Jan Brzák

PPC konzultant

Status: téměř zaplněná kapacita. Menší zakázky zvážím. Působnost: na dálku celá ČR, osobně především Praha a Středočeský kraj

Jako kvalifikovaný PPC specialista vám pomůžu úspěšně rozvíjet vaše podnikání na internetu.

Díky mým zkušenostem z marketingových a manažerských pozic vím, jak je pro byznys důležité určit si správné cíle. Proto spolu ty vaše důsledně probereme a stanovíme indikátory jejich dosažení. Poté pro vás navrhnu a zrealizuji ty nejvýkonnější reklamy – PPC kampaně v Google Ads, Seznam Sklik a na Facebooku, jejichž výsledky okamžitě uvidíte.

Jsem zaměřený na výkon a nezatížím vás zbytečnostmi. Poskytuji jasné a srozumitelné výstupy, snadno použitelné pro vaše podnikání. Ať už spolu budeme tvořit nové kampaně pouze jednorázově, zlepšovat ty stávající, nebo navážeme dlouhodobou spolupráci, při které budou vaše zisky růst kontinuálně. Cena za hodinu mé práce je 900 Kč. Časová náročnost vytvoření a správy jednoduché kampaně ve vyhledávání je okolo 5 až 8 hodin za měsíc.

Psaní kratších textů do reklam je samozřejmostí, ale rád pro vás napíšu i obsáhlejší texty, například na web.

Prošel jsem úspěšně Google certifikací pro obsahovou a vyhledávací síť Google AdsGoogle Nákupy. Mám odborné znalosti tvorby kampaní, včetně využití automatizovaných systémů, například Chytrých nabídek, nebo Řešení pro práci s publikem.

Baví mě vidět marketing v souvislostech a konzultovat s klientem, nebo se přímo podílet i na tvorbě grafiky, webu a psaní textů. Od prvních nezávazných konzultací po následnou správu kampaní neztrácím ze zřetele hlavní prioritu a tou je výsledná ziskovost pro klienta.

Fotogalerie

Certifikace Google Ads pro Vyhledávací síť Certifikace Google Ads pro Obsahovou síť

Proč se vám bude PPC reklama líbit?

  • Cílení: Kampaně je možné velmi dobře zacílit, snadno tak rozhodujete, kdo a kdy by je měl vidět.
  • Cena: Vaše reklama se bude zobrazovat zdarma, platíte až za proklik potenciálního zákazníka. Náklady na kampaň můžete snadno kontrolovat.
  • Výsledky: Okamžité a snadno měřitelné výsledky.
Jan Brzák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jan Brzák
V závětří 385/8
Praha 7
170 00
Mobil:724 672 491
Email:honza.brzak.ppc@gmail.com
Web:honzabrzak.cz
LinkedIn:janbrzak
Účet:2108375030/2700 (UniCredit Bank)
IČ:09970878

Doporučení
z první ruky

Pana Brzáka jsem našel na internetu a zvolil jsem si jej pro tvorbu PPC kampaně na základě toho, že vyběhl na první místě. Řekl jsem si, že člověk, který je na prvním místě ve vyhledávání, ví, co dělá. A opravdu, za přijatelnou cenu odvedl skvělou práci.

Richard Matiašek

fotograf