Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Jan Kodl

Bc. Jan Kodl

konzultant online marketingu a PPC reklamy

Bc. Jan Kodl
Bc. Jan Kodl - logo

Nefunguje vám online reklama?

Přes 10 let pomáhám lidem a firmám s marketingem na internetu, aby se stal jejich efektivním zdrojem příjmů. Díky zkušenostem a vlastním projektům dokážu nabídnout nadhled a provozně-ekonomický pohled na propagaci firmy. Jsem certifikovaný Google Partner, Mergado SpecialistaShoptet partner.

Dám vašemu online marketingu smysl:

  • PPC reklama – z placené reklamy na Google a Seznamu udělám výdělečný nástroj vaší propagace. Postarám se o reklamu ve vyhledávání, obsahové kampaně, produktové inzeráty, propagaci vaší aplikace, video obsahu apod.
  • Zbožové porovnávače – odřídím vaši inzerci na Heuréce, Zboží.cz a dalších tzv. zbožácích s jasným cílem: navýšit tržby. K tomu používám profesionální aplikaci Mergado.
  • Shoptet partner – pomůžu vám s přechodem vašeho e-shopu na platformu Shoptet a ukáži vám, jak z ní dostat maximum. Provedu veškerá nastavení, v případě potřeby nainstaluji pokročilé funkce a rozšíření.
  • Konzultace a školení – radím a školím v oblastech internetového marketingu: nástroje online marketingu (Sklik, Google Ads, Facebook), základy optimalizace pro vyhledáváče (SEO), praktické ukázky, rady a tipy. Pro jednotlivce i pracovní skupiny.

Na větších projektech obvykle spolupracuji s Petrem Kotvanem, specialistou na online marketing a osobní rozvoj, případně dalšími odborníky.

Pracoval jsem jako specialista online marketinguT.S.BOHEMIA, jako marketingový manažer pro internetový obchod SIGMA PUMPY HRANICE. Starám se o kampaně klientům jako Trenyrkarna.cz, resort Dolní Morava, skútry Kentoya.cz, lázně Bludov, REA KARCHER a další.

Zkušenosti a tipy z oblasti online marketingu sdílím na svém blogu.

Vybrané reference:

Online marketing pro diskontni-nakupy.czOnline marketing pro motivujemedeti.czOnline marketing pro bytbyt.czOnline marketing pro reded.cz

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá ČR, osobně zejména Olomoucký kraj

Kategorie katalogu:

Proč se mnou spolupracovat?

  • Nabízím osobní přístup, pohodlnou a jasnou domluvu.
  • Pomůžu vám komunikovat s programátorem a dalšími odborníky.
  • Práce včas! 100% plním smluvené termíny.
  • Důraz na výsledky a plnění cílů tak, jak si je spolu nastavíme.

Kontaktní informace

Bc. Jan Kodl
Bratrušovská 2
Šumperk (Olomoucký kraj)
787 01
Mobil:725 110 593
Email:info@jankodl.cz
Web:www.jankodl.cz
Facebook:Facebook jan.kodl
:01427059
DIČ:CZ9307125300

Doporučení z první ruky

Očekával jsem dlouhodobou spolupráci a kvalitně odvedenou práci, ale skutečnost zdaleka předčila má očekávání. Celý průběh spolupráce od její počátku do současnosti je velmi profesionální, vše pěkně plyne. Na Honzovi oceňuji zejména jeho neuvěřitelný záběr činností, které je schopný realizovat v úctyhodné kvalitě a odbornosti. Dále pak jeho proaktivní přístup, pečlivost, kreativu a neposlední řadě úžasnou spolehlivost. Jsem přesvědčen, že obdobný průběh spolupráce může očekávat spousta dalších potenciálních klientů.
Ing. Petr Kotvan

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS