Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 2130 z celkem 54 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
Jan Kvasnička byl do našeho týmu přijat jako klasický redaktor. Během pár dní se však svojí zapáleností a kreativitou vypracoval do role vedoucího celého projektu, mého hlavního poradce a dovolím si říci, že i kamaráda. Má obrovské znalosti v oblasti IT marketingu, přichází s novými nápady, živě o nich diskutuje a snaží se pomáhat. Jeho příchod do naší redakce byl jedním z milníků historie celého webu.

Jiří Rostecký

provozovatel magazínu Mladý podnikatel, portfolia služeb iParťák.cz a dalších online projektů
mladypodnikatel.cz ~ jiri@rostecky.cz ~ 730 142 709
S Honzou je radost spolupracovat. Má bohaté multi-oborové znalosti, které dále využívá při mentoringu a řešení různých problémů. Dokáže poradit s většinou věcí a jeho připomínky jsou velmi užitečné. Přichází i se spoustou zajímavých nápadů, za které jsem mu ze srdce vděčný.

Otakar Pěnkava

jednatel ve firmě WebDeal s.r.o.
webdeal.cz ~ whispere@stream.cz ~ 773 937 437
Jan Kvasnička rozumí podnikání a technické stránce IT projektů. Velmi tvrdě pracuje, aby úspěšně dokončil každý takový projekt. Doporučuji jej všem potenciálním klientům.

Jan Návrat

programátor ve společnosti GX Solutions, a.s.
cz.linkedin.com/pub/jan-návrat/47/822/b3… ~ 737 465 643
Spolupracovali jsme s Janem na několika projektech a vždy byla spolupráce na vysoké úrovni. Plnění termínů, kvalitně zpracované zadání, bezproblémové řešení dodělávek a dotažení projektu do konce.

Karel Borkovec

PHP programátor a iOS developer
her-ur@her-ur.org
Požádali jsme Honzu o provedení testu použitelnosti a pomoc při zvýšení konverzního poměru našeho e-shopu. Velice mile nás překvapil jeho vstřícný přístup a fundovanost, snaha hledat řešení a nové cesty. Můžeme ho všem vřele doporučit!

Tomáš Krýdl

provozovatel e-shopu Provysavace.cz
www.provysavace.cz
Honza Kvasnička pro mě vypracoval hned několik analýz použitelnosti webových projektů. Zpracováním výsledků analýz do daných webů se mi podařilo dosáhnout navýšení počtu objednávek a celkově i konverzního poměru.

Josef Kroupa

affiliate manažer a provozovatel magazínů
www.svatebniasistentka.cz ~ info@web-it.cz ~ 608 071 336
Pan Kvasnička pro nás vypracoval analýzu použitelnosti webu. Tohoto člověka můžu jen doporučit pro jeho vstřícnost, dodržování dohod, kvalitní práci, která mi ukázala spoustu nedokonalostí, které bych sám neviděl. Teď už jen zbývá implementovat tyto rady. Takže shrnutí – za mě určitě vřelé doporučení.

Kamil Zvěřina

majitel eshopu All4racing.cz
739 401 709
S panem Kvasničkou jsme byli nadmíru spokojeni. Tvořil pro nás analýzu použitelnosti, která nám poodkryla mnohé problémy našeho e-shopu.

Roman Krajíček

www.mobilni-prislusenstvi.cz
Honzovo školení v brněnském Igloonetu na téma „Jak zvýšit zisk vašeho e-shopu? Ergonomie, call-to-action, optimalizace konverzního poměru" pro mě jakožto vývojaře e-shopů bylo velice přínosné. Bylo zaměřené hodně prakticky, Honza nám objasnil hlavní zásady ergonometrie a call-to-action a ukázal nám, jaké optimalizace navrhoval u různých projektů, a jaký přinesly výsledek. Především pak v rámci školení provedl analýzu našich e-shopů a dal nám spoustu doporučení, která nyní úspěšně zavádíme do praxe. Je vidět, že Honza má zkušenosti z mnoha realizovaných projektů, a že jím navrhované optimalizace skutečně fungují. Jednoznačně doporučuji nechat si od Honzy poradit, než se v tom plácat sám, a divit se, proč to nefunguje.

Miroslav Čížek

programátor web aplikací a e-shopů
S Ing. Kvasničkou jsme rozsáhle a detailně rozebrali náš projekt po mnoha stránkách, kde si myslím, že informace budou více než přínosné. Děkuji.

Filip Koželuh

776 505 012
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS