Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Černý

Ing. Jan Černý

webdesignér

Ing. Jan Černý
Ing. Jan Černý - logo

Máte web, ale nepřináší vám žádné klienty? Začínáte v onlinu od nuly, ale potřebujete okamžité výsledky? Podnikáte v offline světe, ale chcete prodávat i přes internet?

Mým posláním je pomáhat malým a středním firmám být vidět v digitálním světě.

Tvořím moderní a funkční weby, které dávají smysl jejich návštěvníkům a tím zlepšují obchody mým klientům. A to i v době COVIDové.

  • Webové stránky na WordPressu – Nejprve poznám vaše cílové publikum a určíme si strategii, jak v něm vzbudit důvěru. Následně navrhnu strukturu webu, vytvořím grafiku, případně i logo, fonty a barevnou paletu pro firemní prezentaci. Společně se dohodneme na konečné podobě webu a poté se s pomocí technologií WordPress, CSS, HTML a JavaScript pustím do díla. Při tvorbě webu respektuji zásady SEO.
  • Vícejazyčný web – V případě potřeby připravím jazykové verze vašeho webu pro zahraniční zákazníky.
  • Pokročilé integrace – Weby a e-shopy umím napojit na objednávkové a rezervačními systémy, platební brány apod. Případně vytvářím a integruji požadované funkce na míru. Dále zajistím správnou implementaci nástrojů Google Analytics, zbožových srovnávačů, jako je např. Heureka aj.
  • E-shop a e-commerce – Vytvořím vám internetový obchod s unikátním vzhledem, který podtrhne váš produkt. Poradím se související e-commerce tematikou.
  • Konzultace – Nevíte, kudy kam? Nabízím vám 30 minut konzultace zdarma, během které probereme váš online projekt a nastíníme si možnosti spolupráce.

Ukázky práce:

Webdesign pro Evolve coachingWebdesign portálu LaundryTvorba webu pro dětské hračky KeikiTvorba e-shopu pro prodej omáček pro zdravější stravování

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Vzdělání

Získal jsem magisterský titul v oboru Informatika na Západočeské univerzitě v Plzni. Mám odborné znalosti online systémů, programování a webových aplikací.

O mně

Již přes 15 let se zajímám o internetové technologie, webové stránky a design. Strávil jsem několik let ve Francii, Španělsku a Portugalsku. Neustále se vzdělávám v různých oborech, mluvím 5 jazyky a ovládám několik programovacích. Mezi mé záliby patří fotografie, tvorba videa a cyklistika.

Kontaktní informace

Ing. Jan Černý
Budkov 9
Benešov (Středočeský kraj)
256 01
Mobil:792 466 739
Email:jan@jcweb.tech
Web:jcweb.tech
Facebook:Facebook jcwebtechcz
Instagram:Instagram jcweb.tech
LinkedIn:LinkedIn jan-cerny-cz
Pinterest:Pinterest JCwebTECH
Účet:43 – 1304390217 / 0100 (Komerční banka)
DIČ:PT304057878

Doporučení z první ruky

Jan je úžasně ochotný a pozorný. Pracovat s ním pro mě bylo velké potěšení a pomohl mi zrekonstruovat můj web do podoby, na kterou mohu nyní být hrdý. Mohu rozhodně doporučit komukoliv, kdo chce pracovat s někým kriticky smýšlejícím, kdo vždy odvede práci nad rámec očekávání.
Chris Clark Tattarakis
majitel thelaundryportal.com

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS