Ing. Jan Černý

webdesignér

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Navrhuji a tvořím moderní webové stránky, které dávají smysl.

Provedu vás celým procesem plánování, tvorby webu a jeho spuštěním.

  • Branding a webdesign – Nejprve se seznámím s vaším cílovým publikem a určíme si strategii, jak v něm vzbudit důvěru. Na základě této strategie navrhnu strukturu webu, jeho grafickou podobu a případně i logo, barvy či fonty. Společně můžeme doladit nebo vytvořit i texty pro váš web.
  • Tvorba osobních a firemních webových stránek – Grafickému návrhu webových stránek vdechnu život pomocí CSS, HTML a JavaScriptu, za čímž běží WordPress nebo Webflow. To vše v překladu znamená, že dokážu dát webu jakýkoliv vzhled a vy jej pak po přihlášení do administrace můžete snadno upravovat.
  • E-shop a e-commerce – Vytvořím vám internetový obchod s unikátním vzhledem, který podtrhne váš produkt. Poradím se související e-commerce tematikou.
  • Pokročilé integrace – Weby a e-shopy umím napojit na objednávkové a rezervačními systémy, platební brány apod. Případně vytvářím a integruji požadované funkce na míru. Dále zajistím správnou implementaci nástrojů Google Analytics, zbožových srovnávačů, jako je např. Heureka aj.

KONZULTACE ZDARMA: Nestresujte se vymýšlením zadání. Stačí vědět, čeho chcete dosáhnout. Jak vám vašeho cíle může pomoci dosáhnout váš nový web, vám již pomohu definovat já. Proto neváhejte a naplánujte si se mnou nezávaznou konzultaci.

Vzdělání

Získal jsem magisterský titul v oboru Informatika na Západočeské univerzitě v Plzni. Mám odborné znalosti online systémů, programování a webových aplikací.

O mně

Již přes 15 let se zajímám o internetové technologie, webové stránky a design. Strávil jsem několik let ve Francii, Španělsku a Portugalsku. Neustále se vzdělávám v různých oborech, mluvím 5 jazyky a ovládám několik programovacích. Mezi mé záliby patří fotografie, tvorba videa a cyklistika.

Ing. Jan Černý
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Jan Černý
Budkov 9
Benešov (Středočeský kraj)
256 01
Mobil:792 466 739
Email:jan@jcweb.tech
Web:jcweb.tech
Facebook:jcwebtechcz
Instagram:jcweb.tech
LinkedIn:jan-cerny-cz
Pinterest:JCwebTECH
Účet:43 – 1304390217/0100 (Komerční banka)
DIČ:PT304057878

Doporučení
z první ruky

Jan Černý je jedním z nejproaktivnějších profesionálů, které jsem kdy potkal. Pomohl nám navrhnout a vytvořit naše webové stránky, vyvinout mnoho věcí a poskytl nám esenciální tipy a správné informace ke zlepšení našeho podnikání. Jana 100% doporučuji jako spolehlivého a důvěryhodného partnera.

Luis Muñoz Zamorano

zakladatel MuelleRoots