Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kovařík

Jan Kovařík

grafický designér

Jan Kovařík

Jsem nezávislý grafický designér. Grafickému designu se věnuji už téměř 15 let. Můj typický klient je zpravidla úzce specializovaný profesionál nebo začínající a středně velké společnosti. Klient většinou nemá jasnou firemní identitu, která buďto ještě neexistuje nebo z různých důvodů přestala fungovat.

Preferuji dlouhodobou spolupráci s jedním klientem, ale občas přijmu i jednorázovou zakázku na tvorbu loga nebo část firemních tiskovin. Webové stránky navrhuji už pouze pro stálé klienty, kteří chtějí mít jednotný firemní design nejen v offline prostředí, ale i na webu.

  • Co ode mě nečekejte: práci „do zítra“, lhostejnost, slevy.
  • Co je u mě samozřejmostí: spolehlivost, zkušenosti, osobní přístup.

Podívejte se, jak by naše spolupráce mohla probíhat. Ukázky mých prací najdete přímo na mém oficiálním webu. Zajímá vás něco dalšího, potřebujete nové logo, tiskoviny nebo novou vizuální identitu? Napište mi.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět, osobně nejlépe Olomouc, Brno, Ostrava

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Jan Kovařík
Okružní 39
Olomouc
779 00
Email:jankovarik@gmail.com
Web:jankovarik.net
:29451795 (plátce DPH)
DIČ:CZ29451795

Doporučení z první ruky

Na práce pana Kovaříka jsme přišli náhodně, když jsme hledali na internetu, kdo by nám přepracoval stránky. Líbila se mi jejich vkusná střízlivost a estetický jemnocit. Osobní setkaní a další spolupráce pak dobře navázaly na dojem z tvorby: člověk rychlý, bystrý a empatický, samozřejmě spolehlivý. Jsem z oboru zdravotnictví, tak se snad víc vyznám v lidském poznávání, poznání s panem Kovaříkem bylo nevšední a spontánně přátelské, přinášející dobrou náladu. Stale spolupracujeme, stránky jsou ještě ve stavu zrodu.
MUDr. Aleš Sendler
oční lékař, Kontaktela, s.r.o.

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS