heineken East Africa.
 • 2011 – režíroval jsem a natočil půlhodinový dokumentární film Daktari, Rafiki o českých veterinářích očkujících zvířata proti vzteklině v pouštních oblastech Keni
 • 2010
  • režíroval jsem a natočil krátký dokumentární film From Dumpsite to University.
  • v Keni jsem založil produkční firmu Gecko Production zaměřenou na reklamní tvorbu, komerční a korporátní videoprodukci a výrobu krátkých filmů.
 • 2008 – přestěhoval jsem se do východoafrické Keni, kde jsem působil jako novinář, kameraman a fotograf na volné noze.
 • 2007–2008 – působil jsem v Real TV (Prima TV) jako reportér a scénárista pořadu TOP Star Magazín.
 • 2003–2008 – jako Zuřivý reportér jsem byl součástí ranní show nejposlouchanějšího českého rádia, Rááádia Impuls.
 • 1999–2003 – pracoval jsem v rozjíždějícím se portálu Centrum.cz jako jeden ze zakládajících členů sekce zpravodajství na pozici šéfredaktora lifestylové sekce.

Vybrané reference:

 • FirmyHeineken, Deloitte, Uber, Komerční banka, Super Zoo, Czechitas, OBag, Advee, Easy Software, Škoda Motorsport, Flora, Leerdammer, Kempinski Hotels, Pernod Ricard, Bacardi, Chase Bank, Prezident 21, Hašpl, Pepe Jeans, Agile Coders, Město Hradec Králové, Nadační fond pro rozvoj plného vědomí, PFX, TV Stream, Česká Televize, Cemex, Ravak, US AID.
 • AgenturyLion Communications, VCCP, Fuse, Mustard, Newcast, AnFas, Dantoa, Omnicom Media Group, Czech Promotion Group, B Digital.

Reklamy:

Imageová videa / minidokumenty:

Videoklipy a módní filmy:

Kontaktní informace

Bc. Jakub Zahradníček [ mapka ]
Nad Nuslemi 13
Praha 4
140 00
Mobil:777 118 232
Email:jakub@geckoproduction.cz
Web:www.geckoproduction.cz
Facebook:Facebook geckoproduction
LinkedIn:LinkedIn jakub-zahradnicek
Vimeo:Vimeo geckoproduction
Účet:115 – 2630840257 / 0100 (Komerční banka)
:05087465

Doporučení z první ruky

Společně s Jakubem jsme realizovali několik projektů. Na Jakubovi oceňuji, že je všestranný tvůrce a ohlídá si všechny stránky projektu, od finanční po kreativní. Nedávno jsme vymysleli a produkovali sérii turistických promo spotů, propagujících město Hradec Králové. Líbilo se mi, že zvládal zrežírovat dvě divoké děti (neherce) a zároveň stát za kamerou. Má cit pro práci s lidmi a těším se na další společný projekt.
Jiří Pilnáček
CEO Turistika.cz, s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS