Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kovařík

Jan Kovařík

grafický designér

Jan Kovařík

Jsem nezávislý grafický designér. Grafickému designu se věnuji už téměř 15 let. Můj typický klient je zpravidla úzce specializovaný profesionál nebo začínající a středně velké společnosti. Klient většinou nemá jasnou firemní identitu, která buďto ještě neexistuje nebo z různých důvodů přestala fungovat.

Preferuji dlouhodobou spolupráci s jedním klientem, ale občas přijmu i jednorázovou zakázku na tvorbu loga nebo část firemních tiskovin. Webové stránky navrhuji už pouze pro stálé klienty, kteří chtějí mít jednotný firemní design nejen v offline prostředí, ale i na webu.

  • Co ode mě nečekejte: práci „do zítra“, lhostejnost, slevy.
  • Co je u mě samozřejmostí: spolehlivost, zkušenosti, osobní přístup.

Podívejte se, jak by naše spolupráce mohla probíhat. Ukázky mých prací najdete přímo na mém oficiálním webu. Zajímá vás něco dalšího, potřebujete nové logo, tiskoviny nebo novou vizuální identitu? Napište mi.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět, osobně nejlépe Olomouc, Brno, Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Kovařík
Okružní 39
Olomouc
779 00
Email:jankovarik@gmail.com
Web:jankovarik.net
:29451795 (plátce DPH)
DIČ:CZ29451795

Doporučení z první ruky

S panem Kovaříkem jsme spolupracovali postupně již na několika projektech. Konkrétně na vytvoření našeho loga včetně kompletního manuálu, návrh nových webových stránek (v této chvíli ještě nejsou spuštěny z důvodu plnění zbožím), kompletní návrh polepu výlohy naši nové prodejny a dalších podkladech jako například profesionální nafocení našich produktů, které pro pana Kovaříka rovněž není žádný problém. Co musím vyzdvihnout u pana Kovaříka za vlastnosti je jeho vysoká flexibilita, kreativita, rychlost, seriózní jednání, ochota a samozřejmě vysoká kvalita odvedené práce za velmi přijatelné ceny. U všech uvedených projektů jsme se v podstatě nemuseli o nic starat, jelikož pan Kovařík je schopen Vám zařídit vše, co jsme ještě navíc potřebovali, od zařízení tisku vizitek, výroby razítek, až po kompletní polep výlohy prodejny, a to vše za rozumné ceny. Spolupráci s Honzou Kovaříkem proto určitě plánujeme i do budoucna. Pokud tedy hledáte někoho, kdo Vám vytvoří cokoliv, co se týká grafiky, neváhejte a obraťte se na Honzu Kovaříka, určitě nebudete litovat!
Pavel Schwáb
Manocentrum CZ, s.r.o.

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS