Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Havlíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Havlíček — fotograf

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Jan Havlíček:
Jen pozitivní zkušenosti. Rychlé vyřízení objednávky. Pan Havlíček je velice ochotný, přizpůsobivý a je s ním výborná domluva. Jistě s ním budeme nadále spolupracovat na dalších projektech. Probíhalo focení budov a portrétů zaměstnanců. Mockrát děkujeme.

Lucie Doležalová

investiční spol. K&K Invest Group
lucie.dolezalova@kkinvestgroup.com ~ 604 378 917
S panem Havlíčkem spolupracujeme dlouhodobě a mohu ho vřele doporučit. Jeho produktové fotografie byly vždy precizně zpracovány přesně dle mých představ. Práce ho baví a je také velmi ochotný a kreativní při tvorbě ilustračních fotografií. Jeho předností je profesionální přístup za velmi příznivou cenu.

Tomáš Uher

obchodní manažer Tango, spol. s r.o.
www.tangobt.cz ~ 733 532 531
Kdybych měl k dispozici pouze dvě slova pro zhodnocení práce pana Havlíčka, využil bych slov: preciznost a pochopení. Měl bych však ocenit nejenom samotný výsledek, ale i proces vzniku plný tvůrčího zaujetí a nápaditosti, v neposledku též přátelskou osobnost pana Havlíčka.

Jakub Gantner

Mohu jen doporučit! Už třetím rokem využíváme služby pana Havlíčka na propagaci našeho penzionu na Šumavě a přes několik pokusů jiných fotografů, jeho fotografie jednoznačně vedou a jsou nejlepší. Důkazem jsou velmi kladné ohlasy na naše prezentace s jeho fotografiemi a určitě si ho budeme i nadále rádi k nám na Šumavu zvát.

Andrea Krejsová

Apartmány Andrea
www.andrea-apartmany.cz
Pan Havlíček má vysoce profesionální přístup i výsledky, k tomu je velmi lidský a přívětivý. Doporučuji, pro focení nemovitostí je ideální.

Petr Štěrba

poradce v oblasti nemovitostí
www.jakprodat.cz ~ sterba@jakprodat.cz ~ 725 628 994
S Honzou spolupracuji již delší dobu. Zachycuje mou fenku Easy téměř od štěněčího věku. Stejně jako i naše společné chvíle :) Má potřebnou trpělivost a dávku humoru pro neposedná a energická zvířata. Jeho práce je profesionální a přístup super. Do každé fotky dá maximum a chce aby byla dokonalá. Jde vidět, že ho práce baví. Přesvědčila jsem se o tom z několika KRÁSNÝCH fotek, které nám nafotil. Děkuji a těšíme se na další foceníčko :)

Emílie Kéraiová

keraiovaemilie@seznam.cz ~ 724 994 305
Pana fotografa Honzu Havlíčka mohu vřele doporučit. Jsem majitelem stavební firmy, která realizovala mimo jiné projekt pěti rodinných domů v Benešově. Domy jsou na vyšší cenové úrovni a hodně dlouho jsem hledal kupce. Nechal jsem si projekt nafotit od pana Havlíčka a též mi graficky zpracoval prezentaci. Záhy po uveřejnění je celý projekt prodán. S další zakázkou se na něj určitě obrátím.

Jaroslav Kubeš

stavař
www.kubes-stavby.cz ~ jaroslav.kubes@mybox.cz ~ 603 531 570
Spolupracovat s panem Havlíčkem je jedno velké potěšení. Během dvou let spolupráce jsem se setkal s mnoha složitými úkoly, které vyžadovaly nejen precizní řemeslného zpracování, ale i vysokou míru fantazie, kreativy a schopností projektového manažera. Doporučil bych pana Havlíčka pro jeho dílo – fotografie mluví za sebe, ale rád bych upozornil na několik věcí: kombinaci citu pro detail a celkovou kompozici, bohaté schopnosti výtvarné stylizace, maximální rozsah zkušeností (od živého portrétu, přes produktovou fotografii, jídlo, objekty malé i velké, krásné i hnusné – vše vypadá díky preciznímu zpracování špičkově). Pana Havlíčka bych doporučil i pro jeho přístup. Je důmyslný, pečlivý, organizovaný, trpělivý, orientovaný na nejlepší možný výsledek. Má profesionální přesah daleko za hranice fotografie a videotvorby. Pan Havlíček je profesionál, se kterým se můžete pustit do velkých věcí, důvěřovat mu a uspět.

Jakub Légl

Pana Havlíčka vřele doporučuji. Využila jsem jeho služeb k nafocení interiéru pro Airbnb. Jeho práce byla rychlá a velmi kvalitní, spolupráce celkově hladká (dostupnost, flexibilita). Děkuji vám!

Helena O.

Kontaktovat Honzu Havlíčka bych doporučil každému, kdo má zájem o kvalitní fotografie. Jeho kreativní přístup, zkušenosti a kvalitní technika jsou toho zárukou.

Zdeněk Kos

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS