Jan Chromeček

realitní makléř

Status: k vašim službám Působnost: Praha a Středočeský kraj

Jako realitní makléř pomáhám klientům v Praze a Středočeském kraji prodávat a pronajímat jejich nemovitosti. Rychle, bezpečně a především – za co je nejvyšší cenu. Od vás potřebuji pouze důvěru, o zbytek se postarám.

Klienti na mé práci oceňují profesionalitu, spolehlivost, empatický přístup, a zejména výsledky ve formě výhodných prodejů či bezproblémových pronájmů.

Nikdy nedělám věci napůl a do každého obchodu dávám maximum. Neustále se vzdělávám, dodržuji přísný etický kodex a zájmy zákazníků stavím nad ty moje. I díky tomu kromě jednotlivců dlouhodobě spolupracuji i s firmami, jako je H&M a UBM development.

Nabízím:

  • Prodej nemovitostí – ve spolupráci s mým týmem zkušených profesionálů z různých oborů zajistím vše, co bude potřeba k výhodnému obchodu.
  • Pronájem nemovitostí – najdu vám solidní a bezproblémové nájemníky, díky kterým získáte dlouhodobý pasivní příjem.
  • Tržní odhad nemovitostí – na základě cenových map, osobní zkušenosti a vývoje trhu vám spočívám aktuální hodnotu vaší či vámi zvažované nemovitosti.
  • Realitní marketing – pomohu vám představit váš dům, byt či developerský projekt potenciálním zákazníkům v co nejatraktivnější možné podobě.

K realitám mě to táhlo už odmala. Jako dítě rozvedených rodičů jsem se často stěhoval a během jedné prohlídky si uvědomil, že kvalitní makléřina je zajímavá a prospěšná práce.

Nejprve jsem si vyzkoušel kariéru v oblasti obchodu a prošel různými obory od bankovnictví přes marketing až po stavebnictví. A to jak v ČR, tak v zahraničí. Díky tomu mám velký přesah a nadhled. Dobře vím, co funguje i kudy cesta nevede. Všechny tyto zkušenosti rád zúročím při spolupráci s vámi.

Hledáte kvalitní realitní služby pro Prahu či Středočeský kraj? Rezervujte 30minutovou konzultaci zdarma.

Certifikáty

Diplom – obchodník s realitami Certifikát – obchodník s realitami Certifikát – analýza realitního trhu

Vybrané reference:

  • UBM development – vyhledávání dlouhodobého pronájmu pro zaměstnance
  • H&M – vyhledávání dlouhodobého pronájmu pro zaměstnance
Jan Chromeček
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jan Chromeček
Nová Vyhlídka 525
Poříčany (Středočeský kraj)
289 14
Mobil:724 131 337
Email:reality@janchromecek.cz
Web:janchromecek.cz
Facebook:janchromecekreality
IČ:08683671

Doporučení
z první ruky

Služby pana Chromečka jsou na profesionální úrovni (rychlé a slušné jednání) a vypracované do detailu. Již několikrát jsem byla s jeho službami spokojená. Nemám co vytknout.

Eliška Švejdová