Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 3140 z celkem 53 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
Nikdy bych nevěřila, že pár slov ke změně designu dokáže s e-shopem v konečném důsledku udělat zázraky. Jedna barva jinak, další tlačítko jinak, rozložení prvků na stránce jinak a mnohem více. V tom vám poradí Ing. Jan Kvasnička. Analýzy jsem využila ještě před spuštěním e-shopu a udělala jsem jen a jen dobře. Případné opravy zaběhlého řešení jsou mnohem náročnější, než když si na začátku zaplatíte analýzu použitelnosti. Vřele doporučuji, u nás v ČR lepší kapacitu těžko najdete. Z mého pohledu je lepší investovat pár tisíc na začátku, než pak desetitisíce za náročné úpravy.

Petra Mikulášková

správce e-shopů
www.petramikulaskova.cz
Konzultace s panem Kvasničkou otevře oči. Uvidíte drobnosti, které tak nějak na svých projektech už nevidíte. Návrhy pana Kvasničky jsou podnětné a doporučuji jej jako nezaujatého profesionála pro vaše projekty.

Martin Koutný

provozovatel projektů spadajících do skupiny snizujeme.cz
www.snizujeme.cz
Pana Kvasničku jsme oslovili ohledně žádosti o analýzu uživatelské použitelnosti našeho stávajícího webu. Z analýzy a následných diskuzí vyplynulo, že je web zcela nevyhovující a je nutné ho kompletně přepracovat. Pan Kvasnička připravil po společných diskuzích wireframy nového webu, byl časově flexibilní, aktivní a schopný rozumně argumentovat i z počátku nedůvěřivým kolegům. Ochotně spolupracuje s designérem webu a konzultuje jednotlivé kroky, tak, abychom si byli jisti, že vše co děláme, děláme nejlépe. Pana Kvasničku mohu doporučit jako příjemného a otevřeného konzultanta, který naslouchá vašim požadavkům a zároveň je schopen vás navést na správné řešení, které ale respektuje vaše požadavky.

Renata Říhová

marketing manager ve společnosti Nábytek Říha
www.nabytekriha.cz ~ renata.rihova@nabytekriha.cz
V průběhu třech konzultací po 2–3 hodinách jsme spolu zformulovali přibližně 70 návrhů, které po implementaci výrazně zvýšily konverzní poměr až o 60 %. To ve finančním vyjádření přineslo elektronickým obchodům vyšší čistý zisk za měsíc v desetitisících eur. Následně jsme tyto poznatky aplikovali i do dalších elektronických obchodů, které provozujeme a všeobecně to změnilo můj pohled na elektronický obchod. Investice do konzultací s p. Kvasničkou byla jedna z nejlepších investicí, jakou jsem kdy udělal. Jeho služby mohu jen doporučit!

Ing. Dalibor Cicman

podnikatel, ecommerce developer
daliborcicman.com ~ dalibor.cicman@gmail.com ~ 0948525017
Pana Ing. Jana Kvasničku bych určitě vřele doporučil. Perfektní spolupráce a hlavně flexibilita, kterou u těchto profesí oceňuji ze všeho nejvíc. Nemyslím si, že spolupráce, která proběhla byla poslední.

Marcel Olšovský

www.exclusivestone.cz ~ info@exclusivestone.cz ~ 774 999 122
Pan Kvasnička je opravdový profesionál ve svém oboru, pro kterého je spokojenost klienta na prvním místě. Měl jsem možnost se dostat do kontaktu s výsledky několika UX analýz, ale jen jeho výsledná práce mě překvapila jak komplexností a formou, tak i podrobným výčtem tipů a návrhů na vylepšení. Služby pana Kvasničky můžu s klidným srdcem každému doporučit, neprohloupíte!

Miroslav Uďan

CEO
www.shoptet.cz
Od pana Kvasničky jsme si nechali udělat kompletní analýzu použitelnosti webu. Spolupráce byla velmi kvalitní a rychlá. Dostali jsme velmi podrobný přehled nedostatků včetně návrhu řešení a vysvětlení v čem je daná úprava pro nás přínosnější. Vzhledem k Honzově profesionalitě a kvalitě jeho služby plně doporučujeme!

Jan Horák

CEO, Gransy s.r.o.
g-hosting.cz
Pan Kvasnička patří mezi odborníky. Školení pro mě bylo velkým přínosem. Díky němu se mohu zaměřit na věci, které mi do teď přišly nepodstatné (barevná schémata, jak umístit správně bannery, velikosti obrázků, tvary a barvy potvrzujících tlačítek, loga atd.). Nabídl mi spoustu nových zajímavých podnětů, co vše se na e-shopu dá vylepšit a co má úzkou spojitost s prosperitou obchodu. Jeho školení bylo zábavné, zajímavé a přínosné. Své dlouholeté zkušenosti nám předal s velkou grácií a za to velké díky.

Zuzána Doležalová

Office manager
S panem Kvasničkou jsme spolupracovali v rámci redesignu internetového obchodu www.kokiskashop.cz. Rád bych na tomto místě vyjádřil svou naprostou spokojenost při této spolupráci. Předně bych vypíchl jasnou a srozumitelnou komunikaci a kvalitu všech dodaných výstupů. Redesignu předcházela analýza použitelnosti, následná konzultace a poté výstup v podobě vytvořených wireframe, jako podklad pro tvorbu grafického designu. Pan Kvasnička se také postaral o vedení a konzultace s naším grafikem a následné připomínkování hotového HTML. Čeho si nejvíce cením, tak je doba reakce odpovědí na veškeré e-maily, SMS a telefony. Pan Kvasnička je profesionál v oboru a spolupráci s ním mohu jedině doporučit.

Ing. Jan Zahradník

manažer internetového obchodu www.kokiskashop.cz
www.kokiskashop.cz ~ jan.zahradnik@kokiskashop.cz
Jan Kvasnička mě velmi překvapil především svoji ochotou. Je vidět, že ho jeho práce baví, protože pro něj nebyly problém ani dlouhé rozhovory v pozdních večerních hodinách. V dnešní době už nepotkávám často lidi, kteří projevují opravdovou starost a pracují s vámi proto, aby vám skutečně pomohli. Pan Kvasnička však mezi ně patří.

Tomáš Horký

www.hsport.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS