Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Havlíček

Jan Havlíček

fotograf

Jan Havlíček
Jan Havlíček - logo

Záleží mi na tom, aby se z focení nestala jen práce, z příležitosti pouhá zakázka. Moje fotografie vám udělají radost a pomůžou vám i v prodeji. Vyfotím pro vás interiér, exteriér, hotelový pokoj, restauraci, provozovnu, byt na prodej nebo pronájem, dům, vilu, výhled z okna, cokoli si budete přát. V nabídce mám i produktové fotografie k umístění na web, na papír nebo na billboard. A produktem myslím všechno od šperku až po nákladní auta. Taky mě baví fotit psy a divokou přírodu. A vězte, že můj pes je divoký a vyžaduje hodně trpělivosti. Kdybych to měl shrnout do přehledných kategorií, byly by to tyto:

Rád vám navrhnu homestaging, světlo i celkovou stylizaci. Můj region je Praha a Střední Čechy, ale přijedu za vámi i kamkoli jinam. Na všem se domluvíme, aby fotografie ladily s vaší představou.

Vybrané reference: Tango (produktové a ilustrační fotografie pro web Odposlechy.com a Lokátory.cz), slevový portál Pepa.cz (fotografie penzionů, hotelů, restaurací pro slevové nabídky), Vaše výživné.cz (tvorba informačních videí), Bemett a.s. (referenční fotografie výstaveb RD a BD).

Ukázky práce:

Exteriér rodinného domuFotografie bytu k pronájmuFood | produktová fotografieFotografování psůPortrét v ateliéru
Zobrazit všech 45 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Havlíček
U Zahradního města 1794/4
Praha 10
106 00
Mobil:728 516 738
Email:info@janhavlicek.eu
Web:www.janhavlicek.eu
Facebook:Facebook fotografjanhavlicek
:02263459 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jen pozitivní zkušenosti. Rychlé vyřízení objednávky. Pan Havlíček je velice ochotný, přizpůsobivý a je s ním výborná domluva. Jistě s ním budeme nadále spolupracovat na dalších projektech. Probíhalo focení budov a portrétů zaměstnanců. Mockrát děkujeme.
Lucie Doležalová
investiční spol. K&K Invest Group

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS