Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Brzák

Jan Brzák

PPC konzultant

Jan Brzák
Jan Brzák - logo

Jako kvalifikovaný PPC specialista vám pomůžu úspěšně rozvíjet vaše podnikání na internetu.

Díky mým zkušenostem z marketingových a manažerských pozic vím, jak je pro byznys důležité určit si správné cíle. Proto spolu ty vaše důsledně probereme a stanovíme indikátory jejich dosažení. Poté pro vás navrhnu a zrealizuji ty nejvýkonnější reklamy – PPC kampaněGoogle AdWordsSeznam Sklik, jejichž výsledky okamžitě uvidíte.

Jsem zaměřený na výkon a nezatížím vás zbytečnostmi. Poskytuji jasné a srozumitelné výstupy, snadno použitelné pro vaše podnikání. Ať už spolu budeme tvořit nové kampaně pouze jednorázově, zlepšovat ty stávající, nebo navážeme dlouhodobou spolupráci, při které budou vaše zisky růst kontinuálně. Cena za hodinu mé práce je 700 Kč. Časová náročnost vytvoření a správy jednoduché kampaně ve vyhledávání je okolo 5 až 8 hodin za měsíc.

Prošel jsem úspěšně Google certifikací pro obsahovou a vyhledávací síť Google AdsGoogle Nákupy. Mám odborné znalosti tvorby kampaní, včetně využití automatizovaných systémů, například Chytrých nabídek, nebo Řešení pro práci s publikem.

Fotogalerie:

Certifikace Google Ads pro Vyhledávací síťCertifikace Google Ads pro Obsahovou síť

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně především Praha a Středočeský kraj

Kategorie katalogu:

Proč se vám bude PPC reklama líbit?

  • Cílení: Kampaně je možné velmi dobře zacílit, snadno tak rozhodujete, kdo a kdy by je měl vidět.
  • Cena: Vaše reklama se bude zobrazovat zdarma, platíte až za proklik potenciálního zákazníka. Náklady na kampaň můžete snadno kontrolovat.
  • Výsledky: Okamžité a snadno měřitelné výsledky.

Kontaktní informace

Jan Brzák
V závětří 385/8
Praha 7
170 00
Mobil:724 672 491
Email:honza.brzak.ppc@gmail.com
Web:honzabrzak.cz
Účet:2108375030 / 2700 (UniCredit Bank)
:09970878

Doporučení z první ruky

Honza u nás pracoval jako Country manager. Byl zodpovědný mimo jiné za nastavení marketingových kampaní – ať už interně, nebo ve spolupráci s agenturami. Podílel se na správě obsahu na sociálních sítích a optimalizaci firemního webu. Jeho práce byla nesporným přínosem pro růst firmy a budování značky na novém trhu.
Misha Ipatov
CEO & Co-Owner v Algorithmics

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS