Jan Brzák

PPC specialista

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně především Praha a Středočeský kraj

Jsem kvalifikovaný PPC specialista a pomůžu vám zviditelnit online váš produkt či službu, získat více platících zákazníků pro váš eshop za co nejnižší náklady.

Navrhnu a zrealizuji ty nejvýkonnější reklamy – PPC kampaně v Google Ads, Seznam Sklik a na Facebooku, jejichž výsledky okamžitě uvidíte.

Samozřejmostí je počáteční kontrola nastavení reklamních účtů včetně propojení s Google Analytics a nastavení sledování konverzí tak, abychom už od začátku měli jasný přehled o výkonech kampaní.

Jsem zaměřený na výkon a nezatížím vás zbytečnostmi. Poskytuji jasné a srozumitelné výstupy, snadno použitelné pro vaše podnikání. Ať už spolu budeme tvořit nové kampaně pouze jednorázově, zlepšovat ty stávající, nebo navážeme dlouhodobou spolupráci, při které budou vaše zisky růst kontinuálně.

Cena za hodinu mé práce je 900 Kč. Časová náročnost vytvoření a správy kampaně ve vyhledávání je orientačně 5 až 8 hodin za měsíc. Odhadovaný rozsah prací, který je potřebný právě ve vašem případě, spolu dohodneme předem. Pokud nebudete spokojeni s výsledkem, nic neplatíte.

Prošel jsem úspěšně Google certifikací pro obsahovou a vyhledávací síť Google Ads a Google Nákupy a certifikací pro Google reklamy, využívající umělou inteligenci. Jsem držitelem označení Google Partner, což zaručuje splnění nároků společnosti Google na kvalitu optimalizace kampaní a objem spravovaných rozpočtů.

Shoptet – jednička na českém a slovenském trhu v oblasti e-shopových řešení mě zařadil do svého katalogu Shoptet Partner. Znamená to, že patřím, mezi vybrané specialisty s ověřenými zkušenostmi a kvalitou práce, které Shoptet doporučuje majitelům e-shopů pro spolupráci.

Certifikáty

Jan Brzák – Google Partner Certifikace Google Ads Display Certifikace Google Ads Search Certifikace na reklamy využívající umělou inteligenci se zaměřením na výkon Shoptet Partner certifikace

Proč se vám bude PPC reklama líbit?

  • Cílení: Kampaně je možné velmi dobře zacílit, snadno tak rozhodujete, kdo a kdy by je měl vidět.
  • Cena: Vaše reklama se bude zobrazovat zdarma, platíte až za proklik potenciálního zákazníka. Náklady na kampaň můžete snadno kontrolovat.
  • Výsledky: Okamžité a snadno měřitelné výsledky.
Jan Brzák
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jan Brzák
V závětří 385/8
Praha 7
170 00
Mobil:724 672 491
Email:honza.brzak.ppc@gmail.com
Web:honzabrzak.cz
LinkedIn:janbrzak
Účet:2108375030/2700 (UniCredit Bank)
IČ:09970878

Doporučení
z první ruky

Honza u nás pracoval jako Country manager. Byl zodpovědný mimo jiné za nastavení marketingových kampaní – ať už interně, nebo ve spolupráci s agenturami. Podílel se na správě obsahu na sociálních sítích a optimalizaci firemního webu. Jeho práce byla nesporným přínosem pro růst firmy a budování značky na novém trhu.

Misha Ipatov

CEO & Co-Owner v Algorithmics