Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 110 z celkem 54 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
Lukáš Pítra
S Honzou jsem spolupracoval na několika větších webových projektech. Zatímco moje role byla získávat traffic, Honzova role byla proměnit jej v byznys. Nebudu se tu rozepisovat o Honzových odborných znalostech – každý, kdo si přečte jeho blog nebo zhlédne jednu z mnoha veřejných přednášek či navštíví některé z věčně vyprodaných školení, si může názor udělat rychle sám. Čeho si já osobně cením nejvíc je profesionalita – komunikace, podklady, termíny, kvalita práce… Protože chci dělat špičkovou práci, potřebuji kolem sebe špičkové partnery, na které je spoleh a k těm Honza díky svému přístupu rozhodně patří.

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Jan Kvasnička pro nás zpracoval několik kvalitních analýz použitelnosti. S prací jsme byli spokojeni my i klienti, kterým analýzy poodkryly mnoho problémů webu.

Jan Linhart

SEO konzultant a lektor
www.seolinhart.cz ~ linhart@seolinhart.cz ~ 604 539 064
Výborná a rychlá flexibilní práce. Skvělé komplexní znalosti a rychlé dodání služeb.

Ing. František Szabó

konzultant, lektor a manažer pro affiliate marketing
frantisekszabo.cz ~ ja@frantisekszabo.cz
S Honzou jsme konzultovali použitelnost našeho e-shopu a poskytl nám několik užitečných tipů, které jsme také následně implementovali. Konzultaci s ním ohledně použitelnosti doporučuji všem, kteří chtějí zvýšit konverzní poměr svého e-shopu.

Ondřej Roba

spolumajitel eshopu Trikator.cz
www.trikator.cz ~ info@trikator.cz ~ 587 407 729
K Vaší analýze musím říci, že jsem velmi příjemně překvapen praktičností, velmi profesionálním přístupem i zpracováním. Většinu analýz jen přelétnu, ale od Vaší jsem se do konce nemohl odtrhnout. Druhý jednatel není moc zaměřen na elektronickou komerci, ale i on Vaši analýzu přečetl jedním dechem a hned si našel využití jeho koníčku, je to fotograf a už vidí jak vyfotí spolupracovníky, sklady a firmu a trošku to v PC upraví, aby to na e-shopu vypadalo dobře. Dal jsem za úkol všem našim partnerům a spolupracovníkům ihned důkladné prostudování a všechna doporučení aplikovat do e-shopu.

Robert Cvrk

ventilátory a klimatizace
www.ventilatory-shop.cz
Jan pro nás vypracovával analýzu použitelnosti systému www.pay4t.cz, do něhož jsme vstoupili posléze jako investoři. Jeho analýza nám ukázala řadu silných a slabých míst v projektu. Doporučuji jako odborníka.

Michal Kubíček

majitel společnosti PRONETmedia s.r.o.
pronetmedia.cz ~ info@pronetmedia.cz ~ 603 48 78 48
S panem Kvasničkou jsem již konzultoval několik projektů. Ve velké míře přispěl k vysoké uživatelské přívětivosti našeho nejnovějšího projektu FAPI.cz, kde se podílel na UX designu. Určitě jeho služby budeme využívat i v budoucnu.

Mário Roženský

majitel projektu Affilbox a Fapi
fapi.cz ~ info@fapi.cz ~ 777 429 634
Daniel Dimitrov
S Honzou jsem zatím na žádném projektu nespolupracoval, ale vždy se s ním velice rád pobavím o UX či internetovém marketingu. Mohu potvrdit, že těmto problematikám skutečně rozumí. Kromě jeho znalostí si cením především lidského přístupu a velkého přehledu.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Ondřej Martinek
Oceňuji trefné rady a poznámky k našemu projektu, u kterého se zvýšily výdělky díky doporučeným úpravám uživatelské použitelnosti. Návštěvníci se už neztrácejí během objednávkového procesu a mohou jednodušeji a rychleji přejít k objednávce a zaplacení.

Ondřej Martinek

affiliate manažer a poradce pro affiliate marketing
Honzu Kvasničku mohu doporučit zejména jako výborného konzultanta, který se vyzná v použitelnosti webu a jeho úpravě tak, aby splňoval očekávání internetových uživatelů.

Adam Šilhan

majitel e-shopu Barevné čočky
barevnecocky.eu ~ adam.silhan@barevnecocky.eu ~ 739 634 302
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS