Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kačer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kačer — grafik

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Jan Kačer:
Honza vždy pracuje rychle, pečlivě a spolehlivě. Vytvořil pro nás krásné návrhy, trefil se nám do vkusu a vždy nám vyjde vstříc. Díky jeho pečlivosti a efektivní práci neztrácíme čas následnými úpravami etiket. Nejlépe spolupráci vystihuje jedno slovo: spokojenost.

Eva Lozano Červenková

výrobce olivového oleje Lozano Červenka
lozanocervenka.cz
Pokud hledáte šikovného a hlavně spolehlivého grafika, který umí dobře s vektorovou grafikou, tak Jan Kačer je ten pravý. S Honzou pracujeme v oblasti grafiky dlouhodobě a spolupráce se nám díky jeho pečlivosti velmi osvědčila. Můžeme jedině doporučit.

Miloš Holeček

CEO společnosti BRDY Ventures
www.bicistickers.com ~ hello@bicistickers.com
Na pana Kačera nám dala typ kolegyně z práce. Potřebovali jsme v šibeničním termínu kompletně zpracovat podklady pro tisk našeho nového katalogu. Přestože podnikáme ve specifickém oboru a ne všechny odborné termíny jsou lehce pochopitelné, pan Kačer dokázal vše v termínu dodat. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni a služby využíváme i nadále. Spolupráce probíhá bez jakýchkoliv problémů, pan Kačer je vstřícný a velmi rychle reaguje. Můžeme jej s nejlepším vědomím doporučit.

Lucie Harnová

www.abscz.cz
Jan pro náš neziskový projekt tvořil grafický návrh letáčku. Spolupráce s ním byla skvělá. Nezastraší ho přísné časové termíny, zvládá rychle nekonečné předělávky, je milý a ochotný.

Michaela Černá

zakladatelka neziskového projektu Na dřeň
https://www.facebook.com/projektnadren/
Vřele doporučuji spolupráci s Honzou Kačerem. Oceňuji jeho cit pro grafiku (výsledná práce byla velmi dobrá a podle našich představ) a také pozitivní přístup a vstřícnost (rychlá, jasná, srozumitelná domluva). Celkově byla spolupráce efektivní a příjemná.

Jarmila Lomozová

zástupce ředitele pro public ralations, Arcidiecézní charita Praha
www.praha.charita.cz ~ lomozova.jarmila@praha.charita.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS