Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Kodl

Bc. Jan Kodl

konzultant online marketingu a PPC reklamy

Bc. Jan Kodl
Bc. Jan Kodl - logo

Nefunguje vám online reklama?

Přes 10 let pomáhám lidem a firmám s marketingem na internetu, aby se stal jejich efektivním zdrojem příjmů. Díky zkušenostem a vlastním projektům dokážu nabídnout nadhled a provozně-ekonomický pohled na propagaci firmy. Jsem certifikovaný Google Partner, Mergado SpecialistaShoptet partner.

Dám vašemu online marketingu smysl:

  • PPC reklama – z placené reklamy na Google a Seznamu udělám výdělečný nástroj vaší propagace. Postarám se o reklamu ve vyhledávání, obsahové kampaně, produktové inzeráty, propagaci vaší aplikace, video obsahu apod.
  • Zbožové porovnávače – odřídím vaši inzerci na Heuréce, Zboží.cz a dalších tzv. zbožácích s jasným cílem: navýšit tržby. K tomu používám profesionální aplikaci Mergado.
  • Shoptet partner – pomůžu vám s přechodem vašeho e-shopu na platformu Shoptet a ukáži vám, jak z ní dostat maximum. Provedu veškerá nastavení, v případě potřeby nainstaluji pokročilé funkce a rozšíření.
  • Konzultace a školení – radím a školím v oblastech internetového marketingu: nástroje online marketingu (Sklik, Google Ads, Facebook), základy optimalizace pro vyhledáváče (SEO), praktické ukázky, rady a tipy. Pro jednotlivce i pracovní skupiny.

Na větších projektech obvykle spolupracuji s Petrem Kotvanem, specialistou na online marketing a osobní rozvoj, případně dalšími odborníky.

Pracoval jsem jako specialista online marketinguT.S.BOHEMIA, jako marketingový manažer pro internetový obchod SIGMA PUMPY HRANICE. Starám se o kampaně klientům jako Trenyrkarna.cz, resort Dolní Morava, skútry Kentoya.cz, lázně Bludov, REA KARCHER a další.

Zkušenosti a tipy z oblasti online marketingu sdílím na svém blogu.

Vybrané reference:

Online marketing pro diskontni-nakupy.czOnline marketing pro motivujemedeti.czOnline marketing pro bytbyt.czOnline marketing pro reded.cz

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně zejména Olomoucký kraj

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat?

  • Nabízím osobní přístup, pohodlnou a jasnou domluvu.
  • Pomůžu vám komunikovat s programátorem a dalšími odborníky.
  • Práce včas! 100% plním smluvené termíny.
  • Důraz na výsledky a plnění cílů tak, jak si je spolu nastavíme.

Kontaktní informace

Bc. Jan Kodl
Bratrušovská 2
Šumperk (Olomoucký kraj)
787 01
Mobil:725 110 593
Email:info@jankodl.cz
Web:www.jankodl.cz
Facebook:Facebook jan.kodl
:01427059
DIČ:CZ9307125300

Doporučení z první ruky

Provozujeme e-shop VašeNářadí.cz. V roce 2019 jsme přešli na Shoptet a dostal jsem doporučení na Honzu Kodla jako odborníka na PPC reklamu a provozování e-shopu. Po roce spolupráci nelze nazvat jinak než výbornou. Náš e-shop rozfungoval, jsme moc spokojení. Je s ním příjemná komunikace, „mluví“ srozumitelným jazykem, reaguje rychle a je na něj spolehnutí. Rozhodně doporučuji. Nešlápnete vedle.
Martin Bill
správce e-shopu VašeNářadí.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS