Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jan Kovařík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jan Kovařík — grafický designér

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Jan Kovařík:
Jan Kovařík patří mezi grafiky s osobitým stylem a uměním vystihnout přání klienta. Je až zarážející, že již při prvních náhledech se Jan trefí do našich představ. Celková spolupráce probíhá v přátelské atmosféře a s výsledkem jsme vždy naprosto spokojeni. Profesionalita a tvůrčí duch tohoto nadaného grafika je pro nás velkým přínosem.

Kamil Baránek

majitel CentralPOI, s.r.o.
Pan Kovařík pro naši firmu zpracoval již mnoho skvělých designů a vždy bylo vše řešeno z jeho strany s naprostou profesionalitou. Důležitá je pro nás flexibilita, plnění dohodnutých termínů a dobře odvedená práce, která se bude líbit všem návštěvníkům našich webových stránek. A to bylo z jeho strany splněno vždy na jedničku.

Vladimír Kvaš ml.

Gigant GROUP s.r.o.
www.gigant-pc.cz
Pan Kovařík vytvořil pro naši JARO, pojišťovací a finanční společnost, s.r.o. webovou prezentaci na vysoké úrovni. Oceňuji jeho cit pro grafiku, fotografii, logické uspořádání, rychlost, preciznost. Vážím si jeho kreativity při změnách, které rychlostí blesku provádí podle našich potřeb. Při webové prezentaci naší dceřiné společnosti JARO-BALONY.cz jsem již nepřemýšlela o žádném jiném člověku. Ochota, vstřícnost, jistota kvalitní práce je vidět na první pohled. Pana Kovaříka bych doporučila každému, kdo chce kvalitní, grafické i funkční weby. Ale musí mi zůstat věrný, budeme mít více dceřiných společností i více webů.

Jana Neporová

jednatelka JARO – pojišťovací a finanční společnost, s.r.o.
www.jaropojisteni.cz
Na práce pana Kovaříka jsme přišli náhodně, když jsme hledali na internetu, kdo by nám přepracoval stránky. Líbila se mi jejich vkusná střízlivost a estetický jemnocit. Osobní setkaní a další spolupráce pak dobře navázaly na dojem z tvorby: člověk rychlý, bystrý a empatický, samozřejmě spolehlivý. Jsem z oboru zdravotnictví, tak se snad víc vyznám v lidském poznávání, poznání s panem Kovaříkem bylo nevšední a spontánně přátelské, přinášející dobrou náladu. Stale spolupracujeme, stránky jsou ještě ve stavu zrodu.

MUDr. Aleš Sendler

oční lékař, Kontaktela, s.r.o.
Jelikož spolupracujeme již delší dobu, můžu konstatovat, že jsem naprosto spokojen s přístupem, velice si cením rychlosti a zodpovědnosti při řešení návrhů, grafické zpracování mně vždy zaujme … můžu doporučit.

Luděk Mařák

jednatel společnosti SEMAR plus s.r.o.
Náš názor se opírá o sedmnáctileté podnikání a podmínky na trhu, kdy většina jen slibuje a málo se snaží vyřešit. Po celou dobu naší činnosti jsme stále hledali nějaké nástroje prezentace a ukázky naší práce. Nechtěli jsme klasickou reklamu, ale dobrou prezentaci firmy. Přístup pana Kovaříka k tomuto zadání se nám zamlouval a ukázalo se, že tato volba byla správná. Jeho názory a argumenty, které předkládal, nikdy nic nevnucovaly a zákazník měl stále z čeho vybírat. Na každou schůzku přišel s novým nápadem nebo změnou řešení. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni a všem ji rádi doporučíme.

Zdeněk Filip

majitel INTOP OLOMOUC CZ s.r.o.
S Honzou Kovaříkem spolupracujeme již několik let. Ačkoliv jsme dosud zadávali pouze menší úkoly, vypořádal se s nimi vždy na jedničku. Profesionální přístup, rychlost, flexibilita a opravdu rozvinuté grafické cítění, jsou přednosti, které se dnes hledají těžko a často platí zlatem. V našich realizovaných i připravovaných projektech je Jan Kovařík jasná volba.

Petr Kapounek

JETSYSTEMS, v.o.s.
S Honzou Kovaříkem spolupracuji od roku 2007. Za celou dobu musím ocenit jeho vysoce profesionální grafické a webdesignérské práce i korektní jednání.

Marek Aufart

provozovatel Aurem.cz
www.aurem.cz
S panem Kovaříkem spolupracuje naše firma více jak rok a myslíme si, že jsme nemohli najít lepší firmu pro grafické práce. Jeho práce je rychlá, kvalitní a pan Kovařík je opravdový profesionál s lidským přístupem.

Aleš Jurásek

ředitel Fitness centra Náměšt na Hané
S panem Kovaříkem jsme spolupracovali postupně již na několika projektech. Konkrétně na vytvoření našeho loga včetně kompletního manuálu, návrh nových webových stránek (v této chvíli ještě nejsou spuštěny z důvodu plnění zbožím), kompletní návrh polepu výlohy naši nové prodejny a dalších podkladech jako například profesionální nafocení našich produktů, které pro pana Kovaříka rovněž není žádný problém. Co musím vyzdvihnout u pana Kovaříka za vlastnosti je jeho vysoká flexibilita, kreativita, rychlost, seriózní jednání, ochota a samozřejmě vysoká kvalita odvedené práce za velmi přijatelné ceny. U všech uvedených projektů jsme se v podstatě nemuseli o nic starat, jelikož pan Kovařík je schopen Vám zařídit vše, co jsme ještě navíc potřebovali, od zařízení tisku vizitek, výroby razítek, až po kompletní polep výlohy prodejny, a to vše za rozumné ceny. Spolupráci s Honzou Kovaříkem proto určitě plánujeme i do budoucna. Pokud tedy hledáte někoho, kdo Vám vytvoří cokoliv, co se týká grafiky, neváhejte a obraťte se na Honzu Kovaříka, určitě nebudete litovat!

Pavel Schwáb

Manocentrum CZ, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS